August 2014

Nakupy:3 - 24.8. 2014

27. august 2014 at 0:00 | Erin |  Diary
Zdarec - palec :D
Čauko děcka,
takže dne 24.8. aneb měsíc po mých narozeninách (:D) jsme s rodinkou měli takové ty nákupy. Vím, budu na to psát ještě jeden článek, protože tohle byli snad moje největší nákupy, co kdy sem měla, a to těch věcí jako moc není.. Každopádně oblečení se pere, takže nafotím do příště.
Taky se chci omluvit, že tu nebyl žádný článek.. ale vůbec mě nic nenapadá co bych napsala (:D), a tak aspoň něco. Nákupy se hodili. - A co slíbené video? Jo, na to se chystám. Začátkem září by tu mělo být, takže takové menší info..

(bude tohle hodně o smajlících.. poprví, co si je povolim :D Protože něco fakt stojí za to :DD)

Takže, takže. V neděli, jsme jeli na bratrův zápas - jak podstatné. Jináč vyhráli 16:4 :DDD Wtf? Borci! No a pak hurá nákupky alá Brno, kde jsme se naobědvali, a prostě po dlouhé době někam zase vyrazili. Poté jsme jeli teda do Vaňkovky, kde jsem se mámě vymluvila, že potřebuju na záchod, -trošku jsem potřebovala, ale to není důležitý :D, a rychlovkou letěla do Bontonlandu, než naši zaparkovali.

Rozhovor - Me

22. august 2014 at 11:35 | Erin |  Rozhovory
Čauko,
takže další rozhovor, akorát teď se mnou. Ptal se mě bloger Jozí^^.
A na jaké otázky se mne ptal?

Ladies and Gentlemen.. This is ME! (or Sparta? :D)

20. august 2014 at 12:13 | Erin |  Diary
Čauko,
takže vás tu vítám blogeři a blogerky u tohoto článku. Je jedno, jestli jste se dostali na tenhle článek náhodným projížděním blogem a kliknutím na ikonku Dozvědět se o mně více, nebo snad jiným způsobem. Každopádně vás tu ještě jednou všechny pěkně vítám.

Rozhovor - Jozí^^

18. august 2014 at 11:00 | Erin |  Rozhovory
Čauko,
takže hooodně dlouhé tu máme rozhovor. Tentokrát je to s blogerem Jozí^^ .
A na co jsem se tohoto blogera zeptala?

Favourite song:3

16. august 2014 at 10:00 | Erin |  Téma týdne
Čauko,
takže tu máme zase téma týdne a já ho pojmu zase ve svém stylu.. A jaká je ta moje?

Začnu asi tím, že ten, kdo takového toho oblíbence a vážně je do něho blázen, tak asi jen tak si z těch jeho songů nevybere. Načež ten, který ještě nemá toho onoho oblíbence, může mít, ale i nemusí mít tu oblíbenou písničku. Já rozhodně nemám takovou tu jednu písničku..
Ale když se mě někdo zeptá, která je má oblíbená písnička, vždy řeknu Holiday (někdy Stray Heart). A vlastně proč? Protože tohle jsou písničky, které jsem slyšela prvně od Greenů. Je fakt, že před SH jsem slyšela nějaký jinačí písničky z alba American Idiot, jako třeba Wake me up when september ends, ale tyhle dvě si prostě pamatuju ze všeho nejvíc, a když začali tyto dva songy hrát v rádiu, vždy jsem skákala po posteli, tancovala a dělala blbosti. Srdcovky <3 (jak sem se k nim dostala tu :))

Z videoklipu Holiday :) Miluju tenhle gif <3

Am I remember?

14. august 2014 at 8:00 | Erin |  Tagy
Čauko,
takže takový ten tag. Zase. Ale co no, tohle jsem viděla jenom jednou a docela mě tohle zaujalo, takže se omlouvám, a asi taky někoho 'tagnu' či co. Tak se do toho pustíme!

Ve kterém roce ses narodila?
2000 :3 Nice number.

Máš nějaké fotky z doby kdy jsi byla mladší?
No a že jich je :D Vypadala jsem jako idiot, ale tak idiotem už od mala :3 (ty fotky dám do videa ještě ;))

When I was young..

11. august 2014 at 14:20 | Erin |  Diary

Drawing:3

9. august 2014 at 8:55 | Erin |  Kreslící koutek :3
Čauko,
tak mě zase 'hallelujah' po dlouhé době přepadla kreslící nálada. Sic tu přibydou jen dva obrázky, ale tak co.. Bude to krátký, takže to nebude vadit nikomu. Je léto a komu by se chtělo zase trávit svůj 'hallelujah' volný čas na tím, že budete obcházet své affs, a číst předlouhatánské články. Takže tu jsou :)


Nature:3

7. august 2014 at 9:00 | Erin |  Příběhy z fotek:)
Čauko,
tak když jsem tak zase naplněna tou láskou k přírodě a k myslivosti, vyšla jsem si do lesa na posed a poslouchat to krásné ticho přírody. Sem tam vám příjde srnec, nebo nad hlavou vám krouží hejno káňat. Joo.. tak hlavně kvůli tomu jsem šla. Ty káňata asi na fotkách vidět nepůjdou a srnce jsem nezachytila. Fotila jsem spíše přírodu, a tak.


Erin

Only Tag!

5. august 2014 at 11:55 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
určitě vás s tím budu nudit, ale je to víceméně pokračování. Někdo u komentáře psal, že jestli ho mám ráda, tak mu napíšu. Jenomže on tam na fb moc nebyl.. ale v neděli jsem ho tam zachytila a napsala první. No a dneska jsme si to tak nějakým způsobem řekli a já děcka teda jako.. totálně jsem to nerozdejchávala :3 Prostě zase po tak dlouhé době happy.
No a tohle je nudný a totálka nwm, co mám psat, tak si zase dáme tag.. aspoň se o tom pokusim :D Jak jinak jsem to zase zkopírovala z moje-tvorba.blog.cz


1. Máš nějaké domácí mazlíčky?
Tak jásno. Mám kocoura a v jezeře ryby. Jináč u dědy a babičky psa, slepice, králíky, včely a měli jsme prasata, kozy, koně atd. ..
2. Řekni 3 věci, které jsou fyzicky blízko tebe.
Teď? Stůl, pohovka a lampička.
3. Jaké je teď počasí?
Je takový podvečer.. emm, asi slunečno.
4. Umíš řídit? Jestli ano, nabourala jsi někdy?
Ne-e.
5. V kolik hodin jsi dnes vstávala?
Ouu :D Já nwm.. kolem osmý. Maminka mě vzbudila x.x