February 2014

New CD :3

25. february 2014 at 14:00 | Erin
Čauko,
v Pátek (byli prázdniny) jsme pěkně s celou mou rodinkou vyjeli do Brna, že jedeme k zubařovi. Po návštěvě zubaře jsme šli do Vaňkovky kupovat.. Byli jsme v různých obchodech s oblečením, na zmrzlině a tak. Když jsme měli pokoupeno vše co jsme potřebovali, řekla jsem mamce, jestli bychom se nemohli podívat do Bontonlandu. Souhlasila. (obrázek pod tím je ten Bontonland.. lepší kvalitku sem na netu nenašla)


Diy

24. february 2014 at 21:00 | Erin
Čauko,
ve čtvrtek jsem se vás ptala, který článek/y byste tu chtěli vidět.. a zahlídla jsem komentáře, abych vytvořila diy článek/y. No a tak jsem brouzdala netem, až jsem zahlídla jedno video na vytvoření galaxy short (kraťasů ;D ). Takže jsem ho zhlídla a ten nápad se mi líbí. Je to sice trošku "piplačka", ale za to to určitě stojí..No co na něj říkáte? Áno, asi to nejspíš nikdo z čtenářů tohoto blogu neskusí (možná jo), ale prostě se mě to video líbí.

Více v celém článku


:( a :)

20. february 2014 at 9:50 | Erin |  Diary
Čauko,
mám tu s blogem menší potíže. Né,že by mi tu něco nešlo nebo tak,.. spíš mě došli tak jaksi nápady co s blogem dál, o čem bude nebo tak celkově.
Ze začátku jsem s blogem měla úmysl takový, že to bude vlastně můj osobní blog.. Postupem času se přidal jakoby deníček, a potom takové sračky jak píšu teď.. :D jenomže ty blbosti celkově psát už nechci, chtěla bych blog obohatit, něčím, co by mě samotnou bavilo a vás taky. A tak se chci zeptát vás. Ať už se na to dívá kdokoli, prostě bych chtěla od vás nějaký téma.

Vyhodnocení Affs

20. february 2014 at 7:50 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
kontrola je tu.. je to spíš kvůli mě, protože jsem tu celej Leden nebyla "při životě", ale celkově i kvůli těm další, kteří se staraj jen o svůj blog -_- x_x

Co mě sere na některých Affs a lidech, kteří jsou na blogu! 5 věcí..

19. february 2014 at 10:35 | Erin
Čauko,
rozhodla jsem se udělat tento článek, který nese název "Co mě sere na některých Affs a lidech, kteří jsou na blogu! 5 věcí..". Někdy nad těma holkama (většinou holkama) kroutím hlavou, někdy dávám křížek a odcházím z této stránky a teď sem se rozhodla udělat o tom článek.


Happy fucking B-Day Billie <3

17. february 2014 at 19:55 | Erin
Čauko,
vzhledem k tomu, že z mé nejlepší kapely slaví ten nejlepší zpěvák dnes 42 let, jako dáreček má ode mně článeček (to se rýmuje :O :33 ). Takže pokud nechcete, nemusíte číst, je to ve vašem zájmu ;) a komentovat to taky nemusíte :D


Valentýn^^

13. february 2014 at 18:00 | Erin
Čauko,
je tu Valentýn a já předpokládám, že půjdete se svým klukem/přítelem někam. No, vzhledem k tomu, že já sem se svým klukem nikdy valentýn neslavila (jinak jakože sem nezadaná a když už jsem kluka měla nebylo to na valentýna ani nám to do tý doby nevydrželo). Tak aspoň sem napíšu jak ho budu trávit já^^

(Profil)

11. february 2014 at 14:00 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
takhle :D asi není to nějak moc brzo a doufám ani pozdě :D každopádně, kdybyste si se mnou chtěli popovídat (asi ne ale tak :D ) nebo poradit, nebo prostě cokoli jinýho, tak si mě můžete přidat na sociálních sítích. V menu už mám jich pár, ale nejsou to prostě všechny :D Takže, sem dávám pár těch s. sítích ;)

Ask.fm - http://ask.fm/Ajullee (na ten moc nechodím, je tam nuda, ale můžete něco :D )

Jméno: nepěkné..
Věk: nízký
Nejoblíbenější interpret: Green Day :33
Styl: Punk forever.. a říkej si co chceš because... I don't care if you donť care!
Znamení: Lvíčok:3
Baví mě: Kreslit/malovat, hrát na klavír, fotit, poslouchat music:3
Hudební vzor: Tak asi (vezmu to více skupinově) Green Day a The piano guys:3
My dream: Uvidět naživo Green Day, být s dalšíma fanouškama kteří je maj rádi
Hudební nástroje: klavír, violoncello, trošku kytara a flétna..
Na co se chci naučit hrát: Bubny, elektrika, akustika a možná kontrabas :3 :D
Proč mám tenhle blog: Chtěla jsem svůj osobní a z něho se stalo toto :/
Škola: Základní škola :D inu jak jinak že? :D
Závislost: Hudba, Green Day, internet a mobil :D, facebook :D, kámoši, sladkosti :D (to sou teda závislosti :D)
Povaha: Optimista asi :D
Erin (užívejte zbytek dne :))

Z Playlistu Erin

10. february 2014 at 12:00 | Erin |  Diary
Čauko..
no každopádně nwm kam tohle mám zařadit, tak sem to dala do deníčku. Hodí se to do té rubriky? Sama nevím, ale tak snad tak hrozný to není :D

Změna

9. february 2014 at 10:00 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
už jsem si všimla, že blog jede :O krásný to dárek :33 no ale o tom sem psát nechtěla. Spíš jsem se rozhodla, že dopíšu ty články, které jsou bez obrázku.. no tak ten první..
Vezmu to až od toho důležitýho :DD :