October 2014

Co dělám, když jsem smutná aneb jak se udělám šťastnou :) (nemyslete na to, hovada! :D)

31. october 2014 at 0:00 | Erin |  When I start write
Čauko,
já vím. Vím, že tohle kolem června psali skoro všichni blogeři/blogerky, ale já to píšu až teď. Neptejte se mne proč. Sama to nevím. Každopádně nebudu tu teď radit, co vy máte udělat se špatnou náladou a etc. to je jenom takový článek víceméně zase o mně. Co se mi líbí a co prostě dělám.

1. Uklízím
  • Ano uklízím :D Samozřejmě k tomu si pustím písničky.. no co je lepší než si tu smutnou náladu vybít na tom, že uklízíte při luxusních rychlých písničkách? (Nothiing :DD) a to se dostáváme k bodu dva aneb:

2. Poslouchám písničky
  • Ať už u uklízení nebo přičemkoli. Prostě hlavní je poslouchat písničky!

3. Kreslím
  • Třeba si oprášim cedéčko nějaké, pustím a kreslím. Řvu potichu (jestli mě chápete.. nemůžu kvůli našim dělat moc bordel, tak řvu potichu..) a po kouskách kreslím.

Recenze: A co když je to pravda?

29. october 2014 at 0:00 | Erin |  Recenze
Čauko,
po x letech jsem zase shlédla film, ale musím se pochválit, prostě já jsem dobrá :D Dokonalý ne? No, každopádně asi napíšu na každej můj shlídnutej a dobrej film recenzi.
Dnešní recenze se bude týkat prý romantického filmu A co když je to pravda?
Ze začátku jsem se bála, že to bude další z řady slaďoučkejch filmů. Omyl Erin! Naprosto jiná báseň!

Obsah:
Romantická komedie A co když je to pravda? vypráví příběh dvou lidí, kteří dokázali, že láska je opravdu nesmrtelná. Renomovaný komediální režisér Mark Waters (Protivný sprostý holky, Mezi námi děvčaty) svedl dohromady Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Holka na roztrhání) a Marka Ruffala (Collateral, Piková trojka) ve filmu natočeném podle stejnojmenného bestselleru. Když si David (Mark Ruffalo) pronajal byt v San Francisku, poslední věc, kterou ve svém novém domově očekával, byla spolubydlící. Poněkud hysterická mladá dáma jménem Elizabeth (Reese Witherspoon) se totiž před ním najednou zjeví jako duch a začne tvrdit, že Davidův nový byt ve skutečnosti patří jí. David to pokládá za obrovské nedorozumění, ovšem jen do chvíle, než se Elizabeth vypaří stejně záhadně, jako se objevila. Ne nadlouho. Začne se Davidovi naprosto nevyzpytatelně zjevovat, dokud si on neuvědomí šílenou "pravdu" - nastěhoval se do bytu po duchovi, který odmítá uznat svou smrtelnost. Ve snaze donutit Elizabeth, aby konečně odpočívala v pokoji, k sobě postupně najdou cestu a nakonec se do sebe zamilují. Může mít takový vztah budoucnost?

FLF = Foto Last Friday :D

27. october 2014 at 0:00 | Erin |  Příběhy z fotek:)
Čauko,
a po dlouhé (:DD joo jasně :D) době jsem tu s fotkama. V pátek míváme fyziku a tuto (minulou) jsme zrovna rozsvěcovali žárovky. A já? Ano. Ano. Musela jsem to zdokumentovat. A nejen tu fyziku :D

Z rána:)

I will be witch!

25. october 2014 at 0:00 | Erin |  Diary
Čauko,
no ono to, co mám napsáno v nadpisu je pravda. V posledních dnech ani nevím jak, jsem si řekla, že by bylo super se o to čarování pokusit. Ano, vlastně už si vzpomínám. Dělala jsem desing na svůj blog, který, jak se už můžete těšit, není na to "stejné" brdo, samozřejmě podzimní a rozmýšlela jsem se aj nad halloweenským. Halloweenský asi pravděpodobně vyhrál. Na něm nesměli chybět dýně a hlavně čarodějnice. Na obrázku byla čarodějnice se svíčkou. A mě napadlo, proč bych to nemohla zkusit? Vcelku by to bylo zajímavý, sedět takhle se svíčkou na půdě, při měsíci a tak..
Proto jsem se urychleně vydala na internet a hledala jsem si tam nějaké informace. První, na co jsem narazilo bylo zasvěcení. Aha, nahá.. okok.
Když jsem z ní odešla a rozklikla další, přečetla jsem si všechny ty informace co mi hrozí, obory z magie etc. .. Řekla jsem si, že asi začnu přírodní magií. Bohužel jak jsem zjistila, žádnou moc měsíce svíček a etc. se používat nebude. Jsou to jenom rostliné vývary a tak. Ano, ještě jsou tu stromy a kameny, ale k těm se dostanu později.
Zaujalo mě ale obor, který se nazývá Kineze a já se chci zajímat o Telekinezi (je víc oborů z oboru kineze ;)) . Tento obor je o hýbání předmětů a ohýbání jich. Zaujalo mě to. Magie musí být používána jenom pro pozitivní věci ne pro ty špatné, jako vykrádání banky, házení nožů a takhle.. prý při zkoumání tohoto oborů víc jak několik let, mohu se dostat i na level zavírání či otevírání oken nebo rožíhání a zhasínání. Wow! Doufám, že se u tohoto udržím.

U telekineze aneb nejtěžšího oboru si chci přibrat i tu přírodní magii. Problém. Aktuálně je podzim a má začínat i sněžit.. so fuck! Ale když to budu studovat, mohla bych pomáhat lidem s nějakými problémy a radit jim, co na to s bylinkama :) Za jeden den už jsem zase o něco chytřejší, takže už víc co používat a tak.

Kromě tohoto čarování se chci naučit něco z psychologie. Kámoška se jí zabývá a umí dávat lidi dohromady a tak. Myslím, že tři roky se tím zabývala a je dobrá. Chtěla bych se tomu věnovat.

Nevím, jestli to zmáknu a tak, ale už jsem si něco našla kinezi. Hlavní je to se uvolnit. Uvolnit se umím. Další hlavní je to, že si musím umět dobře představit věci, tak jako jsem byla malá. Ze začátku si představit čáru. Párkrát mi to nešlo, ale už po hodince bez problémů. A takto si to přibýrat. Aby se ta čára točila, několik kruhů, barevných kruhů etc. .. Až budu tak pokročilá, že si představím např. lžičku, svíci a tak. K tomuto mě pomáhá jedna stránka a postupuju.
Zatím žádný rituál sebezasvěcení dělat prý nemusím. Když budu chtít, tak prostě si ho udělám a hotovo.
Tak mi držtě palce.. a co si o tom myslíte vy?
Carpe Diem Guys!

INFO!!! Ve dnech 23.-24.10. budu v Praze. Tudíž.. nebudu obíhat, etc. .. články možná :D asi jo, jeden.. možná :D takže tak ;))
Erin


Happy Birthday!

23. october 2014 at 0:00 | Erin |  Blog

Happy Birthday! Happy Birthday! Happy Birthday to you :3

A ještě jednou Happy Birthday! A všichniii.. Happy Birthdaaaay..!!!
A komu vlastně? No přece mému blogu! A kolikáté? První!! První narozeniny dnes, 23.10., slaví můj blog..! Děcka já to zvládla :3 Bylo mi s vámi krásně! Povzbuzovali jste mě, překvapovali návštěvností etc. .. :) ale také jste mě klamali a znechucovali. Ale takto to má být. Horší i lepší zážitky s vámi a hlavně prostřednictvím blogu! Upřímně? Ty strašné články můj počítač nějak přežil a blog.cz to nesl trochu špatně.. takže se omlouvám za ty měsíce, kdy blog.cz nejel. Moje chyba, vím.. ale snad to ještě (doufám) pár let zvládnete, já zvládnu a blog!

