Bad day..

8. may 2014 at 19:20 | Erin |  Diary

Tento článek je přednastavený a ten špatný den je 7.5.


Čauko,
hej dneska děcka mě snad smůla pořád provází. (sorry, že vás tak oslovuju). Byli jsme na vyhlášení literární soutěži, na které jsem byla asi 6., což mě nijak nevadí, protože sem aspoň měla delisu na svačinu. Jediný pozitiv? Jo. Asi. V matice asi nic, si už nepamatuju. Hudebka. Really? Z testu za 3? Z hudebky? Hudebky? Hudebky?! To mě vážně nasralo. Z hudebky. Bože.! No a potom jsem se ho zeptala, jestli náhodou nebudeme v devítce zpívat modernu jakože songy z 21. století např. One Direction. Samozřejmě ty sem nemyslela a dostali jsme se úplně jinam. A co na tom že? No nic vlastně. Ta trojka mě fakt nasrala.
Češtinu si už nepamatuju. Němčina.. a čtyři předložky, jenom kvůli tomu, že jsem to nedala do zkrácenýho tvaru? Měla bych za dva jinak. Super stránka.
Potom mě pronásledovala jedna holka, kterou fakt nesnáším a těchto lidí se mi nejde jaksi zbavit. Jedné už jsem se zbavila a její matka aneb učitelka mě to dává teda pěkně usmažený. So good! No takže jsme pak s kámoškou (tímto jí zdravím ahoj :D) šli na počítače, kde jsem dodělávala článek aneb ty styly. Ano, zapralo mi to čtyři dny. To je moc, to je moc :D Sice jedno už píšu hodně dlouho asi dva měsíce, ale celkově mě to ke konci fakt už nebavilo. Teď jsem si vzpomněla že tam nemám styl Goth že? So fuck! Áno, oblíbila jsem si slovíčko so fuck.. co už.
No jinak jsme z chemie a zeměpisu psali písemku což moc dobře nedopadlo. Máme bodování, ale zatím mám za tři. So fuck!
A pak jsem se dozvěděla, že kámoška bude mít s mím bývalým učitelem hodinu a tak jsem se za ním chtěla podívat. Nakonec nic. Byl to dejme tomu menší trapasíčounek (krát 150 ;)). Nic moc, ale celkově sem ráno vstala asi levou nohou, ikdyž mi nikdo nic neudělal, takže prostě asi ta nálada všechno zhoršuje, takže berte ohledy na to, že musíte číst věci, kteří normální lidé jen nad tímto článkem budou kroutit hlavami. Tak kdyžtak promiňte.
Jo. Tak tohle byla ta lepší polovina. Kámoška pak pro mě od učitele příjde a ten mě vyhodí. Cestou nahoru mě sdělí, že prý (nenávidím šaty) učitelka přede všema řekla, že jsem prej chtěla šaty na ramínka a dělala jsem prý mamince scény jak je chcu. Já, která i ona, jako matka, ví, že jsem ten jeanesový tip a ten můj sed tak se smála. Nemůžu za to, že na šaty nejsem zvyklá. A tohle prosím řekla před celým druhým stupněm, dejme tomu. celý ne, ale no tak nějak. Takže super. Když příjdu dom a na tohle se jí zeptám tak jí to řekla, ale že to nemusela říkat před celou třídou. *jeb*ěte někdo tu p*ču po palici* Fakt že jo. Ale ona to sakra ví! Bože.
Doma jsem pak hledala mobil. Nakonec jsem zjistila, že jsem ho nechala doma. Co budu dělat? Kdyby zejtra nebyl aspoň ten svátek. Do pátku to asi nevydržím. Už kvůli tomu, že čtu povídku Znovuzrození a Nema od blogerky, která si říká Clara Black. Ona píše luxusně (asi ji udělám jako spisovatelku a napíšu ju do čtenářáku. Jsem náročnej čtenář a její povídky či knihy či co mě fakt udrží. Samozřejmě, že se něco nepovede, ale pořád chcete vědět jak se to vyvine:33 Takže menší reklama? :D) a bez jejich povídek nevydržím. Božee.. Nemám ani vlastní notebook takže je to pryč úplně. So fuck.
Večer jsem tedy šla na naši zkoušku a řeknu vám.. hrůza. Nebudu to rozepisovat, protože mě to celkově nas..štvalo. Prostě bylo to fakt super a jedna kámoška po mě tahala adresu tohoto blogu. Nemá ho. Má si to pamatovat. Říkala jsem jí ho stokrát.. takže the end for her.

No a abych tu měla jenom blbou náladu a roznášela po mých affs a tak, tak přece jen něco dobrýho bylo. A možná že i pro vás. Za prví jsem za čtyři dny konečně oběhla, to se omlouvám a asi začnu na blogu mít aspoň jeden článek na den. Takže každý den článek,.. což bude těžký, ale párkrát, co se i stalo, tak asi budu takto to dělat. Ale tohle jsem nechtěla psát.. teď mi to vypadlo. So fuck! No, možná si někdy vzpomenu. Ani po několika hodinách jsem si nevzpomněla..

No a jaký jste měli den vy?
Erin
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Sčítání lidu :D

Byl sem tu :DD* :33

Comments

1 smile smile | Web | 8. may 2014 at 20:07 | React

Některé dny se prostě nevydaří, ale nevzdávej to. doufám, že ses dneska měla dobře.)))
Já se měla ve středu taky fajn - vlastně skvěle... ale to tu nebudu psát, bylo by to na dlouho a já doufám, že ty se už máš taky skvěle :)

2 Lory Lory | Web | 8. may 2014 at 20:46 | React

Tak z tý hudebky si nic nedělej, já všechny testy opisuju, vždycky úplně prázdnej papír a čekám až to kámoška dopíše, protože se mnou je to naprosto beznadějný, nedokážu si představit, že bych měla jednou dělat komisky, to bych normálně letěla jak namidlenej blesk :D Zeměpis a chemie - no comment, jsme na tom stejně :D Němčinu nesnáším! :D Tak to s těma šatama... nasere no, nedivím se :/
Těším se na články, snad se ti zlepší nálada :)
Jo a to jsem se chtěla zeptat, vadilo by ti, kdybych udělala článek na styly na stejném principu? Samozřejmě by to bylo jinak udělaný... kdyžtak napiš, nechci ti brát nápad, pochopím když řekneš ne, třeba bych se k tomu nakonec ani nedostala :D

3 D. D. | Web | 9. may 2014 at 10:04 | React

Taky mě vždycky nasere, když z úplně totálně stupidního předmětu dostanu hnusnou známku, to mě jde rozervat :-D

4 Steeeva Steeeva | Web | 9. may 2014 at 13:36 | React

tak to ti nie je čo závidieť ccc ale neboj ako sa vraví vždy môže byť aj horšie :D  :D a teším sa na tie ďalšie články

5 Luss^^ Luss^^ | Web | 9. may 2014 at 16:05 | React

Já taky vždycky testy z hudebky poseru. Sice umím zpívat ale noty to není moje. :-D Jinak nechápu jak ti to mohla učitelka udělat je blbá či co? To přece není její věc když nechceš šaty ne? -_-
Jinak Clara píše moc hezky taky mám ráda její příběhy. :-)

6 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 11. may 2014 at 12:00 | React

páni měla jsi vážně den nanic ://, ta trojka z hudebky by mě taky vážně naštvala! :/ a ještě když si to ty, která hudbě fakt rozumí :/ a panebože -___- nechápu, proč to před skoro celým druhým stupněm říkala! ještě když ty tak nenávidíš šaty -__- a moc nechápu, proč jsi musela být tak dlouho bez mobilu, když jsi ho měla vlastně doma? a tu blogerku a její povídky neznám, ale když o ní tak píšeš, tak určitě bude dobrá :) a po tomhle článku jsi mě nějak nakazila tím so fuck :D, je to vážně nakažlivé :D

7 adellestylinson adellestylinson | Web | 11. may 2014 at 15:44 | React

To je mi líto... Já tohle prožívám každý den ve škole. Ale je to lepší. Buď ráda, mohlo to být i horší. Ale mě by fakt naštvalo to s těma šatama :D :/ Good luck :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement