Návrat z tábora či soustředění:)

3. august 2014 at 14:00 | Erin |  Diary
Ó můj boože! Nadpis v češtině :O Co se děje? :D


Tohle si můžete pustit a číst. Ne, není to žádnej rock, punk či metal. Prostě normálka kytarová pomalá písnička, na kterou mám menší úchylku. Při ní všecky vzpomínky..Čauko,
áno, musím říct, že na to, jak jsem se tohoto tábora bála, protože jsem se zamotala do věcí, které bych vymazala, tak to nakonec dopadlo dobře.. velmi dobře. Dokonce si někteří mysleli, že chodím s několika kluky, ale srdíčko jsem dala někomu jinému. Bohužel jsme od sebe doost daleko.. snad 250Km, možná 300Km. Nepočítám. Je to škoda.. Bad. Tím, že jsem mu dala srdíčko, není to, že spolu chodíme jop? Ale oba dva se máme rádi, jenom prostě za ty dva dny, kdy to bylo fakt luxusní a přihřívalo se pod kotel, se to nestihlo. Při rozlučáku s ním.. em.. předbíhám :D Tak od začátku.Takže.. ze začátku jsem prostestovala, že nikam nechci. Tata mě vykopl z auta a neremcám :D Tak jsem šla.. sama. Tam na lavičkách holky a všechny Alča sem Alča tam. Ouukej.. trošku falešnosti jim a mě přece nemůže uškodit, a v jejich falešnosti jsem pokračovala.. jak u koho teda. Poté jsme se přesunuli a dělali sračky. Vytvořili jsme Grupu Beta a kluci Grupu Alfa, kde byl i ten očekávaný, se kterým jsem si rok psala a měl mi ze života udělat peklo. Padlo malé ahoj a on nic neodvětil, tak ok. Si naser.. vduchu sem si říkala. Jináč vcelku nic moc na dalších pár dní. Na odpoledka, kdy nám vždycky dávali mobili, protože tam byl s námi i děcák, se k nám na chatku vždycky přisral, a tak se naše chatka po celých čtrnáct dní stala tou chatkou Gama. Zbližovali jsme se, brala jsem mu náramek, náramky jsem brala všem. Hladnil mě po nohách a já mu to oplácela. V tu dobu jsem byla zase ta naivka. Nakonec to dopadlo tak, že jsem na jeho náramku po stezce udělala malilinkatou puklinku a tím to skončilo. Trošku jsem si oddechla, protože já a on? Děkuju ne, pokračujem.
Na začátku jsem si zamilovala jednoho z našich kluků, aneb oddílovýho borca. Začali jsme se zbližovat, až si opravdu několik lidí začalo myslet, že spolu něco máme. Ohrabával mě, spali jsme spolu ve spacáku (jenom spali, né Spali :D jenom jakoby.. leželi :D) a tak. Jenomže jsem zjistila, že on není Ten s velkým T, ale jenom něco jako letní nejlepší kamarád, kterého v životě neuvidím. Ona se do této story zapletla jedna osůbka, která mi pomotala mozeček. A víceméně jsem tohoto letního nejlepšího kamaráda používala jenom, aby žárlil, což pár dní bylo vydařenější, ale poté to už bylo, že prostě ne.

*Dopovím poté, teď kluci, kteří mě chtěli*

Vážně se divím. Tolik kluků. Jeden to na mě zkoušel, ale nenechala sem se. Druhý, když jsem s tou osubkou ležela, tak se k nám přisral a hladil mi nohy. To jsem si nechala - bylo to příjemný :D, ale pote mě začal hrabat na zadek. Kámo sorry, vážně od tebe ne!
No a další byl trošku tlustší, ale prostě ne.. kámo, též se omlouvám, ale nedalo se s tebou povídat, takže též ne! U dalších jsem nic nespozorovala.. Teď (19:53) mi celej den píše jeden borec a chce, abych za ním přijela.. Borci, klidně přijedu, klidně kamarádi, ale srdíčko patří někomu jinému. (* :'( *)

