April 2014

I'm in love <3 .. with Sherlock!

29. april 2014 at 9:30 | Erin |  Diary
Čauko,
všichni moc dobře znají Sherlocka, že. Samozřejmě jsem o něm věděla, ale od minulé soboty 19.4. jsem ten film prostě viděla. Byl to zmodernizovaný Sherlock a tak to bylo prostě ještě lepší. Viděla jsem II. a tuto sobotu i III.
Jak jsem se k němu vlastně dostala?
V televizi nic nebylo a tak mamka řekla ať tam dá bratr dvojku, čímž myslela jakože Barrandov, je to u nás dvojka. Samozřejmě tam naschvál dal Čt2 a co tam nebylo. Sherlock Holmes! Tak mamka : Jéé Sherlock Holmes! Já: super. Samozřejmě, že v duchu. Nechtělo se mě spát a tak jsem se dívala na Sherlocka, mezitím mamka zdobila Beránka a Zajíce (se zajícem se jí už nochtělo piplat. Jo a ještě máme toho zajíce, někdo chce? :D). Takže jsem se koukala. Bylo to vcelku zajímavý, jak to tam všechno lítalo (myslím ty jeho myšlenky). Chvílama jsem si říkala co jeto za blbost. konec byl prostě nejlepší. Chudák Sherlock musel skočit kvůli přátelům. Fakt to bylo hezký. A celkově jak za ním letěl, aby ho ještě zachránil ten jeho kamarád. Krása.
Když byl pohřeb tak brečel. Ňuňuuu.. A úplnej konec jak ten jeho kamarád odcházel, tak se z ničeho nic objevil. Wut? Neříkejte, že to není divný. Bylo to na 4 hodiny. Luxus to ale byl. (to bude s nějakou holkou i chodit? wrr.. čumim dál:3 k obrázku ;))

A třetí díl byl poněkud.. blbost. Ze začátku to šlo. Nejlepší ty scény byly. Po dvou rocích se mu najednou 'zjeví' a je to zase takový, že nevíte trošku o co go (když příjdete pozdě no :D). A pak ten Sherlockův kámoš ho začne
škrtit. Samozřejmě, že ne jen tak. Měl vztek, že se mu 'nezjevil'. Potom ho zase začne škrtit a nakonec ho zmlátí. Why not :D
Chtěl ho totiž o něco požádat. Potom se zjeví jedné paní a ta začne ječet, že vidí ducha. Bože :D Je to trošku tady divný no. Nakonec se v nějaké třídě nějaký děcko snaží odvykládat jak to asi bylo. Blbost. Prej jenom chtěl ho vystrašit. A nakonec se dovíte jak toudělal, že byl mrtví a najednou ne. To prostě normálně skočil, jakýsi lidé tam na něho čekali, aby ho chytli, dali tam někoho jinýho (prej dvojník) pak ho zase oddělali a lehl si tam Sherlock, toho namalovali, aby to vypadalo jako že je mrtvej, dal si jakýsi cosi, který vám zastaví tep na malou chvíli. Potom přiběhl ten jeho kamarád a Sherlocka jakože odvezli. Víte co nechápu? Jak mohl vědět, že se tam ten zastřelí, aby musel pak skočit on. Hééj nechápu.
Nakonec se s tím jeho kámošem ocitnou v metru, kde je všude napojená bomba. sherlock mu říká, že neví jak se ta bomba vypíná a tak je minuta, kdy si všechno dovysvětlují. Nakonec Sherlock na něco zmáčkne a začne se mu smát. A to je konec. Tenhle díl je divnej, ale i tak miluju Sherlocka.
A vite co jsem zjistila? Že tenhle gif je z Sherlocka. Jojo, som blesk :D
Božee.. Já asi miluju Sherlocka! On je luxusní, filmu je luxusní, jeho kámoš je luxusní.

Ne! Sherlocku ne! Ne ne ne! Uf..Cože? O.o :D U tohodle jsem ještě nebyla :( :D

Jo. Možná.. že jsem retard, tak mě nechte udělat maličkou radost :D

- Závist! :D

Hahaha :D Vzpomněla jsem si na jednu písničku :D She is my drama queen..Ten face! :D Má někdo rád Sherlocka? Jestli ne, tak jsem asi zase jehla v kupce sena :D Tak pěkný zbytek dne.
Erin

Challenge - first week

27. april 2014 at 9:40 | Erin |  Diary
Čauko,
sakra. Ani nevíte, jak je to těžký. V pondělí - mimochodem Velikonoční. Dívali jsme se na Simpsonovi ve filmu a na další filmy až do osmi večer. Když jsem přišla do pokoje, sakra, uviděla jsem klavír a mě došlo, že jsem nehrála a nedělala úkoly. Takže jsem šla hrát. Chytl mě amok. To, co jsem vždycky považovala za hodinu, bylo to bohužel jen 25 minut, což jsem z toho nebyla moc nadšená a hrát dvě hodiny? Z toho jsem chytla amok ještě větší. Vzhledem k tomu, že jsem se předělala na jinačí styl a chodím spát v devět - teda aspoň se snažím, tak jsem musela v devět skončit a udělat si úkoly.

V Úterý to byl taky děs. Zase jsem hrála hodinu. Nejlepší na tom bylo, že jsem zase dělala úkoly. Nevycházel mě jeden příklad a tak přišla mamka. Počítala to přes nějaký procenta. Přišel táta, a počítal to soustavou, ale zápis to měl v rovnici. Řešili jsme to dvě hodiny a všichni, i mamka, jsme věděli, že výsledek je prostě 17.5, ale nešlo to vypočítat. Až jsem se vážně naštvala, podívala jsem se na to, co jsem napsala a přepočítala to ještě jednou. Jop, vycházelo mi to, ale taťka, že to takhle je špatně a kdesi cosi. Po půl hodině mu došlo, že to mám dobře. Opsal si mí zadání a vypočítal to zase divně. No nic. Takže to bylo vcelku hnusný. Ten den jsem si musela ještě umýt vlasy, takže super.

Středa. Hrála jsem hodinu a půl + jsem byla na zkoušce s naším čímsi. Nevím jak to nazvat. The End. K tomu se nedá nic napsat.

Ve čtvrtek jsem to prostě nestíhala a nehrála. Celou dobu jsem byla na počítači. Možná za to může ten novej blog, kterej máme. Chtěla jsem ho mít co nejlepší, tak jsem předělala desing a celkově skoro všechno. To ostatní kámoška. A tu na blogu jsem taky změnila desing.

A máme tu pátek. Nehrála jsem, ale možná, že ještě dnes (23:19) něco málo zahraju. Dnes jsem měla zkoušku s divadlem a potom jsme jeli do Brna. Dám i článek, co jsem si všechno koupila. Tak se těšte.

Sobota. Hned takhle po ránu jsem šla psát okresní kolo Zlatý srnčí trofeje, což vám asi nic moc neřekne. Řekněme, že prostě myslivost. Jop, mladá myslivkyně :D A nevím co, ale asi se mi nechtělo číst nebo co, ale byla jsem poslední kdo to psal. Jeden pán už se chystal, že řekne tu přednášku o zbraních a já ještě psala. Naštěstí sem pak už konečně dopsala. Psala sem to asi 3 hodiny x.x twl. doma jsem pak byla na obědě a hrála jsem hodinku myslím. Asi 4x jsem hrála jednu invenci a do toho párkrát jak moje učitelka říká 'sračky'. Prostě moderní písničky, řekněme. A co se nestalo, mě z té invence fakt hrabalo. Naštěstí jsme jely s mamkou asi na 5 hodin uklízet k dědovi, tak mě to jaksi přešlo. Potom jsem aminku opustila a jela dom. A doma začla má láska:3 I'm in love:33 with Sherlock Holmes. Jo, miluju ten film. Né ho, ale ten film. Je dokonalej. Teda, lepší je II. něž ten další, ale co. Dávaj ho na ČT 2 (jo x.x). O tom ale písnu až někdy jindy. No a to je z mího hraní asi tak všecko.

A neděle. Musím říct, že dneska jsem hrála skoro jenom to, co mám hrát na den matek. Nestíhám, ale tak nevadí že. doufám, že ještě dneska něco zahraju.

Samozřejmě, že jsem počítala skladby, které hrát mám a né celkově. Takže někdy se k těm dvoum hodinám blížím, sic né moc, ale tak trošku aspoň.
A co budu vlastně dělat tento týden? Začít se více učit + hrát alespoň 2h. Good Luck for me.

Jaký jste měli týden?
Erin


Proč zrovna já?

25. april 2014 at 7:28 | Erin
Čauko,
nevím, jak mě to napadlo, ale prostě napadlo. Ten nadpis Proč zrovna já? nemá vyznít nějak tak.. že si prostě budu stěžovat jak mě nikdo nemá rád, že jsem spadla a odřela si kolínko nebo něco podobného. Ne! Má to vyznít tak jako.. úvaha. Uvažovat o tom proč jsem byla zrovna já ta, která má být pravě tu a mít nějaký poslaní či něco podobného.
Párkrát jsem nad tím už uvažovala, ale moje ostatní myšlenky byli tak silné, že se tahleta myšlenka roztříštila na kousky jako zrcadlo, když spadne na zem. Po nějaké době sklíčko najdete a zase vám chvílu trvá než poskládáte celé zrcadlo. No a to se stalo právě mě. Přemýšlím o tom v poslední době vcelku hodně.
Nevím, jak jak si to mám vysvětlit, ale myslím si, že každý má nějaké to poslání. Musí něco udělat a pak zase může vklidu či neklidu odejít z toho světa lidí odpočívat na dané místo s ostatními bytostmi. Jestli se toho poslání dožije či ne je i na tom člověku. Rozhodně to nechci nazvat osudem. Ne.
Dostávám se úplně někam jinak kam jsem nechtěla.

Proč zrovna já? Proč jsem se vlastně narodila? A co tedy já mám za to poslání? Hele, mě by to zajímalo.. bohužel si neumím odpovědět a článek asi bez odpovědi zůstane. Přemýšleli jste vůbec nad tím? Moje myšlenky poslední dobou rozežírá tato či tyto otázky.
Když tak projíždím náhodně internetem a hledám odpověď na tuto otázku. Jeden aby byl milován jiný zase o teenagerech, co si jen stěžují na svou dobu. Zajímavé že? Ale stále jsem nenašla odpověď. Dobře, dobře. Podle mého jsem na to jakoby přišla, ale jaké tedy mám poslání? Jak píše jeden bloger asi milovat a být milována. Ale od toho se zase dostáváme k otázce Proč zrovna já. To je složitý.. zrovna já, která složitosti nemá ráda. Takže tohle ne :D. Takže zpět k otázce jaké mám poslání. Možná to bude změna života. Změnit někomu život. Ať už k horšímu nebo k lepšímu, třeba se budu podíůet na malou změnu lidstva. Třeba to je moje poslání!
Nebo jsou to jenom sny? Či výpadky paměti nebo úplné ztroskotání mé mysli, paměti nebo dokonce moku celého? Je to snad kvůli tomu kolik je hodin a já se opět dostávám do svého vymyšleného světa? .. Tak jaké mám poslání?
Pořád se nemůžu dopracovat k odpovědi. Dokonce před malou chvílí jsem se i rozepsala a šnečím tempem jsem se dostala až sem. Bohužel, teď zase nevím jak dál pokračovat.

Když jsem o tomhle tématu mluvila s kamarádkou, teda, ve smyslu, aby mi nějak pomohla dopsat článek, řekla, že důvod, proč je tady je ten, že její rodič da mamince správné sperma. Hmm.. zaujímavé (:DD). Jo, to sice ano, ale přece jen, proč zrovna v tu dobu. Kdyby ten tatínek, jak říká kámoška, dal to sperma později či dříve, už bychom to nebyli my. Takže zůstaneme u toho poslání znovu. Jaké teda mám?
Napadá mne leda to, že se někdo spletl a narodila jsem se omylem, vedla nudný život ve světě nudných. Možná to je taky tím, že mě nemá moc lidí rádo. To je asi známka toho, že jsem tu neprávem. Záchranou jsou pro mě leda tak písničky, kterýma si můžu zkracovat život a pak se třeba dočkám nějakého zázraku. Umřu.

Takže co jsem se vlastně z tohoto článku napsané mou rukou dozvěděla? Že každý má asi nějaké to poslání. Pár lidí na světě, kterých je jen malušenká troška, tu můžou být neprávem. Jako třeba já. Ani bych se nedivila, kdybych tu byla neprávem sama.

Erin

Happy birthday my blog!

23. april 2014 at 7:34 | Erin
Čauko,
trčím tu ve škole, s tím, co bych měla napsat. Kouknu se na počítač a tam 23.4. No jasně! Dnes slaví můj blog půl roku založení! Jsem fakt tupá, že jsem na to potřebovala počítač..

Takže můj milý blogu, k tvému půl roku, ti přeju všechno nejlepší a ať to ještě spolu vydržíme!

💚 K A T Y P E R R Y 💛 birthday ☆〜
Všechny obrázky jsou z We heart it
Erin


Easter Eggs

20. april 2014 at 14:14 | Erin |  Moje patlaniny :D
Čauko :D
Dneska jsem se rozhodla, že přidám nějaký nápad s tématikou a to Easter Eggs - velikonoční vajíčka. Možná si říkáte 'Proč tak pozdě?' bohužel moje maminka 'Proč tak brzo?' No nic, musela jsem jí vysvětlit proč zrovna dnes a tak brzo.. samozřejmě kvůli blogu.
Tak pro ty z vás, kteří jen obíháte nebo jste náhodou narazili na můj blog a ještě jste neměli možnosti a čas vyrobit si nějaké to vajíčka či vajíčka, mám pro vás pár nápadů. Jsou lehké. Jinak je budu dělat poprví, takže nejsem v tomto profík. Berte na to prosím ohledy ;)

A co se mi na tomto nejvíc líbí?
Asi to, že konečně to bude taky moje vlastní záležitost (a maminčina ;)) a né nějaké stahovaní z netu a vymýšlení věciček co bych asi k nim mohla napsat.

Takže pro ty, kdo tohle budou zkoušet Good Luck!
A mě taky :D


Small Music Challenge

18. april 2014 at 7:35 | Erin |  Diary
Čauko,
náhodou jsem našla Music Challenge na internetu. Ano, líbí se mi a proto ji taky udělám. Snad se nebudete nudit..

1) Má oblíbená chlapecka kapela + jedna píseň od nich:
Samozřejmě že Green Day :D A jedna píseň od nich.. hmm.. kterou bych jsem měla dát :D Asi z posledního alba song x-kid.Je taková klidnější a myslím, že není ani pro někoho napsaná, nebo o někom..

(54) TumblrSecond Happy Day?

16. april 2014 at 16:05 | Erin |  Diary
Čauko,
dneska byl.. vcelku dobrý den. Ráno jsem sice zaspala, ale všechno se vylepšily samozřejmě písničky a já jsem klidně šla do školy jakoby se nic nedělo. Přišla jsem do školy a čekala na mě kámoška. Wow! Super! Jinak jsem šla na ráno, abyste tak nějak si udělali obrázek. Přišla jsem před sedmou. Šly jsme tedy společně na počítače, kde jsme byli na blogách a psaly jsme články. Nokonec jsem šla oběhnout affs a teďka jsem to ještě dokončovávala. Potom jsme měli první hodinu alá ájina. Včera jsme psali 3/4letku z angličtiny. Přepadovka. A já dostala za 1!:33 Super! a ztratila jsem jenom 3 body! Prostě super. Mám čistou stránku a v téhle době jsem měla už dvě známky a to jedničky (tu druhou ze včerejška). Poté následovala matika a tam jsem dostala dvě jedničky. Bohužel malý, takže potřebuju ještě jednu, aby šla do žákovský.

Challenge

15. april 2014 at 17:35 | Erin |  Diary
Áno. Je to v rubrice Diary. Why? Protože se mi zdá, že to prostě do deníčku patří. Nebo snad ne?


Čauko,
když jsem jako obvykle obíhala své affs a celkově byla na blogu, uviděla jsem jeden dost zajímavý článek. Byl o tom, jak si udělat dobrý den, jak být šťastná/ý. Určitě aspoň 3/4 lidí, které zavítá na můj blog tuto blogerku zná (Smile ;)). A tak jsem si řekla, že tohle skusím jakoby změnit. Hlavně to učení a stravu. A tak mě napadlo napsat spíše takovou challenge, která na tohle téma navazuje. Sice to nejsou věci z toho článku, ale myslím, že po těchle věcech, když je zvládnu, bych mohla být šťastnější.
Chtěla jsem už delší dobu udělat challenge, ale nechtěla jsem se po nikom opičit a tak jsem si jednoduše udělala vlastní. Možná o tom někdy napíšu, možná o tom budu psat pořád a nebo to zhrnu po určité době do jednoho článku (což mě připadá asi jako blbost, protože co kdybych se rozepsala? dopadlo by to jako s těma fotkama :D Nevypadalo to tak.. dlouze :D). No, a tu je ta moje vymyšlená challenge:

