December 2014

#2014 year

31. december 2014 at 0:00 | Erin |  Výplavy z mého mozku..
Čauko,
vítám vás tu u posledního článku tohoto roku. Chtěla bych tu shrnout všecho, co se tu i v mém životě stalo.


#Christmas 2014

28. december 2014 at 11:54 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
Dobře, dobře. Jdu se pochlubit s dárkama :D


1. Peníze
- Myslím, že to fotku nepotřebuje :D Cca 2000 sem dostala :)

2. Green Day Kalendář
- Happy :3


Merry Christmas! 2014

24. december 2014 at 12:00 | Erin |  Přáníčka :3
Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu,
že jí měl dost, dal mi jí fůru.
Povídám: "Ježíšku, co takhle štěstí?"
Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí.
Tak šťastné a veselé.

Je chvíle, kdy nechceme být sami.
Ten večer voní prskavkami
a voní také po radosti...
Láska a štěstí jsou zvanými hosty.
Krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje Erin!

Zlatíčka moje nejmilovanější! Přeju Vám krásné svátky, hodně dárků a hlavně pohody a lásky. Ať se Vám všem splní všechna vaše přání. Užijte si Vánoce :)
PS: A jestli stále nejste naladění.. rozklikněte článek před tímto článkem a doufám, že už konečně budete!
Děkuji :) (Užijte si Vánoc ;) )
Carpe Diem Guys!
Erin


Winter article 2014

22. december 2014 at 14:50 | Erin
Čauko,
nejen, že všechno už jede jako za starých časů aneb affs a etc. .. ale mám dokonce i pár nápadů na článek. Prozradím vám jen, že by měl vyjít úplně poslední den v tomto roce aneb 2014. Doufám, že všechno půjde podle plánu.

A co bude v tomto článku?

Všude slýchávám, jak tento rok se lidé nemohou naladit na vánoční atmosféru a tak. Neví čím to je,- btw. já taky ne, ale aspoň já naladěná jsem už asi od října nebo tak nějak. A právě toto mě vedlo k vytvoření tohoto článku. Dva dny do Vánoc a upřímně, já vážně nechci, aby se někdo z vás vůbec nenaladil. Ano, já vím. Jsem hodná a všechny vás moc miluju!

Článek bude mít dvě části. První budou vánoční animace obrázky a tak, a ta druhá část bude hudební s vánočními motivy. Ne, nebojte se. Green Day tam budou zřídka. Myslím, že vás kolem této hudební části vcelku znám a tak se budu snažit dát všechny styly, které mě napadnout a myslím, že se máte na co těšit :)

Here we go!


My heart is beating for you..

19. december 2014 at 20:31 | Erin |  Diary
Čauko.
Dneska jsem byla v kostele. Donucená a musela i ke spovědi. Prostě říkáte své hříchy a tak. Doma jsem něco sesmolila na papír a šla jsem. S písní Carolyn od Black Veil Brides jsem stála před kostelem a znovu dostávala ten strach. Nevím, jestli je všem příjemným říkat někýmu komusi říkat, co jste udělali, ale okay. Posadila jsem se na lavičku a hned jsem šla za tím farářem. Bylo to jiný než u toho starýho. Odvykládala jsem mu to a on cosi, že jsem hodná a já že když si to myslí a tak. Pak že se mám pomodlit cosi a udělil mě nějaký rozhřešení či co to mlel. Psala jsem tam nakonec, že jsem pohrdala křesťanstvím. Asi nebyl moc nadšenej. :DD Ale pak jsem dostala strach a začala nad sebou přemýšlet. Vzala mobil a napsala si do něj: "Jsem hnusná na všechny ostatní, chci být rebel, ale přitom mě něco ve mě pomalu rozžírá.. a to něco je Pléha."
Jo nevíte kdo to je. Ten můj starej učitel na klavír. Víte, dnes jsme měli ve škole talentmánii a vystupovala tam jedna holčička. Z dálky jsem ji nepoznala. Hrála a zpívala bez not zároveň. Když skončila kámoška, jako porota, se jí zeptala, jestli chodí do zkušky a ke komu chodí. Řekla, že k Pléhovi. Potom se mi úplně představila před očima, vybavili se mi vzpomínky, kdy ona byla po mě a jak s ní hrál a se mnou ne. Bylo mi líto a rozplakala jsem se,- no a jako co, jsem citlivá, no. V úterý jsem měla koncert a zeptala jsem se ho, jestli bych nemohla třeba hrát, protože jsem v Boskovicích a minulej rok jsem nikde nehrála a chci v Lysicích. On odešel a zařval znuděně: "jo!" Další vzpomínka, která přidala na dalších slzách.
Vzpoměla jsem si na to jak jsme se navzájem měli rádi, jak on mě chválil a tak. Prostě všechno. Jak mě naučil lásku k hudbě a tak. Když jsem to před pár dnama řekla mamce, řekla, že je to blbec, protože mě jenom využíval tím, že měl volnou placenou hodinu a ještě to vypadalo, jak kdyby se mnou dělal bůh ví co a přitom jsem já sama se učila. Sice jsem měla špatnou techniku, ale těžký písničky a bez not hrát, to se přece jen tak nevidí.
Achjoo.. asi zalezu do pokoje a doskládám ty písničky, co mám rozdělaný. Pokusím se i každý den cvičit, já na tu konzervatoř chci! Chci být slavná a něco dokázat. K tomu mě teď doprovází toto video od Vládi. Inspirující :))