A teď se dostaneme k té osůbce, človíčkovi, který mi popletl hlavu. Vymýšleli jsme písničku do celotáborovky aneb bavíme se sami a strašně se mě stýskalo po dobré masáži od Míši a tak jsem ze srandy řekla, jestli my někdo neche poškrabkat záda a přišla ta osůbka. Začala mi dělat masáž, fakt luxus.. - nesmělo chybět rozepnutí podprsenky a už si tu masáž jel. Nejlepší:3 Prej má mámu masérkou. Ty jeho ruce.. nejlepší byli. Když jsem skončili bavíme se sami, následoval klid s dáním telefonů a on začal chodit k nám na chatku. Ten den jsem od něj měla čtyři masáže. Další den chtěl i on - ten den už na mě ten letní nejlepší kamarád začal hrabat a on při masáži skoušel taky na mě hrabat. Od něho a letní nejlepší kamarád mi to nevadila - asi vím co si o mě teď říkáte no.. A takhle to pokračovalo dalších pár dní - utíkalo to jaksi pomalu.. protože to byli cca 2 dny. Poté mě začal lechtat a já jeho, když jsem mu já dělala masáž mi říkal, že jsem boží a začal mi u masáže hladit nohy a zadek - chudákovi se museli pokroutit ruce. Od tej doby jsme se objímali.
Když přišlo na poslední dva dny před odjezdem, jsem se rozhodla, že zajdu za kámoškou, která dá vždycky páry dohromady. Měla ze mě strašnou radost a já trošku pokoj ve svej dušičce, protože tohle jsem zatím nikomu neřekla (teď už to ví aj míša + víceméně celej táboř že po sobě oba jedeme :)), ale pořád tam byla šmouha, která mi říkala, že je na všechno pozdě. Ujasnili jsme si s tou kamarádkou věci, že ho nechci jenom na tábor, ale na tak dlouho jak by to šlo a ona mě další den vzala za trubačema, kde jsem si zarála na lesnici a na borlici. Seděla jsem na zábradlí jejich chatky a on si sedl za mnou, ta kámoška - Naty, se na mě podívala a očima mi říkala, abych se k němu ještě přisunula víc. Samozřejmě sem zakroutila hlavou a snažila se nesmát, ale to bych nebala já, abych se nakonec na něho pomalu nenalepila. Vzal mě za ruku a hladil. Ano, tomu jednemu borcovi, který hrál na lesnicu bylo jasné, že se oba chceme. Nakonec šel za mě a začal mě zase lechtat a já na oplátku. Fuck nástupu! Museli jsme naň.
Když byl večer posledního dne, jsme se měli rozhodnout mezi táborákem a diskotékou. On šel k táboráku a já se rozhodla, že budu přebíhat. Když začala diskotéka, tak zaprví tam moc lidí nebylo a za druhý nuda nuda nuda, tož to jsem šla radšej k táboráku. Když jsem vyšla ven, uviděla jsem ho, jak tam tancuje - s grupou, moravský písničky a tak jsme se domluvili, že potom budeme tancovat spolu. Očko - hl. vedoucí, nepřišel s těma cimbálkama a tak mě vzal na záda a utíkal se mnou k ohni. Zařvali na nás, že Očko už jde, tak se se mnou vrátil a pak zase, že máme jít zpátky. Dále jsme pokračovali v objetí. Já se šla převlíknout a zase zpátky a teď kam mám jít že? Vydím leničku a kousek opodál místo, tak tam jdu. Pěkná náhoda, že okousek byl i ten človíček. Když mě spozoroval, šel za mnou a řekl mi, že prý se tvářím smutně a poté, jestli si na něj nechci sednout. Proč ne že? Objala jsme ho, on mě.. Všichni na nás čuměli a hlavně jedna holka, kterou tak strašně miluju, u ní jsem si to užívala. Ale byl to krásnej pocit. Nejlepší co sem kdy zažila. Potom si za mě stoupil, hladil mě, dělal "masáž" - nevím jak to mám vysvětlit.. Pučil mi jeho mikinu, protože mi byla zima:3
Nakonec všechno vedoucí rospustili a mi museli jít spat. Ještě chvíli jsme tam byli a když za nama přišli vedoucí ať vypadnem, řekl, že mě jde dopravodit a u chatky řekl, že si ten svetr mám nechat.
Na chatce jsem se zeptala lenky, jestli na toho človíčka nemá číslo a potom jestli nemá na jednoho kluka a ona že jo. Tak mu napsala sms, že za chvílu za tím človíčkem příjdu, jenomže před našou chatkou byl slet čarodějnic aneb vedoucí, tak že oni příjdou ve čtyři.
Ještě jsme s leničkou šli ven a zprcali nás vedoucí kam jako jdem. - šli jsme na záchod, když jsme se vraceli postižení (hrabalo nám :D alarm na záchodě.. wtf? :DD) jsme viděli vedoucí, jak kontrolujou chatky, jestli tam jsou všichni.
Na chatce jsem poslouchala songy, žrala vexty a sušenky, zkrátka všechno. Nakonec jsem si řekla, že zavřu oči a půjdu spát, ikdyž jen na ty dvě hoďky. Ve 3:45 mě zbudil budík a já jenom nedočkavě čekala. Bušilo mě srdce jak nic. Sledovala jsem čas, ale nikdo ještě nešel. Bylo asi půla a já se přetočila na bok a co se nestalo.. nečekaně jsem usla a probudila jsem se až v 5:55, kdy se ti dva líbali - naštěstí za pár sekund šel a tak jsem využila možnosti a zeptala se, jakto že tu není, nebo prostě v tomhle stylu. Lenička mi odvětila, že prý ten človíček spal a ten její ho nechal spat. Bad! Teď si to vyčítám, že jsem aj o šesti za ním nešla..
Ráno přišel a vzal si svetr, samozřejmě hezky.. jak jinak. Po nástupu, který byl za chvíli šel pro něj táta a jen jsem ho objala, protože tam stál on a netvářil se nějako sympaticky. Ani ten človíček se o nic nepokoušel. Škoda no.
Poté jsem si šla nabít mobil s Leničkou a nakonec zase vzala. Mezi cestou mě lenča nadávala, proč jsem mu nedala pusu a že za ním jdeme hned teď. Naštěstí si šel pro věci a já ho zastihla na zpáteční cestě. Nic nepadlo, protože když jsem se otočila, zas jeho táta. Is he fucking kidding me? Bože!

