Co mě sere na některých Affs a lidech, kteří jsou na blogu! 5 věcí..

19. february 2014 at 10:35 | Erin
Čauko,
rozhodla jsem se udělat tento článek, který nese název "Co mě sere na některých Affs a lidech, kteří jsou na blogu! 5 věcí..". Někdy nad těma holkama (většinou holkama) kroutím hlavou, někdy dávám křížek a odcházím z této stránky a teď sem se rozhodla udělat o tom článek.
1. Pomlouváte blog, píšete komenty jakej blog toho druhýho je strašnej a další sračky, ale po x hodinách, dní nebo týdnů se chcete spřátelit.

-A děláte si prdel?
-Tak vy napíšete kde jaký sračky a pak se chcete spřátelit?
-Samozřejmě je to i naopak, kdy se spřátelíte a pak říkáty tyhle blbosti.
-Někdy to může být i tak, že si chce ten dotyčný zvednout návštěvu tím, že napíše jakej je jeho blog lepší než toho druhýho. Za 1. to nikam nevede a za 2. co když ten druhej bude psát zase na váš blog? A takhle to bude chodit do kola ne? Ano, budete mít více návštěvníků, víc komentů... ale jakých, že?
-Nemám slov

2. Ano, každý je líný nebo naopak nemá čas. Nestíhá a ke všemu je ten článek dlouhý. Vy si přečtete ty komenty které tam jsou a okomentujete to Dvěma Slovama. Ke všemu bez velkýho písmena, bez tečky, bez smajlíků..

- Proboha! Affs! Tak snad ten článek teď neokomentujete a okomentujete ho až pak, ale rozhodně si to neulehčíte tím, že napíšete např. "zajímavé obrázky".
-Ten kdo ten pracný článek vytvořil a dal si s tím takovou práci si zaslouží aspoň nějakej koment. Pořádnej. A rozhodně vám vy se to taky nelíbilo. Ikdyby ten článek stál za nic.
-Nechcu vám tu nic nařizovat. Těch lidí je hodně a já znám jenom hrstičku z nich. Vím, že když si to někdo bude číst určitě se objeví komentář typu "tohle je mířeno na mě že?" Nebo něco podobnýho. Ne! Neukazuju to na jednu osobu. Každej nejsme bezchybnej a zrovna tohle (2) jsem myslím párkrát udělala.


3. Prostě si přicupitá nějaká holka a vy, osoba, která očekáváte za svůj článek, s kterým jste si dali tolik práce, čekáte kdo co napíše. Čekáte, čekáte a čekáte.. Když se asi po dvacátý mrknete na blog a vidíte ten jeden komentář tak jste Happy. Protože je to vcelku rychlé že ano. Rozkliknete článek, sjedete dolů a tam jen vidíte odkaz. Je jedno na co prostě odkaz.

-Další věc kterou nenávidím. Zase si stím dá někdo práci, piple se s tím aby to mělo nějakou šťávu. Je v ten moment nadrženej na blog.cz a pořád čumí a čumí a čumí. A nějakej č**ák mu napíše do komentu "reklamu" na svůj blog, na nějaký hlasování a já nwm na co ještě. A děláte si z nás a celkově ze všech srandu?

4. Píšete takovýto články a stěžujete si na celej svět. Přitom to děláte samy.

-Nemám slov.
-Hej néé, děcká. To nemyslíte vážně :(
+tohle není namířený na mě, protože zatím sem ani jednu tu věc neudělala. Píšu jenom o tom, co tu vidím,

5. Blog mají i ti mladší. Okay, ale proč píší o takových blbostech? Jojojo, to jsou ty problémy třínáctiletých. Nemusíte je odsuzovat za to, že třeba píší nesmyslné články, nadávat jim. Myslím, že blog je taky o nějakém tom poučování. Dělat lidi lepšími (jak v kterých kategoriích, ale většinou ano), takže to že je zbuzerujete za to co píší a jak to píší.

-Radši jim napište jak to teda mají psat. Poučte je, no?
-V téhle situaci jsem byla. Na jiném blogu, který už tak nějak nefunguje. (Radši sem si "pořídila" tento, s jiným obohacením ;) )

.
.
.

Mohla bych pokračovat, ale jednoduše.. NECHCI! Našla bych určitě spoustu možností. Kopírování a další. Kdyby se nad tím někdo zamyslel, byla bych ráda :) No, každopádně nechci tu někdoho poučivat.. prostě další článek bez ducha :D
Erča
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 19. february 2014 at 11:43 | React

Vystihla si to :) A všetko je to bohužiaľ pravda... či už s tým ohováraním alebo tak... ale to vždy bolo a vždy to bude. Nedá sa to odstrániť :(

2 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 19. february 2014 at 14:19 | React

Já nepomlouvám, nejsem pomluvačná. Komenty si čtu jen když mám čas, takže musím přečíst článek a napsat koment ke článku. Také nemám ráda když mi někdo napíše jen reklamu a nic k článku. K tomu poslednímu bodu, já na blogy ostatních vyjadřuji jen svůj názor, občas kroutím hlavou co píšou 12ti letý, řeší "problémy" které by měli řešit tak ve 30ti :-D

3 Steeeva Steeeva | Web | 19. february 2014 at 15:48 | React

Na ohováranie blogov nemám čas ani to nerobím a ty kto to robia sú úplný debili alebo chcú si zviditeľniť svoj blog a mať tam veľa komentov aj keď to stojí za pred.
A keď chceš aby ťa ľudia neotravovali s reklamami tak si sprav rubriku na to. Alebo niekde na blog napíš aby ťa tým neotravovali  aby to každý videl :-)

4 Lucy Lucy | Web | 19. february 2014 at 17:53 | React

Bod 2, taková jsem chvíli byla, ale teď se snažím si vše číst a vyjadřovat slušně svůj názor.

5 Iwu$h Iwu$h | Email | Web | 25. february 2014 at 18:56 | React

Opravdu nechápu ty lidi, který napíšou negativní komentář v tom smyslu, že ti sprostě nadávají a to je vše.. Myslím, že tyhle názory si může každej strčit někam, protože nepomůžou, spíš naštvou a není z nich užitek. Stejně by to člověku do očí neřekli.. Ale fakt existuje hodně stupidních lidí.. lepší to neřešit.. a neříkám, že jsem dokonalá.. taky se občas stane :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama