May 2014

Black sheep

30. may 2014 at 21:00 | Erin |  Téma týdne
Čauko,
ano.. máme tu téma týdne, takže bez vykecávání se do do něj hnedka pustíme.
Co je to černá ovce? Určitě nějaký člověk, který je něčím odlišný. Hlavně asi vzhledem, povahou a bude mít určitě jiný názor než ti jiní. Prostě nejde s proudem. Takový člověk určitě bývá ve škole, nebo ve třídě a určitě i doma. Taková černá ovce rodiny. Tyhle lidi nemají ostatní rádi.. každý vý¨í proč.
Například včera. Včera jsme měli výtvarku s novou učitelkou. Ta je ňuňatá:33 No, a že půjdeme ven a "zahrajeme" si takovou menší hru. Byli jsme ve dvojcích naproti sobě a v řadě. Z poslední dvojce šel jeden člověk a toho, kterého máte rádi se nějak dotknete (né za zadek :D). A tak každý šel. Věděla jsem, až půjdu, tak se mě nikdo nedotkne. Došla na mě řada.. zvýšila jsem krok a jakoby utíkala, takže jsem nestíhala, kdo mě má rád. Stih la jsem akorát Ditušku, která se mnou sedí. Nakonec až tak ovce nejsem. Ale myslím, že určitě přes polovinu lidí se přetvářelo. Takže až tak upřímný to nebylo. No a ke hře. Ve třídě máme pár lidí, které rádi moc nemáme. Každý měl aspoň 5 lidí, kteří ho rádi měli. Přišla řada na.. pojmenujeme ji Hanka. A na Hanku přišla řada. Šla. Nikdo se jí nedotknul. Bylo to smutný, i jsem uvažovala, že se jí teda dotknu, ale.. ne. Ani já. Je černá ovce? Zřejmě ano. A vlastně proč, že? Mastná hlava, smrdí a celkově. Bavili byste se s touto osobou?
Černá ovce rodiny.. určitě jste si někdy mysleli, že právě teď jste černá ovce. Někdo si to ale nemusí jen myslet, většinou je to realita. Ano, já si myslím, že jsem černá ovce rodiny a možná, že i nejsem daleko od pravdy. Nebudu svoje okolnosti rozebírat a radši se pustíme dále.. Jak se vlastně pozná, že jsme 'černými ovcemi' rodiny? Myslím si, že ten člověk bude prostřední nebo ten nejstarší.. myslím tím dítě. Taky když jste děti tři, vy jste prostřední nebo ti nejstarší, a myslíte si, že jste tou ovcí, určitě jste se museli něčím provinit. Rodiče nemají rádi styl mluvení, nebo jste něco rozbili, lžete, jste odlišní prostě něco takovýho. Sorry, můj názor.

Jste černými ovcemi? Nebo si to myslíte? Napište do komentu ;)
Erin

Dreaming:3

26. may 2014 at 21:00 | Erin |  Kreslící koutek :3
Čauko,
takže respektivě tenhle článek není nijak moc přednastavený (25.5. 10:43). Rozhodla jsem se dát sem zase pidimidi článeček a i více oddychovější. Moje dvě kresbičky, které jsem vám slibovala už hooodně dlouho.
No a jak mi to vlastně jde? (Myslím učení)
Děs! Zatím stíhám všechno, ale je to fakt hrůza. Nestíhám ani hrát a za tejden mám zkoušky což bude.. zajímavý :D Jak už jsem předtím psala, nebudu se moc od blogu odreagovat. Takže dělám prezentace, čučim na blog a okoukávám facebook. Včera jsem dokonce i kreslila. No a ať už nezdržuju tak tu. Je to strašný ta Avril se mi nepovedla.

Pozastaveno do 14.6.?

24. may 2014 at 10:00 | Erin |  Blog
Čauko,
nechtěla jsem nikdy blog pozastavit, ale včera jsem si počítala průměr, abych věděla co si mám lepšit. Takhle. Všechny předměty mám na 2 nebo 2-3 a chemii na 4 což je mooc super a tak jsem si dala do mabilního kalendáře co všechno musím udělat. Je toho fakt hodně.. na každý den cca 3 a více. Takže z toho plyne, že na 14 dní blog pozastavuju.
Dále jedu s orchestrem do Chorvatska (na ostrov Hvar:3) hrát.. dalších 9 dní. Takže asi 23 dní nebo kolik :D Ani nwm kdy se vracíme.
Mám ale strach, že jak vynechám teď blog, tak že se pak na něj nebudu chodit a jakoby se ho vzdám. Teď nechci se ho vzdát, ale nwm jak se to bude vyvýjet. Ze začátku asi budu mít problémy se od blogu oddálit a budu furt na něho chodit a tak. No, každopádně mám strach, tak snad to půjde.
Každopádně články tu možná budou, ale nebudu obíhat (poté to všechno dokomentuju a oběhnu a tak). Taky se může stát, že budu obíhat tento týden a možná pak i v chorvatsku, jestli budeme mít čas a nebude to jak před 2 rokama.. hrát, hrát, jest, hrát, moře, jest. :D Bude to.. zajímavý.
Takže to je asi všechno co jsem chtěla říct. Kdyby se teda se mnou někdo chtěl spojit, což asi ne.. no to je jedno. Asi budu něco i hledat na internetě a fb budu mít jen tak zapnutej, takže kdyby mě tam někdo zastihl a chtěl mi napsat tak můžete ;) https://www.facebook.com/alcii.stejskalova
Erin

Fourth Week

22. may 2014 at 7:00 | Erin |  Diary
Čauko,
Minulý týden jsem měla hrát do souboru.. Vcelku jsem to zvládla. V ponělí a úterý jsem nemohla, ale zato ve středu, čtvrtek a pátek jsem hrála. Sobota nic. Se souborem máme tenhle pátek hrát, takže tenhle týden budu asi zase hrát :D
Tento týden mám víc jíst a zase hrát. V pondělí a úterý jsem to stihla. Dneska ve středu ne.. Fuck!
Untitled | via Tumblr

Ano, píšu krátký články. Nevím proč už nemůžu psát dlouhý články o něčem, když mám čas, mám i prostředky a. Nejde to. A taky jsem se rozhodla, že zase začnu se cvičením a to pořádně. Už jenom kvůli tomu, že se blíží léto a vlastně cvičí všichni :D Kopírák? Polovičně :DD
Další věc co chci je to, že se chci naučit na kytaru. Nejlíp elektrickou. Taťka bude mít brzo narozeniny a sliboval mi, že si společně koupíme kytaru. Em.. zatím to tak nevypadá..


A pár obrázků nakonec:
Before i die...Waterfallslslls

Night of Museums

20. may 2014 at 9:00 | Erin |  Diary
Čauko,
ať už víte či nevíte, je to jedno, každopádně 17.5. byla noc muzeí. Nevím, jestli po celé republice, ale v Brně to tak bylo. Takže jsme s naší rodinkou vyrazili do Brna, asi okolo 19:00, protože noc muzeí začínala od 18:00. Jo, jeli jsme trochu pozdě.
Takhle akce měla vlastně význam takový, že vy dorazíte do nějakého muzea a vy se po něm budete procházet. Otevřeny byli i místnosti, kam se normálně nedostanete. Aspoň to tak říkali.
My, nebo spíše já, jsme vybrali divadlo Radost muzeum loutek, Technické muzeum a Brněnskou filharmonii. Jak jste si mohli všimnout, nebyli to jenom muzea, ale i nějaký domy, které vlastně dávali jakoby funkci muzea.
Když jsme dojeli do Brna, naši se domluvili, že pojedeme na ty loutky, maminka je chtěla vidět a nakonec, že pojedeme jenom do dvou. U muzea loutek byla dlooouhá fronta. Všude byla fronta a tak jsem protestovala, že na nějaký loutky nepojedu. Nakonec jsme teda na loutky nešli a šli jsme na filharmonii. Stáli jsme sice dlouhou frontu, ale naštěstí šla velice rychle. Nával byl no.. Abych si zkrátila čas, natáčela jsem, takže se zachvíli můžete na ně podívat. Když jsme se konečně dostali ke dveřím (áno, úplně první), dále jsem natáčela a ta babka co tam stála se na mě divně dívala. Nemohlo se tam fotit, to sem zjistila pak :D. Stáli jsme tam asi 30 minut i s tím, že jsme měli jít za 15 :D. Všichni se tam nahrnuli a pak byla zácpa. Tak asi nic :D


Change people..