Takže prostě nic.. naštěstí - a teď KLEPU *klep*, moje super vzpomínky a tělo stále ty "doteky" cítí, za což jsem dost vděčná. Je 3.8. a já už málem zapomněla jak vypadá.. naštěstí máme teď nový fotky, takže super (y)
Právě s kámoškou řeším jestli mu napsat a co, protože je tu vždycky na pět minut - jako na facebooku. Bad story..

Jináč klavír už mám..nejlepší dárek k narozenínám, ikdyž tu kytaru bych chtěla víc.. Ale 100% Happy!

A pár foteček..!


This is he! :3


S tím letním nejlepším kamarádem :DDD S Marťasem:3


A celý zelený tábor:3 Nejlepší:33


A menší hádanka.. kde jsem? :D A nápověda - s kým to asi jsem? :D Ano, tam jsem. A podemnou Marťas :3
Takže.. náš oddíl Haťapaťáci aneb 2. oddíl :)

Jináč děkuju děcka za přání k narozeninám :) Jste mě potěšili :) A taková dobrá zpráva.. asi už teď nikam moc nepojedu - jako na dlouhý výlety, takže budu teď aktivní :)
Jináč se omlouvám těm starším blogerkám, které se u tohoto článku divila jak mladá čtrnáctka už takhle s klukama. Vím, že to asi není to pravé ořechové, ale pubertou jste si prošli, a tak by ste mě měli chápat. Jináč se omlouvám, že tu řeším také sračky v mým věku. Sorry ;)
Erin
 

1 person judged this article.

Poll

Sčítání lidu :D

Byl sem tu :DD* :33

Comments

1 Jozí^^ Jozí^^ | Web | 3. august 2014 at 17:09 | React

taky si tě přidávám do AFFS:3 doufám, že nevadí^^

2 Luss^^ Luss^^ | Web | 3. august 2014 at 19:34 | React

Páni to byl ale dlouhý článek. U toho čtení jsem se teda pořádně zapotila. S těma klukama mě to vážně dostalo. Na jednu stranu tě to ale zase muselo potěšit že? Podle mě skvěle užitej tábor. A kalvír? Užasný,doufám že se ti na něm bude dobře hrát. :-)

3 /S /S | Web | 3. august 2014 at 19:37 | React

To muselo byť v celku fajn :) ten klavír je fakt peckový :)
a pesnička :3

4 Narween Black Narween Black | Email | Web | 3. august 2014 at 21:40 | React

Milujem ťa zato, že poznáš/počúvaš Damiena! Ako vážne :D (normálne záchvaty fangirlizmu u mňa prebiehajú) A článok dlhý skoro ako tie moje, máš môj obdiv! :) Och, toľko chalanov vôkol teba... normálne ti takmer závidím ;-)

5 cincina cincina | Web | 3. august 2014 at 23:00 | React

Teda ty máš starosti holka:) Ale jestli ho máš ráda... tak mu napiš ne?:) Nenech si utéct štěstí:)

6 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 4. august 2014 at 9:04 | React

Ještě, že už takové starosti nemám :-D musela jsi si to tam podle článku docela užít :-) to je dobře.

7 Lucy Lucy | Web | 4. august 2014 at 11:35 | React

mám kolem sebe až moc kluků. Ale mám ráda toho jednoho který nemám rád mě.
Určitě to bylo krásné:) Já na táboře nikdy nebyla

8 adellestylinson adellestylinson | Web | 4. august 2014 at 14:34 | React

:DDD
Se máš, mě nikdo nechce :DDD
Určitě sis to musela užít :DD :3
Ten klavír je pěkný :D ^^

9 Monii. Monii. | Web | 4. august 2014 at 15:02 | React

Bylo to určitě úžasný:3

Vždycky jsem snila o sezení s klukem u táboráku v jeho mikině. Omg holka, ani nevíš, jak strašně ti závidim!:3

Kytary mám tři, nechceš?:D (kecám, miluju je:3)

10 Steeeva Steeeva | Web | 4. august 2014 at 16:58 | React

no tak to je čistá love story toto tu :D  :D  :D  :D v lete to nesmie chýbať :-)
o nápadníkov nebola núdza a mohla si si vyberať tak to máš dobré :-D
nech to dopadne podľa tvojich predstáv :-)

11 LinDa☮ LinDa☮ | Web | 4. august 2014 at 18:55 | React

Samí chalani okolo teba :) Okolo mňa sa motajú hlavne mačky.
Masáž musela byť fakt skvelá :)
A klavír je nádherný, raz určite dostaneš aj gitaru :D

12 Dominique Dominique | Email | Web | 6. august 2014 at 21:36 | React

Ta masáž byla určitě super :-)
Tak sis to určitě užila, jsem ráda že jsi zpět :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement