July 2014

TAG: Poznej mě

20. july 2014 at 12:00 | Erin |  Tagy
Čauko,
jsou prázdiny a tag jsem tu už dlouho neměla. Dodržela jsem slib a tak teď pro vás mám článek, kdy já už jsem momentálně na mysliváku a (ne)užívám si. - Taky bych chtěla říct to, že jestli v mým oddíle bude jedna holka, tak se asi .. blázním. Z toho plyne, že je to přednastavený, ale to by vás vážně nenapadlo. Takže ke článku. Ty popisky jsou od jedné blogerky.
Jméno: Křestním: Alena ;) - odhalili jste mě :O To neplatííí.. znova :DD
Přezdívky: Jak kdo hele :D Naši mě říkají Aleno nebo Alko (strašný -_-) a taťka někdy Alenká malušenká -_- taky strašný :D no ve škole učitelé Aleno nebo Alčo. Spolužáci Aleno či Alčo :D Jeden kluk dokonce Álo -_- radši mi všichni kdyžtak říkejte Alčo jop? :D
Narozeniny: 24.7. :33 Áno, zachvíli budu mít narozeniny:33
Místo narození: Boskovice :D
Znamení zvěrokruhu: Lev
Zaměstnání: Actually.. Nothing :(
New Bedroom!

18. july 2014 at 13:00 | Erin |  Diary
Čauko,
ánoo.. další článek o tom novém pokoju. Sice bych ještě napsala další článek o tej knize, protože jsem ji včera (15.7.) přelouskala, ale myslím, že už to stačilo a konec. Končím já, končíme s tím všichni. Některé komentáře to, co jsem psala obrátili úplně naruby až jsem se nestačila divit, jaký příběh z toho vylezl. Tím neříkám nic špatného. Já motám pátý přes devátý úplně všechno a prostě s tím skončíme. Jináč se znovu či poprvé omlouvám za ty slova, ale doost šílený. Prostě si žijete nudnej život a "vybuchne" jedna bomba a za deset sekund druhá. No a prostě dooost!

Tohle bude spíš takovej.. fotočlánek. Tam dole, jak si za chvíli budete moci všimnout, budou fotky. Fotky z malování, odstraňování, přemísťování a skoro hotového pokoje. Bude jich málo, protože jak se dozvíte v další fotkách - stále v tom novém pokoji chybí klavír. To, kvůli čemu se tohle dělalo. Asi odjedu na tábor a jak tak očekávám, pořád tu nebude. Tedy, aspoň si myslím. Vždycky když naši něco řekli, nikdy to tak nebylo. No, takže tu ty fotky. (ouukej, fotky toho jak to vypadalo jsem já debil vymazala, x.x takže ještě míň najdete dole)

No.. chybí ten klavír :D

What the Fu*k?

16. july 2014 at 10:00 | Erin |  Diary
Dopr***e ku**a Wtf? Nestačím se divit, co se to tu tady děje? SIce tohle neměl být pozdrav ale ouukej. Ještě jednou čauko.
Jak už tu ze mě vypadlo několik sprostých slovíček, bude se dít něco strašnýho. A taky že děje! Tenhle blog tomu bude důkazem, že se to stalo. Máme 14.7. 2014 18:58 a asi o 7 minut do minulosti se to stalo. Ano, musela jsem si jít pro brambůrky, takže tu máme strátu.. 7 minut? No a co, tohle fakt totálně nechcete. Sice vím už na začátku, že tohle bude kraťoulinký, ale za to stručný.
Víte či ne, je to jedno. Každopádně jsem psala o tom táboře aneeeeb Camp. Ano ten křesťanský tábor. No a jak na konci mě ta Evča říkala něco ve smyslu, abych uvěřila že? Tak dneska jakási baba nevěděla ani koho hledá, ale tu osobu prostě hledala. Mamka si myslela, že by to mohle být jedna paní a jestli bych ju tam nedovedla. Bohužel sem nevěděla kde bydlí, ale trvali si na tom, tak jsem je zavedla prostě na ulicu a tam ať už si nějako poradí. Poradila si ta baba a prej, že to asi bude ona. Nasedla to do auta, který řídili její syni (nic moc, jeden byl hezkej, ale pařmeni jak nechceš O.o). No a nějakým způsobem se dozvěděla, že chodím zpívat a hrát do kostela. Tak jsem jí prostě řekla, že zpívala jsem jako malá a teď jsem jim tam šla vypomáhat, že neměli smyčcovej nástroj,a le že teď už tam nechodí, že maj za mě náhradu a ona to vzala tak, že už definitivně nevěřím, jop (já nwm jestli jo nebo ne, na tom nezáleží) a dala mě jakousi knížku, do tej mi napsala stránky a že ona je věřící či co a její syni možná taky, prej si to aspoň myslí. Nic na to neříkali což bylo dosti vtipný :DD

Jako Wtf? Evča mi tady posílá lidi či co. Takový cosi na mě tu všichni posílaj wtf? A ještě ke všemu má ráda křesťanskej PunkRock to jako vážně? Představte si jak Green Day zpívají češi. Dooost hnusný. A teď ty český Green Day zpívají s křesťanskýma slovama. Omfg wtf? To snad není možný! Už víme kdo tu pod*lává pos*anej Punk! Sakr ještě jednou si to představte, všechno od začátku. Pusťte si né ty novější Greeny, trošku ty starší asi 10 let. Ano AI - nejlepší cd od nich prej a jednu z nich si to pusťte.. fuj! Kazí to češi zas*aní. Bléé!
A nebo si předsta Sum 41 - asi neznáte, ale ok. Třeba Blood in my eyes. Představte si tu sra*ku v češtině. Poté s křesťanskýma slovama.. copak to jde? Evča to říkala dobře, že tyhle žánry se k tomu nehoděj, aby na vás zpěvák řval, jak vás třeba Bůh miluje.. Wtf? To bylo moc hnusný. Měla jsem jí sto chutí říct, že miluju Punk Rock a hlavně ty Greeny, aby pochopila, že je ten jejich hnus fakt hnusnej! Bože můj, to nemyslíte vážně. Kam ten svět spěje? To radši budu celej den poslouchat One Direction a Biebera. (Samozřejmě se omlouvám fanouškům. Aspoň důkaz toho, že i tohle je lepší než křesťanskej PunkRock. Aspoň doufám, že to myslela z prdele ta baba a chtěa se jenom vycajchnovat, protože fuj!)

Prostě s těma písničkama to asi smažu, ale prostě s tou knížkou jako wtf? Evča fakt na mě něco posílá :DD
Erin

Camp!

14. july 2014 at 16:00 | Erin |  Diary
Oukej oukej.. So čauko! Takže tohle bude nějaký menší (zase :D) článek o táboře, protože mám hodně co říct. Nemůžu vám hned na začátku říct, že ten tábor byl luxusní, ale ani nemohu říct, že ten rábor byl katastrofa. Každopádně dny byli někdy super a nikdy to vážně byla katastrofa.
So.. jak víte či nejspíš nevíte, jsem byla na křesťanským táboře, tím tu nechci říkat, že jsem křesťanka a bůh ví co. Prostě jsem tam byla. Jsou tam - byli tam dobří lidé, spíše kamarádi, a tak jsem tam jela.
No tak začátek vcelku super. Holky mě přivítali s velkou náručí (ještě tam nebyla ta jedna kamarádka. Áno, pořád ta stejná aneb - chorvatsko). Poté jsem uviděla naši vedoucí - prej Babtistka či co. Vypadala jak nějaká šprtka, ale nakonec nebyla. Úplně nejluxusnější človíček to je. Šla jsem s ní za američanama, kteří měli angličtinu, udělat testy. Nakonec jsem byla v té nejlepší skupině, což nechápu jak jsem se tam dostala.
Každý den jsme měli rozcvičky toho tipu, že jste běhali po celý Černý hoře a hledali pos*aný klíče :D strašný to. Vždycky spocený jak nechcete. Též každý den byli jakýsi přednášky o Bohu a tak ne. Nejlepší byli svědectví. dozvědět se jak ostatní uvěřili, ale většinou nic zajímavýho. Ale i přes to sem celej fakt celej týden čekala na nějaký super super super svědectví. No, a včera jsem se dočkala. Jeden američan - Nick:33, tak ten měl rutální svědectví. Prostě když byl tak v mým věku, tak začal chlastat a opíjel se až si jednou řekl, že se alkoholu ani nedotkne a je z něho fakt luxusní chlap:3 (Ok, asi sem vážně na starší -.- jenom se podívejte na kluky ve svým věku - idioti všichni! (samozřejmě výjimky pro 18+) No prostě to svědectví fakt hafo.
Jináč jsme byli rozdělení do kategorií aneb na Rotschildové a Googlesáci. To Googles je naschvál, prej autorský práva. No a my jsme byli Google. Nakonec, což vám povím už teď, jsme byli nejlepší z týmu Googles. Vlastně měl to být takový příběh. Rotschildové chtěli koupit Google a my jsme vyvýjeli ten příběh. Nakonec Rotschildi Google koupili a my jsme v řit*. Video zase nejlepší na konci. Ty naše drž*y co jsme tam měli :D s Natem jsme ještě před odjezdem natočili videjko. Takže super v tomto.

U remember?

5. july 2014 at 20:03 | Erin |  Diary
Čauko,
pamatujete si někdo, jak jsem kdysi psala, že budu mít možná nový pokoj? Když tak ho máte tady.. Myslím, že spousta z vás si to buď nemamatuje, nebo spíše jsou ti čerstvější affs. Takže.. prostě jsem na začátku února psala o tom, že budu mít nový pokoj, protože až mě naši koupí ten novej klavír, tak máma přemejšlela, kam ho dáme a vymyslela to, že asi si prohodíme pokoje. Jakože můj pokoj a ložnici. A najednou jak tak koukám, asi to je tedy pravda. No.. popořadě.

