March 2014

Ooo happy daaay!

31. march 2014 at 19:10 | Erin |  Diary
Čauko,
dnes to bude trošku deníčkovský :3 Každopádně musím napsat ještě jeden článek a to o fotbale. Jo, tak včera (v Neděli) jsem byla na fotbale. A věřte či ne, chvílema sem se nenudila. No a teď zpět.
Minulí pondělí jsem jako obvykle byla hrát na klavír. Prostě na hodině klavíru. Učitelka mě tak trošku seřvala a řekla mi, že s takovou se na konzervatoř nedostanu. Nevím, jak přesně to řekla, ale bylo to dost hnusný. I já jsem měla slzy na krajíčku a dotoho mi ujel bus, potkala jsem starýho spolužáka, ve škole pár trojek.. prostě děs! A dnes to bylo luxus. Učitelka mě chválila, bus mi neujel a ve škole. Bože! Byli jsme na nějaký cimbálovym koncertě. Emm.. co by jste asi tak čekali? Nicméně začali jakousi lidovkou. "Hmm.. super." Pomyslela jsem si, protože jsem tam byla jakoby sama (kámoška mi onemocněla. Jak mě mohla nechat samotnou? :O). Tak teda se představili a že teď zahrajou cosi od The Beatles (snad se to tak píše, protože to hledat nebudu.) a zrovna jsem si vzpomněla na jednu moji affs, která je miluje. A tak že dají otázku.. Když mi někdo řekne jak se jmenovali dva lidi The Beatles tak vyhrává odměnu. Něco takovýho řekl a já nahlas, že vim jenom jednoho a tak kámoška ať se přihlásím. Poté řekl, že mají jarní slevy a kdo jim řekne jednoho tak vyhrává odměnu. Samozřejmě jako blesk jsem se přihlásila a řekla Paul McCartney. Nevím jestli se to tak píše, všechno tu berte s rezervou.

10 věcí, co bych chtěla změnit

29. march 2014 at 20:00 | Erin
Čauko,
anoo.. vcelku navazuju na jeden článek, který jsem přednedávnem vytvořila (před velkým nedávnem ;)). Samozřejmě taktéž je na něj pozdě, ale tak co už. Pustíme se do něj.

Co bych chtěla změnit. To je název, který nese tento článek. A cože tím chci říct? Vlastně není to co já bych chtěla změnit. No, asi to vyznělo.. emm, divně. Jasně že to chci změnit , ale nechci to změnit na sobě. Tak na čem-že? Na blogu. No a znovu se do toho pustíme (:D) Taky bych teď chtěla říct věc tu, že vlastně načnu nějaký články a za xdní si vzpomenu, že bych ho taky mohla dopsat.. takže tu budou změny.. tohle chci taky změnit!)

1. Chtěla bych tu mít víc zajímavější články.. áá vlastně jsem už na tom zapracovala. :) (emm.. tak už ne :D)
2. U článků aspoň 20 komentů a bez toho mýho odpovídání na některý komentáře.
-a hlavně aby to nebylo jen o mých affs. Chtěla bych to zvýšit tak aspoň na 5 lidí víc :)


Recenze: MATRIX Exquisite Oil

27. march 2014 at 18:00 | Erin |  Recenze
Čauko,
no, nevím nevím.. jaksi mě začali vcelku bavit recenze (emm.. asi už ne), protože ty komentáře k mí první recenzi byli myslím všechny kladné (aspoň doufám :O). Nebudu je dělat sice často, ale teď tu mám produkt fakt hodně dobrej, takže recenzi udělám po druhý.

RECENZE PO DRUHÉ! :D696969696969696969blablabla

27. march 2014 at 7:20 | Erin
Čauko,
asi, no. Nevím jak to mám napsat.. Každopádně od vašich ohlasů si budu muset založit ještě jeden blog. Vůbec, ale vůbec se mi do toho nechce. Včera jsem byla fakt rozhodnutá, že tu povídku tam nechám třeba pět let, ale nějaký komentáře ,jako u normálních článků, tam prostě bude!
Dozvěděla jsem se z tohoto blogování, že nemáte rádi dlouhý články. Ne. Články ne. Žádný rozepisování např. povídky, nebo něco k tomu!..
Takže se budu muset vrátit k starýmu blogu (tím myslím jako tenhle), a psát to, co sem psala, protože moje psaní nikoho nezajímá..

