November 2014

Proč..?

30. november 2014 at 15:11 | Erin |  Výplavy z mého mozku..
Čauko,
byl ten špatnej pátek a s naší rodinkou jsme jeli do Brna na nákupy. Erinka si poslouchala písničky. Skončil její nový objev aneb A Day To Remember a začal další All That Remains konkrétně Not Alone. Na začátku tam hrála jenom kytara sólo a v tom mě napadla ďábelská úvaha. Proč vlastně tohle poslouchám? Myslím tím ten Rock, Punk a Metal. Proč nejsem jako všichni ostatní swagger a nejsem udělaná z Biebera..?
To je mi otázka, že? Už předem tuším, že tahle má nová úvaha prostě konce mít nebude. Ani nevím, co k tomuto článku dále napsat. Zajímá mě to strašně moc. Proč jsem takováto "limitovaná edice" jestli se to dá tak vůbec nazvat. Proč nejsem swagger jako moji sourozenci? Proč nejdu s časem jako sestra? Green Day, Eminem a teď ten pop, co poslouchá sestra? A prostě proč nejsem jako máma, která se času přizpůsobuje, ale hudbu moc neposlouchá?

Jináč jak se zdá, měla bych býti psychicky v pohodě a zase všechno allright :) Takže začnu zase psát a do dvou či třech dnů by se mohlo něco objevit ;)
Carpe Diem Guys!
Erin


27.11. 14

28. november 2014 at 15:15 | Erin |  Diary
Tak já jako ta největší pí*a na světě celou středu jak kretén jsem ve škole do sedmi večer, dělám jakou si sračkusoutěž, do školy, věci na nějakou sračku pro prvňáky, musim si umýt sračkavlasy, hrat na sračka klavír a já nevím co ještě. Jde spát jak debil po půlnoci, na což už nejsem zvyklá a stávat za čtyři hodiny, což už vůbec ne!

Ano, omluvte mne za tyto hnusná slavíčka, ale čeho je moc, toho je moc! Jak jsem už řekla, vůbec jsem neměla čas ve středu na nějaký další sračky a šla spát pozdě. Ne, tohle vážně není to, co mě sere. Aneb, konečně posto letech deníček. Ale zpět k tématu.
Dřela jsem ve středu i přes tyhle ty sračky na klavír. Ano, moc jsem toho nestihla za ten týden, ale snažila jsem se a vcelku mě to šlo. Další den, aneb konečně ke čtvrtku. Ten den jsem toho měla dost a kdybych něco zapomněla jsem v ři*i. Ráno jsem vstávala brzo do míčovek. Super. Další matematika a dostala jsem ze čtvrtletky 1. Což je též super. Vše probíhalo v pohodě. Poslední jsem měla hudebku, kde jsem učitelkce řekla, že ty plakáty (spolu s ostatními) vypadají strašně. A ta mě tam seřvala, že příště mám donest něco já. Sorry, ale o ničem jsem nevěděla ;) Stále v pohodě.
Dále následovala sračka soutěž aneb biblická. Zkrátka "Bible a my". Nějako jsem to napsala a odříkala. Na ústním jsem byla, ani nevím jak jsem to udělala, první. Watafák? Vždyť jsem si jenom včera s mámou četla bibli. Po tomhle jsem rychle letěla do klavíru, kde to byl děs.
Snažila jsem se jako sviňa a ona na mě řvala a mě to nešlo. Zkrátka jsem se jí tam rozbrečela. Ne, že bych se rozbrečela kvůli tomu, že na mě řvala.. to ne. Jsem zvyklá, ale kvůli tomu, že jsem jak pí*a u toho seděla a cvičila. Myslela, že mě pochválí, jak jsem se zlepšila a ono hovno. Nechala jsem své slzy vypustit na tenhle sračka svět.
Poté jsem z klavíru jela na tu sračkasračku pro ty malý. V autě jsem ještě trochu vypustila slzy a za pár minut jsem letěla za těma našima děckama se převlíknout. Jsem se tam převlíkla ani nevím před kým vším a letěla za svou karkulkou. Měli jsme zkrátka Pohádkový les a já byla vlk. No, nějak jsem si to tam odbyla a ještě do půl osmé tam čekala na dva rodiče, kteří si dvě mý holky neodvezly.
Poté jsem se už jenom dostala přes černý les, - byla tam bez prdele tma jak v řiti, tak jsme s kámoškou počkaly na naše kluky, kteří měli svítilnu.
Doma jsem se mámy zeptala, jak jsem dopadla. Nakonec jsem čtvrtá ještě s jednou holkou a přišel jeden kluk po tom jak jsem odešla a prej: "Takže Alena je první?" Alena? A pal do říti ty pi*o jedna vym*daná!!! Jestli ho příště na tom sračkaspolču uvidim, tak mu řeknu, že jestli mě ještě jednou osloví Alenou, tak už v životě žádný koule mít ani nebude!! Pi*e fakt! Všichni tam chcou být první a pak všechny hejtujou. Tak sou to křesťani ne? To aj já ateista/křesťan/punk-rock se chovám líp!!
Fakt mu příště řeknu jenom tohle. Měla jsem v plánu před těma všema sračkaděckama říct aj před farářem, co mu jako hráblo a prostě jsem měla už nachystaný, ne, ale jestli prostě mi řekne nějakou sračku na to co mu pak řeknu já, tak prostě budu rebel a konečně svá a vyřádim se na těch idiotech, vezmu Míšu a půjdu rozkopat nějaký popelnice, protože budu nasraná jako sviňa! Aneb budu mít dobrou příležitost, konečně rozkopat popelnice!!!