Žádná soutěž nebude.. měla jsem ji plánovanou ale,.. ne :D Kdyby jste mě ale i přesto chtěli udělat nečekanou radost, můžete mi psát do kometářů, na blog mail, na facebook a nebo na adresu :3 Určitě budu odepisovat ať už na cokoli a kdyby ste mi chtěli udělat tu největší radost.. tak ne jenom teď ale po x let, co můj blog bude aktivní prohledávejte pokoje, kamarády, pokoje kamarádů, Bravíčka, Popcorny a další tyto časopisy. Kdyby ste tam náhodou naši něco s Green Day (ať už článek, věc, nebo plakát) určitě mi to posílejte!!! Aj kdyby ste chtěli něco vytvořit (namalovat a etc. .. :3)!! Byla bych nehorázně ráda.. asi to nikdo číst nebude, ale tak.. můžu to skusit ;) O adresu si napište (mail, facebook.. not comment!!) děkuju :)

Byla bych strašně mooc ráda, kdyby se někdo zapojil, protože přece jenom si dávám práci :D ale zase chápu, že se to nikomu nebude chtít dělat a tak :D Upřímně? Já bych se na to možná též vyprdla :D
Carpe Diem Guys!
Erin

R.I.P - Petr Vejvoda

20. october 2014 at 0:00 | Erin |  Výplavy z mého mozku..
Vážená vládo České republiky,

občané této malé zemičky, která již dávno ztratila svůj význam a slávu jsou rozhořčeni nad tím, že tento chlapec zemřel. A víte proč zemřel? Protože někdo z vás tam nahoře pochybil. A to moc. Pochybil tak moc, že to člověka stálo to nejcenější, co mu bůh dal - ŽIVOT!

Jsme vyspělý svět a ve vyspělém světě by se nemělo stávat to, že někdo propustil psychicky labilní osobu, která bezprostředně je nebezpečná okolí a i sama sobě! Odpovědnost za jeho smrt nese nejvyšší tato vláda, které je osud svých občanů u prdele, at je třeba někdo zabije, hlavně at jsou pro nás prachy že jóóóó!!!! Hernajs, vzapamatujte se, unáší se tu děti a vraždí se tu dobří lidé. Udělejte laskavě něco pro nás a potrestejte vraha Petra a toho, kdo nařídil jiný způsob léčby, alespoň pro jednou uděláte něco dobře.

Prosím sdílejte tento vzkaz jako všeobecnou prosbu lidu Českého, jsem si jist, že vyslyšení této výzvy by jeho tatínka a maminku potěšilo.


Čauko,
ze začátku jsem chtěla říct, že jsem tyto úvodní slova nenapsala já. Jsou to slova, která běžně najdete na facebooku. Konkrétně je naleznete zde.
Asi vám došlo, nebo víte, o koho se jedná. Ano, o chlapce jménem Petr Vejvoda. Tento odvážný člověk jak je všem známo, zachránil malou holčičku, před ženou, která měla stále chodit na vyšetření. A tato žena, která měla zabít jednu holčičku, on se jí zastal, a zabila ho.
V prvé řadě jsem mu chtěla vzdát útctu a napsat o něm, avšak další den ve zprávách jsem se o něm dozvěděla jednu věc, a proto mu už teď..

MINUTU TICHA za Petra Vejvodu


Okay. Tou jednou věcí je to, že má rád Revoltu. Sakra lidi, víte, co to je? Například on mi tím změnil život!! Revolta je jeden chlap, který zpívá o tom, jak lidé jsou strašní a co mi děláme zemi. Jak jí ubližujeme a ona pak prostě.. zahubí sebe a i nás.

A teď si všichni, ale vážně VŠICHNI pusťte tenhle song!! (Český Rap)Tuhle písničku mi na mysliváku pustil jeden kámoš (ten Mirek ;)), když jsme spolu leželi na mý posteli a on aťsi tuhle písničku poslechnu, ale ať poslouchám ty slova. Má na mě vcelkuvliv. Poslouchal Rybičky 48 a já si je zamilovala, a teď s touhle písničkou. Kvůli němu jsem i změnila názor, že češi umí i dobré písničky skládat a hrát. - to jsem ale nechtěla říct.

V reportáži další den přidali i jeho příspěvky na facebooku. Chtěl začít cvičit s ostatníma či co = Seberevolta, je to cvičení v lese, právě tady kvůli tomuto. Je to takový projekt. Petr dával na svůj fb i fotky, jak cvičí v lese a tak. Aj u nás je pár lidiček (5), kteří takhle cvičí.
Tohle znám kvůli tomu, že tito lidé dávali, že byli cvičit a tak. Něco ve smyslu jako: "Dneska dobrý hoši s vama." a takto. K tomu Mirek a tak. Já jsem zaučená a změněná polovičně. Ale vy ne. Byla bych nehorázně ráda, kdyby si to někdo pustil, poslouchal slova a možná se díval na svět i jinak. Kdyby se jenom nějaký taký človíček, zpěvák z česka, dostal až do Ameriky a tam rozšířilo.. nebylo by to fajn? Největší problém.. ani v naší malé zemičce o tomto nikdo neví a pár tísícovek lidí několik miliard nezmění. Muselo by se to někam dostat. Musíme pracovat na základě a já toho chci být součástí.. proto bych byla ráda, kdyby v tom alespoň pár lidí pokračovalo.