Sakra.. proč to míšu sem? O.o no tak asi nic :D bože :D

Erin

Jakou píseň zpívá klavír? Prolog + trailer

26. march 2014 at 12:00 | Erin Clarson |  When I start write

Čauko,
a tak jsem se jednoho dne řekla (asi tak třičtvrtě roku? :D), že prostě napíšu (ježiš jak se tomu říká:o) příběh/povídku/knížku. No a vzhledem k tomu, že mám tenhle blog tak to bude na tomhle (:D). Snad se bude líbit.

Chci poděkovat mé mysli, že tohleto dovolila mi stvořit. Dále mé kamarádce, která dělá traileri. A né ledajaký.. jsou luxusní a jestli i vy píšete něco takovýho, určitě jí napište. Na konci traileru (dole) najdete blog. Tam jí napište a je to :)

A ať už nezdržuju.. tu :3


Trailer:


Jak jsem se dostala k Green Day?

24. march 2014 at 9:00 | Erin |  Diary
Čauko,
Takžee.. dneska bych chtěla věnovat článek Green Day aneb Jak jsem se k nim vlastně dostala. Myslím, že skoro všichni to mají podobný. Nebo aspoň ti, kteří mají rádi trošku postarší skupiny a né ty 20-tiletý zpěváky ;) Tak se zrovna pustíme dotoho :)

Halellujah Billiemu :'D
Mobil - oprava

22. march 2014 at 20:00 | Erin
Čauko,
už jsou to asi 4 dny, kdy můj mobil odjel na opravu.. Jako né že by si vzal kolečka a jel do Brna na opravu tu né :D (:D) Prostě se mi porouchal a tak musel na opravu. A co? O nic nejde že?
Taky-že nejde, ale já bez něho nevydržím. Je to strašný, když ho prostě nemáte a jste víceméně bez života že? Né kvůli aplikacím, ale kvůli Hudbě. No Music = No Life Znáte ne?
A proč-že si nevezmu noťas že? Hahaha :DDDD.. žádnej nemám -.- bohužel (:() Takže asi tak a navíc máme teď větší rodinný problémy a malinko nezvládám. Už tak jsem měla zasranej týden. Omlouvám se, ale jinak to snad nazvat ani nejde. Jestli má někdo stejnou matku tak určitě pochopí ( ;) ).
No tak se zase přesuneme k mobilu.. takže tímhle bych chtěla říct hlavně mým affskám/ům , že asi budu míň teďka obíhat, tak snad se to spraví, ale nemůsíte se jako bát,.. prostě pak budu komentovat jak divá (:D). A články? Asi si je načasuju a chodím do školy na počítače ve čtvrtek a v pátek, takže něco bych i tam měla sesmolit, nebo se aspoň pokusím sesmolit :D
No a jelikož je tenhle článek trošičku krátkej, přidám tu pár songůů který teď prý jedou :D

Adam Mišík - Já nechci víc¨(pěkná :3 nebo spíš některý slova :3)Hairstyle

21. march 2014 at 8:00 | Erin |  Články na přání
Čauko,
takže jsem zase zpět s novým článkem. S článkem na přání. Článek je pro blogerku Steeevu (snad jsem to napsala dobře :D). No tak jde se na to ^_^

Těchto stylů je vcelku hodně. Snad nemusím upozorňovat, že poslední rok je hodně známé a oblíbené ombré. Já ombré nemám a některé ombré se mi nelíbí. Neumí to prostě ty kadeřnice udělat. Je to, jakokdyby vzali vlasy a namočili do nějaké barvy. Hrůza! Ovšem na některých obrázkách je to pěkné. Každopádně bych si ombré nikdy udělat nenechala. (Jééj, nevím co mám napsat, v jakým stylu ten článek O.o :O božee..) No a tady je obrázek ombré :DCo se se mnou změnilo v roce 2013

19. march 2014 at 13:00 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
vcelku je asi dost blbí, že to píšu až teď.. chtělo to, abych něco takovýho napsala dřív, ale poslední dobu mám debilní nápady na články - krátký, a tak se aspoň (doufám) spokojíte s tímto - určitě (:D).


~Ņa začátek bych asi měla říct.. začátek že (:D), takže na začátku roku jsem měla prvního kluka (:)) ano, bylo to něco novýho a nebudu to tu rozebírat žee (:D)
~No, řekněme,.. no nic (sakra! měl to být krásnej článek, a né článek o mím soukromí -_- bože!). Prostě.. bez těhle blbostí. Jde se dál :)
~Našla jsem svýhonejlepšího kamaráda :') ty časy byli krásný :) nemyslím to, že jsme se líbali bo tak (-_-). Spíš dělali takový ty sračky (:')). Polila jsem ho fantou, chodili jsme na koupák, volali jsme fakt až do rána :'D (a další den jsem měla závěrečnou písemku z češtiny :D) prostě to byli fakt super časy :)
~Začala jsem se víc bavit s klukama - jako kamarádi. Od toho prvního chození jsem nechtěla mít s klukama nic společnýho. Prostě je to ten šestý smysl zamilovat se do největšího kreténa. Takže celý rok byl ve znamení dlouhodobího kamarádství s klukama.
~Začala jsem být fakt dobrá v klavíře. Začal mě bavit, začala jsem být taková ta uznávanější ve třídě, prostě kdekoliv. Víc se o mně vědělo a já věděla že opravdu chci na konzervatoř :)
~Dokonce jsem v roce 2013 začala s blogováním a blogování mě baví :) Hlavně mě baví, když vím, že si mý přiblblí články někdo přečte a někdy i zanechá komentář a není to affs :) (mám záliu číst komentáře pod vlastním článkem :))
~Taky jsem ztratila svojí největší kamarádku, které jsem mohla říct všechno. Říkám jí i teď všechno, ale není to tak jak to bývalo.. Nadává mi co dělám a trochu mi naznačuje co jsem v minulosti dělala, ale ta její new kamarádka dělá úplně to stejný a je ještě horší - vím, jsem prostě naivní, ale trochu se mi po našem kamarádství stýská :/

A teď už konečně ta druhá polovina roku 2013, která prostě :3 je nejlepší :)

~Konečně jsem zjistila, pro co žít a smysl mího života. Zaměřila jsem se na svůj životní styl, na hudbu, kterou mám nejradši. :)
~Našla jsem fakt super kamarádku, která i když je Directionerka a Directionerka (promiň no :D) jsou - nebo aspoň mě se to tak zdá, jsou hodně namyšlený. Jenomže tahle opradu není :) Ona mi dává plakáty s Green Day a já zase s 1D a takhle si plakáty vyměňujeme. Na ráno chodíme na počítače do školy a většinou jsme na blogu :) je krásný jaký jsme teď kámošky :D
~Zjistila jsem (to už není ani zajímavý ani super :D), že vlastně žádný kamarádky jako fakt kamarádky.. nemám. Celkově se to projevilo jak o Vánocích, tak se vším :/
~No, taky jsem si strašně oblíbila kreslení :3 začala jsem na začátku roku s opravdu strašnými obrázky, ale teď jsou o mnoho pěkný. Nechci se vychloubat, ale některý se mi líbí :)
~Taky jsem našla zálibu ve focení. Od focení jednoho parku jsem si to tak oblíbila, že některý fotky se mi taky líbí :DD
~No, ještě se vrátím spíš k sobě.. začala jsem chtít taky tetování. Stačilo by fakt malý :D Chtěla bych mít vytetovaný nápis PUNX nad levou kyčlí (snad to říkám správně :D) asi nějak takhle :D (viz. obrázek :D). Prostě I love it :3


~Dále jsem chtěla piercing do rtu, levýho. Ten ale mít nebudu kvůli mamince (-_-)
~Začala jsem se chovat víc.. tak, nevím jak to nazvat. Víc drsněji? :D Já fakt nwvím, prostě jsem fakt našla více méně rodinu, do nějaké škatulky do které patřím a jsem za to ráda :)
~No, změna byla i v mém pokoji.. začala jsem si uklízet, několikrát jsem si přestěhovala (malinko :D) pokoj a dokonce se i barvil.
~Změna.. no, vždycky moje oblíbený číslo bylo 56 teď 49 a i moje oblíbená barva. Z fialové na černou a červenou :3 (možná malinko zelená :D)


