September 2014

Pivní pouť

30. september 2014 at 18:16 | Erin |  Diary
A tak mně kámoš z tábor řekl, že tu bude na pivní..

Čauko..
když jsem viděla zprávu, že on tu bude (ne on, ale jinej on :D) na pivní, byla jsem naštvaná, že zrovna budu na Václavský (ve Starý Boleslavi..). Přemlouval mě a přemlouval, ať se na nějakýho kámoša vys*ru a jedu prostě za nim.. Takže jsem s Míšou přemýšlela a přemýšlela, až jsme si řekli, že pivní a Václavskou skloubíme, a kdyžtak aj po Václavský půjdeme ještě chvílu na pivní..

My Wattpad

27. september 2014 at 0:00 | Erin |  Výplavy z mého mozku..
Čauko,
na facebooku jsem si všimla jedné skupiny DIrectionerek, které píší na Wattpad fanfiction povídky. Také některé z vás, blogerek, píší na Wattpad. No a to mě inspirovalo k tomu, abych tomuto skoro dnešnímu trendu ve čtení e-knih přišla také na kloub. - samozřejmě jsem se nezapomněla registrovat.
Ze začátku jsem si to předělala na češtinu a skusila něco v češtině najít, protože takové ty super povídky s ještě lepšími obaly, byly v angličtině. Bylo pozdě a tak jsem šla spát.. byly tam samé povídky s 1D což jsem mohla čekat, a navíc jsem byla doost unavená. Ráno jsem si aplikaci Wattpad stáhla a zadala Green Day. Bylo mi jasné, že tam nic nebude, ale tak aspoň budu mít klid, že jsem to zkusila. Několik xxx lidí, fanoušků Green Day tam je. Čuměla jsem na to, jak na Smart phone. Takže jsem si jednu povídku našla (na mobilu jsem jich našla jenom pár), rozklikla a zkoušela si přeložit prvních pár vět, kde jsem se dozvěděla, že se dívka jménem Alice (skoro já :D) stěhuje do města New York a ona tam nechce. Přišla mi zajímavá a chtěla jsem si ji dočíst, jenomže jsem musela do školy a tak jsem si rychlově stáhla překladač pro jistotu, u kterého jsem zjistila, že bez wifiny nejede.. Vyšla jsem z domu a šla na Wattpad, samozřejmě do aplikace a ne do těch navštívených stránek, takže se mi to samozřejmě vymazalo a já jako tupec jsem chytala wifinu po cestě :DD To ste mě měli vidět :D U škole jsem pak počkala na autobus (cca 10 minut) a pak takovej šneling, aby mě ten bus neujel :D Nakonec se mi to načetlo a já ji zkoušela číst.

Recept: Jahodové tiramisu do skleničky

25. september 2014 at 0:00 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
Snad nevadí, když sem dám recept z soboty :)

Potřebovala jsem:
3 lžíce cukr moučka
250g jahody
250g smetany ke šlehání
1 kostka tvaroh
3 ks žloutek
1 balíček vanilkový cukr

Postup:
Jahody opláchneme, necháme oschnout, zbavíme korunek a nakrájíme na čtvrtky; menší jahody stačí na poloviny. Smetanu vyšleháme do tuha.
Žloutky smícháme s oběma cukry a nad párou směs šleháme do zhoustnutí. Pak ji za občasného promíchání necháme zcela vychladnout.
Šlehačku, tvaroh a vychladlou žloutkovou směs elektrickým šlehačem vymícháme na hladký krém.
Do vychlazených pohárů nebo skleniček střídavě klademe krém, jahody a kousek oplatku (piškot). Poslední vrstva jahodového tiramisu bude z krému, který ozdobíme celou jahodou i s korunkou, nadrobno nasekanými mandlemi a trojúhelníčkem oplatku (piškotem).

Asi víte, že jahody nesnáším, takže to vše bez jahod :D V komentáří jsem našla, že mascarpone je lepší, než tvaroh a smetana, a protože doma mascarpone máme, vzala jsem ho a přidala ho tam.
Trochu jsem si ten recept přizpůsobila podle mých možností a hlavně jsem to dala jsem na jednu porci :D A pochutnala jsem si! :3 Doporučuju :D


Erin


Saturday

23. september 2014 at 0:00 | Erin |  Diary
Čauko.
Tuto sobotu naši konečně odjeli a doma jsem zbyla jenom já a moje sestra, která nakonec stejně odjela. Nejsem holka, která by udělala nějakou Haus Party, ikdyž ze začátku jsem říkala, jestli se někdo nechce stavit. Původně jsem taky měla jet za kámoškou na její elektriku :3 Neměla nakonec čas, a tak až za dva týdny.. jestli to výjde tedy.
Poté jsem chtěla i za kamarádkou se podívat na toho jejího pesana, ale.. nechtělo se mi, a tak jsem si řekla, že pokud v sobotu vstanu, půjdu za dědem uklidit a odpoledne tak budu mít volno. Odpoledne jsem si chtěla vzít matiku a češtinu, pouzdro a další věci potřebné k dělání domácích úkolů a vydat se na kopec, sednout si do trávy, pustit písničky a vypracovat je. Přišlo mi to krásné.. prostě sluníčko, písničky, teplý vzduch a tak. Po třeba dvou či tří hodinách odejít zase nazpět domů, udělat si desert z mascarpone - který jsem si předem našla, jít k počítači a dívat se na horor. Ze začátku to byl Lesní duch a poté, že mrknu V zajetí démonů. Ale je prostě hrozný se na tohle koukat sama, ale řekla sem si, že se na něco prostě podívám s tím desertem.

Nothing

21. september 2014 at 0:00 | Erin |  Výplavy z mého mozku..

Jak ubíhaly minuty, hodiny, dny, měsíce.. stále nic, stále sama, sliby nikde, naivita zase stoupla ještě víc, než stoupala normálně. Stejně stále věřím, že to výjde a budu konečně šťastná.
Čas ubíhal sice pomale, ale teď si připadám jako měsíc po 2.8. Po dni, kdy jsem byla zase tak naivně a neskutečně zamilovaná, a tak reálně naštvaně smutná,.. na sebe.
Nedá se říct, že by mě opustil, stále píše víceméně to samé.. jak mě má rád a další věci na způsob tohoto. Ano, jsem sice šťastná a stále ho mám ráda.. jenomže co z toho, když se tu objeví jednou za týden. Dlouhá to doba. Ještěže existuje naivita, ten abstraktní pocit, který u mě nikdy nechyběl, nechybí a ani nikdy nebude.
I přes tu velkou naivitu se dostávám k myšlence, že mi to píše jen tak, píše to ze srandy.. a já že jsem se zase nechala nachytat.

"I'm addicted to your love."


Typical Love Posts

Erin

Music Challenge:3

19. september 2014 at 0:00 | Erin |  Tagy
Čauko.
A zase nemám o čem psát a tak vás prosím strašně moc, aby ste šli na začátek týto stránky, tam klikli na políčko Článek na přání? a napište tam něco. Co mám psát, nebo kdyžtak sem do komentářů.. to je jedno.
No, a proto tu mám pár věciček z mýho mobilu a které jsem si v mynulích měsících oblíbila, takže tak..

Moje poslední láska a návrat k "mým předkům" (myslím celkově punk-rock :)) nevím jak to nazvat.. Sum 41 Hell Song


Ozzy Osbourne - Let me hear you scream
-v poslední době kromě Sum 41 miluju metal <3 a tohle mě teda drží už doost dlouho.. asi 4 měsíce? Tohle nebude jenom taková ta chvilková, pak tě to pustí a pak třeba zase.. asi mám ozzyho jako Greeny. Miluju ho, je krásnej <3)


Black veil brides - rebel love song
Zase metal :3 Vcelku známa skupina, vcelku se přirovnávána k One Direction a fanoušci toho postaršího metalu je nesnáší. Je fakt že ten vzhled je polovičně tak a zase tak :D Ale tak mě se to líbí :D


Green Day - Sex, drugs and violence
Miluju teď tohle stádium či co to je :)


Božeee:33 in love with ozzy :3 <3
Keep calm and love Deryck :3 Píšu to dobře? :D
no nemiluj je :3 bvb :)
No a nakonec <3


A co váš mobil? Co v něm je uschováno? :) Mějte se krásně :)
Erin

Pictures #1

16. september 2014 at 0:00 | Erin |  Tagy
Čauko..
myslím, že čas od času by se sem hodil nějaký ten oddychovější článek, který by byl z fotek.. ne z mých, ale zź fotek od ostatních, ze známých stránek Weheartit a Tumblr. Myslím, že to tak zas tak vadit nebude, že tu je ten článek, ne? Mám blog osobní a ty obrázky budou souviset se mnout a s přírodou.. Bavte se :)


"Jóó.. miluju tyhle rána!"

14. september 2014 at 0:05 | Erin |  Diary
Čauko..
tenhle článek, ano, je sice přednastavený, ale určitě si vzpomenete na pátek 12tého, kdy pršelo, pršelo a zase jenom pršelo. Všichni na blogu psali o tom, jak nesnáší déšť, stále prší a tohle počasí je déšť a tak.. Já déšť beru prostě z jiné a lepší stránky. U mě déšť je něco jako očista země, probouzení půdy a dávat jí napít čisté vody. Očištění nejen rostlin a půdy, ale hlavně i lidí, když na nás padají kapky a rozlévají se po našem obličeji, do vlasů..

Znáte ty rána, kdy se vám nechce vstát a jen tak být zachumlaní v teplé postýlce, že? Kdo ne. S námahou jsem se zvedla a když uslyšela burcování kapek na naší střechu od terasy, bylo mi jasné co to asi bude. Ihned jsem se usmála.
Dala si sprchu, udělala teplé kakao (miluju ho snad víc než kafe :3 jsem prostě duší stále to malinké a hravé dítě), oblékla si košilu, teplé ponožky. Také jsem dokonce stihla i snídani. Jóó.. miluju tyhle rána! Proč by to takhle nemohlo být každý den? Všechno stíhat, pořádně se najest a déšť :)


Proto je lepší se nemračit přes okno a plno dešťových kapek na svět. Přece je i jasné, že po dešti vždy příjdou slunečné dny, ne? A tak je to i v realitě :)
Have a nice day :)
Erin
#pinkforbritt

12. september 2014 at 0:00 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
Ať znáte či asi určitě znát nebudete, nebo si pod tím nic nepředstavíte, bylo to spíše taková.. jak bych to nazvala. Challenge? Okok, takže challenge, kteří znají Green Day a mají takové to srdíčko a hlavně sledují instagram, nebo nějaké z hodně známých amerických či českých fanklubů na Facebooku. Což na Facebooku jsem z českých fanklubů buď přehlídla či vůbec to ta stránka nezveřejnila a nevěděla o tom.
Takže co je to tak challenge '#pinkforbritt? Určitě tihle příznivci skupiny vědí, že Britt - manželka Mika Dirnta aneb bassáka z GD, má rakovinu prsu.