Achjo :D to je hrozný, jak se mnou ta puberta láme :D Jeden den jsem na divné náladě a poslouchám emocore, potom jsem další den už v pohodě a poslouchám nějakej ten punkrock, ale ne Green Day. Odpoledne téhož dne zase Skillety a nálada bůhví jaká. Další den jsem all right a jedu si Green Day, ale odpoledne mi je na nic a znovu Black Veil Brides.

Takže děcka krásný Vánoce, krásný prázdniny a užijte si to.
Carpe Diem Guys!
Erin

#3 Tag - Vánoční

17. december 2014 at 21:17 | Erin |  Tagy
Čauko.
Omlouvám se, Omlouvám se, Omlouvám se, Omlouvám se, Omlouvám se, Omlouvám se, Omlouvám se, Omlouvám se a po stopadesátý se Omlouvám se. Já vím, ale snad mě pochopíte, co teď se tu odehrává. Od pěti ráno do devíti večer. Hrajeme, hrajeme a hrajeme. Hlava mastná, úkoly neudělaný, ale hlavně, že hraju :D no jako.. skoro každej den hrát od dvou do devíti :D cca sedm hodin. To mě snad chápete ne? Teď bez počítače, učitelé tento pátek už chcou uzavírat známky, teď příprava na přijímačky, budu znovu recitovat a je toho hodně. Vážně se se omlouvám a další bezvýznamně oddychovej článek. Vánoční Tag!


1. Film, který je na Vánoce nejlepší?
Asi Frozen :D Dneska jsem to viděla poprví :D nedokoukali jsme se to, protože přece jenom cca 30 minut a ten film :D hah :D ale chci se dokoukat :) až budu mít čas.. (Erin.. ten nebudeš mít nikdy.)


2. Jaká je tvá oblíbená vánoční barva?
Tak to nevím :D Modrá, žlutá, bílá, červená, zlatá, stříbrná.. no všechny, které k Vánocům patří

#4 Music Challenge

14. december 2014 at 11:55 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
snad potěším někoho, kdo v hodně minulém článku psal, že by chtěl více hudebních článků. Moc mě to potěšilo, aj to, kolik lidí s podobným stylem se tu na blogu najde. A ty komentáře celkově. Fakt krása.
Tenhle článek aneb Challenge bude hooodně dlouhá. Tento měsíc hudbě prostě přál. Sice jsem byla bez mobilu a tím víc jsem byla na youtube a nacházela nové skupiny a etc. ..

1. A Day To Remember - It's Complicated
- je krásná. Vlastně celé to album What Separates Me From You
- miluju tuhle skupinu.


2. Skillet - Hero
- miluju tuhle skupinu! Dokonalý jsou! A tuším, že mají bubenici, prostě holky :3 a to je dokonalý prostě :D
- tuhle skupinu jsem celou ještě neprošmátrala, takže můžete další song čekat v dalším měsíci.


Pictures #3

11. december 2014 at 13:18 | Erin
Čauko,
po dlouhé době tu mám znovu obrázky z tumbrlu. Už vůbec We Heart It nepoužívám ;) A trošku jsem to pozměnila.. vždycky dám prvních deset z mé hlavní stránky (tak to si užijte :DDD) a potom si zadám jedno téma, které mě napadne a dám tam tu nejlepší fotku na to téma :D ale tak.. užijte si oddychový článek :)Hehehe :D Asi jsem tenhle článek neměla dělat 9.12., kdy byli všechny sociální sítě zaspamovaný přáníma Tré Coolovi k jeho narozeninám.
A taky byl zaspamovanej Billiem, protože je prý znovu na blond :D Zatím bylo jenom pár fotek.. tak čekají všichni na instagram jeho :D kde se dozvíme jestli jo či ne :D ale pravděpodobně na 80% jo :D (prý proto, že bude tour nebo nový album tak je má :3 ale jak všichni říkají.. to se neví :D poslední rok je tolik novinek :DD)
A taky i tím, že má Jason rakovinu.. takže to, co se plánovalo, tak se odsunuje na dýl x_x
Ale přežili jste :D to je hlavní ;)

a nakonec mě napadlo téma "Jaro" aneb spring :D Já nevim proč, ale prostě proto :D


Dokonalá fotka
Carpe Diem Guys!
Erin

#3 Tag

9. december 2014 at 16:06 | Erin |  Tagy
Čauko,
a prosím potlesk pro blogerku Erin. Kam jsem se to sakra až dostala? Začínám snad vytvářet aj své vlastní Tagy či co? Každopádně tu bude něco pro blogerku Nany, protože mi, jak se říká, strčila brouka do hlavy. A co vlastně? Hudební článek. Chtěla víc takových, a tak jsem tak přemýšlela, poslouchala písničky a v tom zahrála písnička, které mě vystihovala a tak jsem si řekla, proč neudělat Tag, který bude jak hudební tak i osobní. Okay, osobní jsou skoro vždycky..

1. Píseň, která ti bude znít po udělané maturitě nebo po jinačím dobrém výsledku.
Rise Against - Give It All


2. Píseň, která ti bude znít na konci namáhavého dne, v pátek či na konci školního roku aneb vítězná.
Fall out boy - Sugar, We're goin' Down :)
-dokonce bych ji dala na konci nějakého romantického a dramatického filmu. Prostě Happy End! :D


3. Píseň, která by se hodila na párty.
Fall out boy - Dance, dance
Prostě rozhodně takhle! Prostě už jenom ten název Dance, Dance.


#1 Vánoční limitovaná edice: DIY My Bedroom

6. december 2014 at 18:12 | Erin |  Moje patlaniny :D
Čauko.
Vánoce sem. Vánoce tam. A tenhle rok jsem se čirou náhodou na Vánoce jaksi naladila asi kocem léta. Teri Blitzen má vánoční videa a v pokoji světýlka. "Mami? Nemůžu si koupit světýlka do pokoje?"
"Však někde doma máme."
"A doneseš mi je?"
"Jako teď?
"No?"
"Ne. Prvně se du najest!" okok.. tak se máma prvně najedla x_x ale poté mi je nakonec donesla.
Ano. Takže Vánoce. Jak a kam si je asi Erin dala?
Na tom není nic složitého. Stačí si vzít mozek a správně umístit ve své hlavně světýlka tak, aby délkově i pěkně seděla. Poté stačí je nějak přidělat na zeď, vzít prodlužku a zapojit. Buhužel moje prodlužka mi nestačila a tak jsem řekla mámě, že tam dáme izolepu a nakonec, že tu izolepu mám dát, ale nějak zakrýt. Naštěstí mám kytičky a ty to tak nějak zakryly.