Jednoho krásného dne, jak si také můžete přečíst, jsem šla za jedním učitelem. Jen tak. Přišel další učitel, který učil na konzervatoři a mluvili jsme o ní. Vyzkoušel nás, jaký máme hudební hluch (byla jsem tam ještě s kamarádkou ;)) a řekl nám na ten hluch vše pozitivního. Na to, jesli rozeznáme tóny, zazpíváme je a tak nám, řekl, že je mile překvapen - nevím jak se tomu teď říkám. Myslím, že něco na i, ale nemůžu si vzpomenout. No, pokud jsem to tam všechno napsala a zajímá vás to - ne, můžete si to zadarmo (:3) přečíst. Takže to přeskočíme a dostaneme se ke konci, co se stalo v únoru.
Ten jeden učitel, který učil na konzervatoř mi řekl, že se mám na tu konzervatoř stavit. Prý tam mají 16 hodin doučování, aby se ty děcka na ni dostali, nebo spíš aby měli šanci. Zajeli jsme tedy do Brna a tam nám poradili s jednou učitelkou v Boskovicích - no a k tý teď chodím. Když jsme se dostali k našemu klavíru aneb elektrickýmu, úplně se zděsila a že se musí koupit normální Petrof. No a tak mamka přemejšlela a přemejšlela, až vypřemejšlela tu přeměnu pokojů.

Info na prázdiny ;)

2. july 2014 at 10:40 | Erin |  Blog
Čauko,
včera při obíháním - tohle nikoho nezajímá - jsem na blogu uviděla článek, který vypovídal o aktivitě na blogu. Nevím přesně u koho, asi u Monii, ale opravdu netuším. No, a tak jsem si řekla, že tu nějaké informace ohledně mé aktivity na blogu dám. Už v minulosti jsem se zmiňovala o mých aktivitách na prázdniny, ale tady je probereme do podrobností. Víceméně.
Tento týden budu mít víceméně volno a můžete čekat normálně články obden. Avšak tuto neděli odjíždím na ten táborbor a budu tam až do soboty. Články asi nijako moc nečekejte, možná stihnu dva, ale nejsem si jistá. Opravdu nejsem schopná jeden den napsat třeba čtyři články, aby byl jeden na ten den, druhý na den odjezdu a další dva během týdne. Přece jenom kde mám vzít nápady a čas.. Takže spíš čekejte tak možná jeden.
Poté budu týden doma.. tak já to vážně nemůžu odhadnout, ale víceméně budu přidávat články normálně. Bude to jako každý jiný týden, jo?
Po tom týdnu budu 14 dní na soustřeďku/táboře. Nic nečekejte. Článek, obíhání. Wifina tam beztak nebude a za ten týden určitě žádný článek nestihnu.

No a máme srpen. Nikde nebudu.. takže ti z vás, kteří tu budou na blogu aktivní komentujte atd. Jinak normálně všechno platí jako za normální školní rok. Nejste aktivní a zpráva, že byste někde byli nebo něco podobného mažu. To už všichni víme. Takže asi tak.

Velmi nepřehledné že?
1.7. - 6.7. DOMA
6.7. - 12.7. TÁBOR !
12.7. - 19.7. DOMA
19.7. - 2.8. TÁBOR/SOUSTŘEDĚNÍ !!!
2.8. - ? DOMA


Takže taková menší tabulka. Nebo spíše rozpis? To už nechám na vás. A jak to budete mít o prázdninách vy? Samozřejmě tuhle tabulku/rozpis nechám nahoře, abyste když příjdete věděli, jestli jsem doma či ne. Samozřejmě další věci, kdy tu budu či nebudu během toho, kdy bych měla být doma, se dozvíte v článcích nebo taky nahoře.

Ale tak co by to bylo za článek, kdybych si tam nepřidala i jiné téma. Takže zase z jiného soudku:
Možná už jste si všimli, že si ráda měním vzhled na blogu. Víceméně, abych to tu něměla jak u bláznů tak cca 1x za měsíc. Ok 1x za 20 dní :D Tudíž z toho vyplívá, že kdyby se někomu líbili moje vzhledy a moc se mu nelíbili takový ty layouty.. můžete mi klidně říct. Samozřejmě něco jako že chcete desing třeba s 1D nebo Bieberem tak ty opravdu nedělám. Né proti, že je nemám ráda, ale proto, že nedělám takový ty moc umělecký. Na takový úrovni opravdu nejsem. Stačí, když řeknete v jaké barvě, popřípadě v jakém duchu byto mělo být, veselý či smutný a nebo neutrální. Něco jak mám já.. víte ne? :) Vím, že asi nikdo, ale tak co :D Mě to strašně baví:3 Je jedno jestli mi napíšete na mail, nebo do komentu ;)

Erin