18. may 2014 at 11:00 | Erin |  When I start write
Čauko,
vím a i pevně doufám, že všichni, co jste zavítali na můj blog, ať už jen tak náhodou nebo jen prostě 'obíháte', tak určitě vy všichni máte oblíbeného zpěváka/skupinu či zpěvačku. A když ne, tak aspoň je to herec/herečka/youtubera či youtuberku nebo prostě se kvůli těmto zálibám nějak nazýváte např. Directionerka, Belieberka či něco podobného, tak vy všichni máte lepší život než ti ostatní. Ano, dneska bych chtěla o tomto psát.. něco jako změna lidí? Asi tak bych to nazvala :)

What I learned from cookbooks

16. may 2014 at 7:00 | Erin |  Diary

Čauko,
dneska budu psát o tom, co mě naučily kuchařky. Ano, kuchařky. Divné téma, ale v Úterý po obědě jsem se tak rozhodla. *Samozřejmě, že je to polovičně kvůli tomu, že nemám o čem psát, ale tohle téma se mě hodně líbí*
Asi každý zná ten pocit, když mu někdo řekne, že je vybíraví a i ten pocit, když vám nechutná ve školní jídelně. Každodenně. Vždycky když máme pizzu ve škole tak je tam většinou těsto asi 10 cm, abychom se najedli že.. a brokolice nahoru. Spoustu brokolice, abychom byli zdraví. Jasně, že tam není jenom ta brokolice, ale nemám ráda brokolici.
Dneska, že prý nemám hlad a tak jsem šla za Arnoštem a učila se myslivák. Děcka tam chodili s pizzou, tak jsem se jich zeptala, jestli tohle je naoběd a oni že jo. Takže jsem se ještě mrkla na pizzu, vzala sebou jakousi holku a šly jsme na oběd. Potom tam byla kámoška blogerka tak už jsme byli spolu.
Byla fakt dobrá, až jsme si říkali, že ji beztak vzali ze zakky. Pizza byla asi 1 cm vysoká a byla fakt dobrá. Na jedné bylo nějaký hodně pálivý cosi. Asi protlak či co, ale i tak jsem si pochutnala, z toho vyplívá, že jsem byla ještě přežranější než jsem byla.
U okýnka taková fronta na pizzu :D Když jsem se rozhodla svůj prázdný talíř dát kuchařkám zpět umýt. A protože jsem hodná holčička, tak jsem jim řekla, že to bylo dobrý. Museli mít radost, protože jsem vcelku vybíravá. Tohle se zapíše do dějin. Za osm let, co jsem zde na škole, jsem jim jenom 3x řekla, že je to dobrý. Jsem zvědavá na dnešní oběd, ale myslím si, že to bude zase při starým.. jestli nebyla kontrola :D Myslím, že ne.
A co z tohoto článku vlastně vyplívá? Prostě od kuchařek motto Never say never. Znáte ho všichni, ale asi v úterý jsem ho poprví poznala v realitě. Jestli si to teď čte nějaká kuchařka, což asi ne.. Prosím vás, vařte dobře a nevzdávejte se ;) (zase vcelku krátký článek.. Fuck this shit!)
Erin

Když mi bylo pět..

14. may 2014 at 12:00 | Erin |  Téma týdne
Čauko,
další téma týdne? Ano, vypadá to, že budu zase k němu psát. Sice tohle téma není takové to o čem můžete fakt psát jako jo, prostě ten článek bude dobrej.. ale tak skusím to. Moc svou minulost neznám, ale můžu jistě říct, že má minulost je strašná. Taky jsem si teď vzpomněla na pár událostí, které mě vlastně štvou.. So fuck! No tak nepředbíhejme a pěkně od začátku.
Vezmu to od těch lepších věcí, které se v mém životě stali. Ano.. už si pamatuju. Takže za prvé jsem našla svojí paktéž nejlepší kamarádku vě školce a v první třídě. Potom jsme se nesnášely a v sedmé třídě. Teď jsme jenom kamarádky, sousedky a teď už i dvojčata :D No. A abych vám to zdelšila, tak rozepíšu jak jsme se poznaly. Byl jeden letní den a já jsem, jako pětiletá, si hrála před naším barákem. V tu dobu už jela kámoščina máma s ní, že se porozhlídnou, kam se to přistěhovali. Když si mě všimla, zatáhla mě k nim bavila se semnou, já potom utíkala za mámou jestli nemůžem k nim a tak jsme se skamarádili. Ty blbosti, co jsme dělali ty dva roky byli nezapomenutelný a rádi na to vzpomínáme do dneška. Nezapomenutelný.
Pokud vím, tak je to asi všechno dobrýho v tomto roce, takže teď na druhý horší..
Takže za prví mě umřela babička, což není zrovna dobrý. Byla to ta nejlepší babička jakou jsem kdy mohla mít. A proč vlastně umřela, že? Nebylo to věkem, žádný pád, zástava srdce či něco podobnýho. Ale zase ta rakovina. Fuck this shit. Taky mě začala sestra nenávidět aneb mladší bratr že? Kdo by ne. A tak celkově mě naši začínají nenávidět. Prostě bratr bratr. No nic no :D

Neumím psát dlouhý články :D Ale tak každý bloger píše, že články mají být výstižné a né psat dlouhý a o ničem.. prý jen výjimky :D Takže okay :D
Erin

And now smile! :)

12. may 2014 at 18:40 | Erin |  Diary
Čauko,
poslední dva články.. to bylo určitě strašný pro ty, kteří si ty články přečetli a řekli si: "ježiši, kráva tupá. Ať si radši udělá pořádek ve svým životě a nepíše to sem." protože jsem si udělala z blogu cosi, kde si vylívám ze srdíčka špatný věci. No, tak nebo jinak i mě to štve.. přenášet tu špatnou náladu. A tak jsem se rozhodla tu natočit video a vůbec nevím, jestli to bude video. So good. Nakonec jsem se přemohla, zatáhla bratra a šli jsme 'točit'.
Už to tu bylo několikrát.. věci, které mě dělají šťasnou. A abych vám to ulechčila a mě ztížila, chtěla jsem natočit video a taky se aspoň dokopu i k tomu dalšímu videu.
Samozřejmě se omlouvám Smile, u které jsem to viděla jako první a od tý doby jsem nalézala něco podobnýho na dalších blogách. Trošku se chci lišit, a proto to videjko. Nakonec z názvu Věci, které mě dělají šťastnou, což v pár příkladech navazuje na to téma, měla bych to asi přejmenovat na.. vlastně ani nevím na co :D složité to. No a abych už nezdržovala.. tu :D Možná to pojmenuju Co dělám, když jsem šťastná, ikdyž jedna věc k tomu není.. no nic, takže video tu :D
Bohužel (ne ještě nebude video ;)), jsem zapomněla, že tam mám dát stránku Warning.. Takže dodatečně ;)

Warning
Toto video může obsahovat střevní potíže (a další), prosíme tedy děti, kterým ještě nebylo 18, aby toto video neshlédly (a máte to :P).
Žádné reklamace neděláme.


Dodatek: pusťte si k tomu nějakou písničku, protože jsem to nestihla ve škole. (sorry, za některou výslovnost, protože.. já a ájina :D) A konečně to video.. tu ;)Písničky, které byli použity..

Green day - Jesus of Suburbia

Visací zámek - Známka punku


Zas tak krátkej článek to nebyl, ale tak lepší, než to tady rozepisovat..
Erin

Third Week

11. may 2014 at 13:00 | Erin |  Diary
Čauko,
jako už skoro obvykle tu mám svou challenge. Tentokrát jsem si ji malinko přehodila a tento týden jsem měla za úkol cvičit + hrát na klavír.

Hehe.. asi to vezmu v rychlosti aneb nijak moc jsem necvičila:
Neděle nic. Pondělí nic. Úterý nic. Středa asi nic. Čtvrtek hallelujah ano :D 50 sedy lehy. Pátek 30 sedy lehy. Sobota nic a neděle, což je dnes, tak to se ještě uvidí :D
Jinak jsem samozřejmě na klavír hrála, sice né to co mám, ale taky to byl klavír aneb nestopuju si to. Jsem jakási líná či co. Takže každodenní cvičení průměr asi 40 minut, takže jsem se nijak nezedřela. Což je špatný, už kvůli tomu, že zejtra je pondělí, tudíž mám hraní a to celkově znamená, že to zejtra asi pěkný nebude.. so fuck!
Takže tohle bylo takový shrnutí jak to u mě probíhalo celý týden. Je strašný, jak teď píšu krátký články. Ale na druhou stranu, komu to více méně vadí že?

A co budu dělat další týden?
Fourth week: Hrát na klavír do souboru + hrát nad 2h

Nemyslíte si, že toho mám teď jaksi hodně? :D So fuck!
A jaký jste měli týden vy? (těšte se na video :D)
Erin