Myslím, že právě na Seberevoltu myslel Petr a tohle se mělo stát. rozeběhnout se a všechny lidi změnit. Nebo alespoň část. Jeho úkol splněn. On je hrdina.TAG #2

18. october 2014 at 0:00 | Erin |  Tagy
Čauko,
tak po dlouhé době.. hmm, tag :3 :D Prostě po dlouhé době tu mám tag, neobjevil se tu už přes pár měsíců, takže tu.


Peníze nebo štěstí?
Asi spíše štěstí ;) Za peníze si ho nekoupíš, ale při štěstí peníze dostaneš :)

Umět lítat nebo číst myšlenky?
No aktuálně asi lítat.. no, vlastně jenom lítat :D Vím, co si každej o mně myslí a ostatní mě nezajímá a když ano, tak se to dozvím :) Zajímají mě jenom mý lidé a ti mi to (naštěstí) řeknou :) Mám super přátele :))
A zaletět si ke kámošům pravě k těm, kteří jsou ode mne 250Km.. ano, radši to :D

Weekend

16. october 2014 at 0:00 | Erin |  Příběhy z fotek:)
Čauko,
tak mě napadlo, že zase něco nafotím. Chtěla bych aj někdy zajít do přírody a fotit zase stromy, listy a tak nějako celkově. Prostě čtvero ročních dob!

Doma jsem trošku blbla a fotila. V neděli totiž bylo slunečno a tak se paprsky prodírali oknem přímo do mého pokoje. (některé jsou rozmazané, což nechápu proč.. O.o)


#2 "Vemte si.."

14. october 2014 at 0:00 | Erin
Nechápu, kam všichni tak spěchaj, protože tím že spěchaj - jsou nervní-stresujou se a dožívaj se nižšího věku.. kdybychom pořád tak děsně nespěchali-byli víc v klidu- dožijem se vyššího věku a všchno stejně stihnem! tak proč se pořád všichni tak stresujeme a proč tak spěcháme? Vždyť tím akorád dřív umřem - to je tak všechno čeho docílíme- tak proč tolik spěcháme?! to je jak soutěž o to kdo dřív umře! - přesné znění ;)


Čauko,
vítejte znovu u mých "Vemte si.." citátů. Sice to není moc "Vemte si..", ale skoro :D
Tento citátek řekla moje druhá kámoška (ne, že bych je měla nějako očíslovaný, ale tak :D). Není to ani pokračování, jen má prostě stejný začátek. Chtěla bych je teď tímto strašně moc podpořit, aby vymýšleli takhle další super citátky, a já je mohla přidát sem a napsat o nich něco,.. málo.

Když se nad tou větou zas zamyslíte.. no není to pravda? Sice to poprví řekla malinko jinak, ale pořád ta pointa v tom je. Stále někam spěcháme. Stresujeme se a tím honíme čas. A tím, že ten čas rychleji zase utíká a tak, se znovu a znovu stresujeme.. no vážně, nespícháme tak akorát do toho hrobu? (či rakve..)
Vždyť kdybychom normálně v klídku šli do práce nebo někam, v pohodě no stres učení či sme si to odmakali. Poté nějak ztrávili s našimi bližními svůj čas. Doma si zase čas nějak zpříjemnili. A kdyby to šlo takhle dál, bude nám to připadat pomalejší, ale hezčí a dožijeme se DELŠÍHO věku!!!


Carpe Diem Guys!!
Erin

Pictures #2

12. october 2014 at 9:55 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
No pane bože. Nemám o čem psát sakra! Takže mi rychle napište do komentů, co mám psát :D Děkuju, budu mooc ráda :)
Protože ono mi příjde strašná blbost to nějak zneviditelňovat tím, že přídám nějakou Music Challenge nebo tyhle Pictures.. ale já teď půjdu zase s davem a dám sem ty obrázky :D Snad se do příště polepším :D