A třeba ponaučení? Nechte Erin po klavíře radši napokoji, protože i sebemenší sračka ji dokáže totálně nasrat!!

Na klavíru v pohodě, ale poté budu raplit! (Nakonec si pustím Wake me up when september ends a sem v prde*i úplně x_x)
Jináč jak asi vidíte, v tomhle stavu nebudu schopna psát nějakej příběh, takže čekejte spíš až do čtyřech dní. Děkuju.

Carpe Diem Guys! A rozkopte všem pič*m držky!! K tomu, ať při vás stojí Saint Jimmy!!!! Amen.#1 DIY - my bedroom

26. november 2014 at 19:18 | Erin |  Moje patlaniny :D
Čauko,
pamatujete si, jak jsem kdysi dávno říkala, že budu mít nový pokoj? Jo, asi v únoru. A pamatujete si jak jsem v červenci psala, že už ho mám změněný? Jo. Ten myslím. Vcelku dost se v něm změnilo, protože máma mi ho zakázala vymalovat a hlavně ne na červeno a mít ho bílej? Tohle vážně ne. Takže jsem si řekla, že když už bílej, tak si ho prostě trošku vyšperkuju.

A začala jsem. Měla jsem starou nástěnku, kde jsem měla medaile a diplomy. Všechny diplomy jsem oddělala, aj ty medaile, zatloukla kousek od okna hřebíky, - dobře, dobře, tak máma. Zahrabala jsem ve skříni, kde jsem našla bravíčka, které si sestra kupovala od roku 1999-2005 a listovala jimi. Všechny články, fotky a různé blbosti, které se týkala jak Green Day, tak i ostatních oblíbených žánrů aneb metal, punk a rock, tak jsem vystřihla a dala na hromádku. Z hromádky jsem vydělala všechny Green day věci a našpendlila je na nástěnku. Protože jich bylo málo, vzala jsem i ostatní důležité články z těchto žánrů a přidělala jsem je tam také. Našla jsem i své staré obrázky, pojednávajíc o jak jinak než Green Day, a ty přece též nesměli chybět v mé sbírce, a dostali své místo na nástěnce. Poté jsem to trošku došperkovala a předělala, nástěnku pověsila a mám hotovo.


#3 Recept: Banánové ovesné sušenky

24. november 2014 at 16:50 | Erin
Čauko,
ano, omlouvám se. Znovu recept, když ono prostě nemám to USB, ale už budu mít, takže to bude v cajku ;) Takže tu mám recept na Banánové ovesné sušenky. sama jsem je dělala. Vyzkoušený recept a je super.

Budeme potřebovat:

3 zralé banány
3 velké lžíce medu
2 velké lžíce mléka
2 malé lžičky skořice
180g jemných ovesných vloček

Jak na to?

Vidličkou nebo v mixéru rozmačkejte banány na jemnou kaši. Smíchejte je s mlékem, medem a skořicí. Nakonec do směsi postupně vmíchejte vločky, aby vznikla hustá hmota. Nechte ji zhruba 10 minut odstát. Plech vyložte pečicím papírem a tvarujte sušenky (dle formiček, kuličky, placičky) a pečte v troubě při 200 °C asi 20 minut do zezlátnutí.

Co na to Erin?

Podle mě rozhodně nic těžkého, ale nějak extra mě to neoslovilo. Neříkám, že to není špatný, ale nijak výraznou chuť to nemá. Asi bych to ještě osladila ;) Jinak stojí za vyzkoušení :) 4/5

Banánové ovesné sušenky

Carpe Diem Guys!
Erin

#2 Recept: Proteinové lívance s příchutí lesní jahody

22. november 2014 at 16:48 | Erin |  Erininčiny recepty!
Čauko.
Takhle. Už třetí týden cvičím. Zaregistrovala jsem se na jedné stránce a oni mi posílají tipy na stravu, cvičení a etc. .. Vážně dokonalá stránka. No a jednou mi poslali tenhle recept. Nezkoušela jsem ho, ale chtěla bych se o to s vámi podělit. Recept má název Proteinové lívance s příchutí lesní jahody.

Proteinové dezerty bez výčitek


#5 Hudební TAG

20. november 2014 at 14:32 | Erin |  Tagy
Čauko,
ano.. napadlo mě aspoň něco. Pane bože, Erin. Existují snad tagy ne? Takže šupej napsat do googlu např. Hudební tag, zkopíruj a vyplň to. Okok, můj vnitřní hlas má jako vždy pravdu a jdu k vám zase se starým článek zvaný TAG. Avšak tenhle ještě neznám. Jsou to takové otázky neotázky, takže jsem aj já na něj zvědavá :) Pěkné počteníčko :))

Píseň, která tě rozesměje.
Tak u tohoto jsem dlouho přemýšlela. A nakonec nedošla k závěru, která. Asi všechny :D mě rozesmějí všechny, který dají v televizi (teď myslím na jedničce mají daný GD Time of your life :3 prostě :O ohh shit!!! to je :O nepopsatelný :333 prostě ten pocit, když tam zahrají takt jenom smyčce a vy je poznáte na 100000000000000000000000000km :33

Píseň, která tě donutí napsat: "Miluji tě!"
Další otázka velmi těžká. U tohoto ani nemusí být písnička :3
Takže nevím :D zase nechávám prázdný políčko :D

Píseň, která ti připomíná domov.
Achjoo.. to je těžký než vymýšlet nějakej článek. Sakraa.
Asi nic x_x znovu prázdný políčko x_x Tak jo, no možná Bolevard of broken dreams :D ale nevím no :D

#3 Wattpad

18. november 2014 at 11:56 | Erin |  When I start write
Čauko,
asi to budu dávat vždycky do článku moji novou povídku Together? CZ , protože přece jenom dávám obden každou kapitolu :) poslední dvě kapitole si myslí, že je to napsaný nehorázně strašně a prosím o komentář co si o tom myslíte. Jsou tam už 3 kapitole, takže se na všechny podívejte, budu ráda za komentář, co si o tom myslíte. Děkuji.