First week: Hrát na klavír alespoň 2h
Second week: Začít se více učit + hrát alespoň 2h
Third week: Hrát na klavír do souboru + hrát nad 2h
Fourth week: Začít jíst snídaně (aneb nebýt dlouho v posteli) + hrát nad 2h
Fivth week: Začínáme posilovat + skusit 3h
Sixth week: Nechat si čas i na sebe + skusit nad 3h
Seventh week: Skusíme běhat + jak dlouho to vydržím (samozřejmě tři hodiny alespoň)
Eighth week: Začít trošku zase s koníčkama + hlavně ten klavír, jak dlouho vydržím (poku o čtyři hodiny?)


Chci ještě k tomu dodat, že to všechno skusím smíchat v každém týdnu, ale hlavní bude to, co tam mám napsaný v každém tom dni.
Je krásné jak si dávám vlastně cíle že? Ikdyž nevím, jestli tohle to zvládu. Začala jsem vlastně už v neděli. S něčím. prostě mě držte palce :D
No a ještě tu přidám menší aktualitu z hudby.. :D 17.4. výjde na svět nové album od Green Day a nese název Demolicious. Má luxusní obal:3 Sice je super, že vydávají nové albíčko, ale je tam jenom jedna nová písnička a jinak věci z triologie Uno, Dos a Tre. Stěžovat si nemůžu, protože playlist, je luxusní tak i nová písnička, kterou už přidáváám.. tu :D

Green Day a State Of ShockA když už jsme u toho.. na facebooku se rozmohl takový nápad (jasně že o tomto nápadu asi nevíte :D). Podepsat petici. O čem vlastně? Tak nějak se přínivci této hudby a další odvětví, vyloženě naštvali a vytvořili petici o dání časopisu Kerrang! i do České Republiky. Jakto že ČR nemá takový časopis plný hudby a žádných víceméně blbostí jako třeba Bravo, a má ho dokonce i Slovensko? Prosím, aby jste tuto petici taky podepsala ikdyž vím, že nepodepíšete. Je i anonimní, takže nic o sobě nemusíte zveřejňovat. Kdyby se ale náhodou našel nějaký moooc hodný člověk a podepsal ji, byli bychom velice rádi. Ano byli, protože to není pro mě, ale pro všechny obyvatelé ČR. http://www.petice24.com/kerrang_to_czech_republic


No a jak se máte?
Erin

Old and new photo

13. april 2014 at 15:00 | Erin |  Příběhy z fotek:)
Čauko,
jelikož jsem tu původně chtěla dávat i mí fotky tak to se jaksi nepovedlo. No a tak jsem dám mí starý fotky focený z podzimu, potom uvidíte i ze zimy a nakonec z jara, které jsem před chvílí fotila u nás (aneb 12.4. v 17:36)a z toho jste jistě poznali, že článek bude, nebo spíše je, přednastavený. Fotky jsem fotila z mího mobilu aneb HTC-čko.
Jdeme na to!My Phone:3

12. april 2014 at 8:00 | Erin |  Diary
Hááálelůja :DD

Čauko,
tak jsem se dozvěděla, že už mají můj telefon opravenej. A tak jsem mámu přemluvila, abychom jeli do Brna a tam ještě vzali ty věci, který jsme chtěli koupit. Souhlasila. Takže dneska si beru nabíječku a sluchátka. Doufám, že bude nabitej, jinak bych se asi zabila, už jenom ten amok být bez mobilu :D Děs!
Bohužel mou radost překazila realita, že se vlastně nikam nejede. A proč? Máme na opravě auto. Že se na všechno .. Takže nic. Prý tam jedeme ve středu, takže jsem hooodně zvědavá. Takže jedu si pro tebe my dearly beloved.:3 To mi připomnělo jednu písničku, takže si ji vychutnejte. (Áno, je na 9 minut :D ale je boží!)