Hééj lidi, asi končím, melu tu úplný blbosti asi si tenhle článek načasuju, protože zase nebudu na blogu a prázdno tu mít nechcu. Taky i ostatní články jsem načasovala (asi 2 :D), aby kdyžtak tu něco bylo :D (dnes: 15.3. 2014 - 1:27) Jsem docela unavená takže jdu spat.. takže dobrou noc a pro vás krásný zbytek dne :)

Erin

Co bych byla, kdybych byla kluk

17. march 2014 at 12:00 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
Nevím, proč mě to napadlo (:D) ale napadlo. Vlastně.. vím proč mě to napadlo. Byla jsem v koupelně, umyla si vlasy (jako každej normální člověk :D) a následně vyfénovala. Na neštěstí se mě pěšinka udělala bez mího vědomí na "prdel". Prostě na prostředek. A tak mě tohle téma napadlo. Chci aspoň trošku zapřemýšlet co bych jako dělala, jak se chovala a tak celkově :D (Jak tak nad tím přemýšlím, měla bych říct, že bych měla ráda všechno co teď. Myslím jako hudba a tak :D ale v klučičím :3)

1. Jak bych asi vypadala..
vlastně nad článek co tu bude, jsem přemýšlela už v té koupelně a že jsem vlasy měla na prostředku (jako tu pěšinku :D) tak bych měla dlouhý vlasy. Blonďatý. Asi jak má jeden ten chlap z Metallici. :D byla by to sranda.
Jenomže tohle jsem teď zavrhla.
Takže nakonec bych měla asi vlasy normálně, trošku delší a v takovým tom rozcuchu (:3). Jéé :D Oblečení bych asi zezačátku nosila to, co by mi koupili naši, ale až bych měla svůj vlastní styl tak vlastně skoro to stejný co teď (heh :D akorát v pánským :D).
Takhle, spíš co bych měla ve skříni.
No, asi nějaký ty černý trička, černý košile a spoustu červených kravat a pár bílích (:3). Červený kalhoty (takový ty skinny) a černý kalhoty (zase skinny). Kdybychom byli bohatí tak Converse, asi černý nebo červený. No a ještě k tričkám.. Určitě nějaký trika s motivama skupin (:3).

2. Jak se chovala..
Všichni víme, jak se kluci chovají. K holkám se moc mile nechovají (aspoň před pubertou a v pubertě). Takže tu ze sebe nechci dělat výjimku a budu tak jako ostatní. Ale každý kluk se stejně nechová.. ty holky vynecháme a jdeme do školy. Na učitele bych byla drzá a tak (né že teď nejsem :D), ale asi né zas tak moc (:D) takovýto jestli mě chápete. Dělat blbosti nadávat učitelům, dělat jim naschvále, ale s mírou. Tak, abych nedostala poznámku.
Chovala bych se ale víceméně stejně. Nejsem ten typ holky, která kouří. Takže ani jako kluk bych nekouřila :D

3. Co bych měla jinýho než mám teď..
No. :D Chtěla bych tetování, ale kvůli mé mamince nemůžu. Říkám si, že zajedu do Brna a tam si nechám jedno menší udělat (:3) Potom bych taky chtěla piercing (:3) A kam bych ho jako chtěla? Do rtu! :3 A na levou stranu. Kvůli mé mamince (zase) nemůžu..
Taky bych měla spoustu dalších věcí, který se spíš teď motají kolem pěnězům. Například Converse, který sem nikdy neměla, nemám a ani nikdy nebudu. Taky bych ty kravaty asi měla a košilu, černou. Tu košilu mít budu až budou peníze (:D) a kravatu prý nikdo nenosí, takže abych nevypadala jako debil že? Máma ze mě chce mít takovýho toho swagíka, bohužel mám jinej styl a to rodiče asi nikdy nepochopí, ví to, ale nepochopí.
No :D a taky bych, jak jsem už říkala, měla spoustu věcí, který bych i mohla mít, jen ty peníze nám malinko chybí :D

(jéé :D mě už nic nenapadá :D)

4. Jelikož mě už nic nenapadá.. nic psat nebudu :D přemýšlím nad tím pořád (hahaha :D) a nic mě nenapadá. Takže to jednoduše ukončíme ;) - možná ještě něco, někdy dopíšu ;)

Přemýšleli jste někdo někdy na tím?
Užívejte dne ;)

Erin