TOGETHER? CZ


Jináč stále nevím o čem psát, takže mě to tam dolů taky napište :D
Carpe Diem Guys!
Erin

Za toto miluju Českou Republiku!

16. november 2014 at 14:46 | Erin
Čauko.
Po Youtubu se rozběhlo jedno video. Když sem ho prvně viděla na hlavní stránce, tak jsem si říkala, co zase ViralBrothers natočili za sračku. Po asi třech dnech jsem se rozhodla na to podívat. (to je ono :D podívejte se :) vážně)


Doufala jsem, že tu peněženku někdo vezme a nikdo nic. Až pak jeden pán to vzal a dal jim to. Uplná radost byla na všech třech stranách. A jak ten bezdomovec řekl, že bude asi plakat, úplně se mi zamlžili oči od slz a poté se i jedna dostala na svět. Bylo to strašně dojemný.

Za toto miluju Českou Republiku!

A co to znamená? Že ne všichni jsme hovada, a krademe jak se dá. Ten pán si to zasloužil. Amen!

Carpe Diem Guys!
Erin

Rozhodnutí na celý život..

14. november 2014 at 16:02 | Erin |  Diary
Čauko,
dneska se buď v celý český republice nebo jen u nás, pořádalo DOD - den otevřených dveří. Ano, pro základní školy, který jdou na střední. Šla jsem já. Měla jsem vše vybráno, ale proč se neulít? Dvacet korun,.. to je jedno. Aspoň se podívám na co jdu, že.
Na gympl se mi moc nechtělo, ale měli tam dokonalý lavice v hudebně. Prostě máte lavicu a na to byla klaviatura od Petrofu. Čuměla jsem. Fakt dokonale luxusní! PS: Omlouvám se, fotky mám, ale USB-čko stále nemám, ale už bych snad mohla mít tu nabíječku aj USB. Štve mě to. Takže poté dodám.
A měli jste vidět sakra tu výtvarku. Stěny byli pokreslený a měli tam skupiny. Žádný 1D nebo JB, ale metal, rock a punk, a to Green Day, System of a down, Simple Plan, Linkin Park, Metallica, Nirvana a fakt prostě tyhlety skupiny. Čuměla jsem na to jak sviňa a pavlína prej ať se neposeru, že tam jsou Green Day. Tak doprdele, ona ani pomalu neví, co poslouchám a ona valí tohle? Já sem čuměla, že prostě kdo by se zajímal o nějaký System of a down (jo a KoRn tam měli taky :D a Slipknot :D vážně dost tam toho bylo) na gymplu doháje. A ona mi tu říká takový sračky, ale dneska večer jí ještě k tomu něco řeknu, že mě dneska nasrala. Blbka (abych nebyla sprostá ;)) jedna.

#2 Wattpad

12. november 2014 at 14:56 | Erin |  When I start write
Čauko,
ano opět a znovu to zkouším. A co vlastně? Psát. Neukamenujte mě prosím :D Prostě mě napadlo téma a aktuálně už mám prolog na Wattpadu. Ano, na wattpadu. Kdyžtak link najdete pod tímto odstavcem, kdyby ste se chtěli podívat :) Byla bych vřele ráda. Mimochodem to pořád aktualizuju, takže práci si s tím dávám velkou.
Takže najdete to:

ZDE


Máte tam zrovna úvodní slovo a pak stačí jenom dát buď 'Začít číst' nebo si to překliknete na prolog, který je vlastně podobný. Vlastně hodně podobný.
Byla bych ráda za názory. Hlavně za vaši kritiku. Prostě poďte do mě, chci to napsat co nejlíp :) Takže poďte do mě a jestli už to nejde, tak aj pochvalu, když to půjde :D
Děkuju.

Carpe Diem Guys!
Erin