Výlet

25. june 2014 at 19:30 | Erin |  Diary
Zdarec,
takže.. konečně jsem doma, najezená. Božee. Byl to fakt horor, a když říkám horor, tak myslím vážně extra horor. Začneme prvním dnem ala podělí.
Ráno jsem prostě vstala a šla na bus. V Rájci jsme čekala cca hoďku na ty ostatní lidi. Poté jsme jeli do Brna vlakem, z Brna busem do Třebíče a z Třebíče do Rokytnice nad Rokytnou. Řeknu vám, že tohle bylo strašný. už od toho než jsem vylezla z baráku jsem se tam netěšila. Chodila jsem sama a jenom si pouštěla písničky. Nakonec v busem z Třebíče si za mnou sedla jedna kámoška, protože tam bylo místo a ostatní si sedly před nás. Jedna kravka ze třídy na mě furt čuměla, tedy.. respektivě na tu kámošku a kejvala hlavou na mě. Jop, sorry za to slovo, ale nikdo ju nemá rád. Prostě se všichni přetvařujem a ona taky. Lže, směje se jak postižená veverka či co, myslí si o sobě jaká není modelka, prostě kráva největší. Dost o ní. Prostě sem jí na férovku řekla, co jí zase jako vadí ne a ona tím svým roztomiloučkým hláskem řekla nic. Pinda jedna. No, jináč v autobuse jsem pak s tou kámoškou prohodila pár slov, řekla jsem pár vtipných věci a ona se jim smála (to je jak kdybych s ňou měla rande twl :DD nebo to připadá tak mě? O.o). Vystoupili jsme a já šla zase vzadu. Ta kámoška si toho všimla a řekla, ať jdu vedle ní, což ta pinda nemohla snýst a furt se na mě tlačila. Kravka. No, nakonec jsme teda nějako došli, ubytovali jsme se a já si sedla na postel. Nakonec jedna holka si to se mnou vyměnila, a tak jsem mohla být aspoň blíž k těm lepším holkám, kam normálně patřím. Co byste asi udělali po příjezdu než si sedli na postel? Možná tak, že byste si vybalili, ale já si prostě sedla. A teď si říkám sakra, jaksi se propadám (řekla jsem to nahlas) a podívala jsem se pod tu matračku. Samozřejmě tam byla asi 3mm deska, vlastně destičičičičičičičička. Fakt že jo. Všichni jsme se začali smát. Tak si vduchu říkám, abych ty tři dny nějako vyržela ne, a tak jsem si sedla nakonec tý postele. A co se asi nestalo? Podemnou to ruplo. Nohy jsem měla úplně nadzvedlý a strašně jsem si lámala krk. Samozřejmě se všichni smáli, včetně mě. Nějako jsem se vyšplhala nahoru a oddělala matračku. Bylo to fakt namaděru to dřevíčičičko.

Když jsem se z tohoto nějako vzpamatovala, tak jsme zašli za učitelkou a předělali jsme tu postel a tu rozbitou jsme dali na chodbu. Za pár minutek se klukům rozpadala patrovka. Když přišel náš instruktor, tak jsme mu to řekli a on že to bude v pohodě. Jináč nic zajímavýho. S holkama jsme se pak normálně víceméně bavily.
Jinak jsme v tom pobytu mohli i na lanovku. Tak prostě že to chci skusit. Tak jsem šla. No, kdo by si to neuměl představit.. prostě byla véélká věž prej 16 metrů a z toho bylo takový lano do rybníka a potom jsem prosím jela. Já, která je z výšek posraná. Samozřejmě jsem jela. Hore to bylo strašný, ale jak jsem se odšťouchla od dřeva, tak jsem se pustila, protože jsem věděla, že budu zachvílu dole. Bylo to super. Aj jsem si trošku lokla no:D Mňami byla voda. Bohužel jsem poté zjistila, že se 80 bude doplácet. Vcelku drahý. Ano, vím, že si teď říkáte, že jsem fakt úplně blbá, ale kdybyste to všechno viděli. Jak to měli nafocený a některý fotky nebyli ani jejich. Prostě děs.

A dneska se řešili ty naše postele. Ten chlap na mě prý, že tam nebylo čelo od postele a postel byla jak kdybych na ní skákala. To čelo tam nebylo, a on si furt mlel svoje. Kretén, tak se na nás podíval a prej, no tak když jste tři, tak za každýho stovku. No, místo aby ti idioti spravili tyhle postele a okna nefunkční, tak staví nový kanceláře. U nás jsme měli slepovaný postele, takže ty třistovky beztak použijí do toho baráku a ty naše postele slepí izolepou. Fakt největší kreténi. A ta baba prej: "Tak pojď jim dat do nosu." Cože? Tak usrala si? Kdo za tohle kurva může? Oni a zase oni. Sorry, ale tohle nás všechny nasralo. Nakonec jsme si dělali celou cestu zpět prdel, že to čelo nesu jako suvenýr mamince, protože mi na něho nemáme a podobný sračky. To mě teda dostalo.

A co vy? Jaký budete mít vysvědčení? A má už někdo jako já prázdniny? Fotky a videa zase dodám. Omlouvám se, ale nemám čas a hlavně mě je Míša ještě nedala!!
Erin
 

1 person judged this article.

Poll

Sčítání lidu :D

Byl sem tu :DD* :33

Comments

1 Luss^^ Luss^^ | Web | 26. june 2014 at 11:46 | React

Jste užasní ničitelé postelí. :-D
No jinak takové pindy jako tam zmiňuješ jsou asi všude. I my takové ve škole máme. Nejlepší si jich je prostě nevšímat. ;-)

2 Monii. Monii. | Web | 26. june 2014 at 15:11 | React

Tak to je dobrý. S postelema jsi fakt pobavila :D. Asi vážně kvalitka.
A u nás ve třídě naštěstí takový kravky nejsou, za což neskutečně děkuju. Ale na základce jsme to taky měli...

3 Steeeva Steeeva | Web | 26. june 2014 at 18:18 | React

Niekomu s vždy musí niečo na výlete stať inak by to nebolo ono a nestálo by to zato :D :D
moji spolužiaci sú zase odborníci na skrine :D

4 LadyBows LadyBows | Email | Web | 27. june 2014 at 21:36 | React

Jej..ta ,,Kravka" :D Tyhle holky mě vždy nejvíc rozesmějou..a ty postele..máte fakt dost :D

5 melessracky melessracky | 28. june 2014 at 9:25 | React

Komu tady cpeš ty hovna? :D

6 cincina cincina | Web | 29. june 2014 at 23:11 | React

Aspoň máš nějaké zážitky ne?:D Náhodou je to vtipný:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement