Unwanted

12. january 2015 at 11:10 | Erin |  DiaryVíte,.. jednou jsi jdu takhle na to debilní spolčo. Koukáme se na film. Ostatní se baví. Odchytne mě farář a kecá o tom, jak mu můj bratr strašně pomáhá a tak. A co odpovídám? Hm. Koho to sakra zajímá..? Po pár minutách lichocení mého bratra pronese větu tipu: "Ptal jsem se tvého bratra, která jeho sestra je lepší." zasměje se. Zbystřím, "A koho?" zeptám se se zájmem.
"No, neřekl to úplně přesně, ale naznačoval tu druhou." začne se smát tím jeho odporným smíchem. Hm. Znova mu na to odpovím.
Bože! Děkuju, že jsem to tam přežila! Konečně můžu jít domů. Po cestě mě to však vrtalo stále v hlavě a řeknu si, že to řeknu bráchovi. "Tak prej farář říkal, že máš radši --." otočí hlavu od počítače a koukne se tím hnusným opovrhujícím pohledem na mou osobu. "A jako co." neutrální hnusný hlas plus ten jeho pohled. Zabíjela bych! "A divíš se? Když ho pořád buzeruješ?" připlete se do toho matka a otec. Aha. Takže já ho tady buzeruju, když dělá ty svý debilní skřeky, ale to je přece normální, že? A nemůžu za to, že prostě má ze starší sestry strach a nedovolí si na ni ani to posrané ň! Cokoliv mu přikáže, udělá to.
Slyšela jsem od rodičů už kolikrát, že mě nechcou, že jsem strašná, jiná a tak. Když se nad tím pořádně zamyslím.. je to tak. Po všech stránkách.., je to tak. Ať už je to poslech písniček, ať už je to styl, kamarádi, všechny mé činosti, prostě všechno, co mám ráda.. nikdo z nich to nedělá. A nebo dělá, ale málo.
Serou mě. Serou mě ty jejich narážky. "Vypni si ten ječák!", "Chudák mě neurazí!" a další jejich narážky na mě. Tu poslední teď slýchám často a jestli jsem si myslela, že někdy předtím to byl horor.. tak co je tohle? Tohle už není ale realita! Počítám s tím, že to teď půjde hůř a hůř. A taky až si budu v ještě horší číst tenhle nicotný článek, budu si říkat, jak jsem byla tak blbá a mohla si myslet, že je mi z nich na zvracení, když se to stále zhoršuje a zhoršuje. Neříkám, že se začnu podřezávat, to vážně ne. Sebepoškozování nesnáším. Ale ani neříkám, že po nocích brečím nebo tak něco. Ne. Na venek se chovám v pohodě, ale tam někde uvnitř, u srdce cítím nějaké tížení.. Je mi to spíš líto, když vidím, jak se ti čtyři k sobě chovají a pak jak se chovají ke mně. Je to hnusný.

I Miss It! :/
But.. I've never fel like this before :/
Happy Family! :/

V sobotu byl velkej vítr. Vcelku jsem už byla unavená a tak jsem zalezla do koupelny. Sprchovala se. Nic neobvyklého. Bohužel, vypadly pojistky. Já ve tmě. Žaluzie zatažené. Já sama. Žádné hlasy jsem neslyšela. Jen tak postávat se mi po několika minutách nechtělo a tak jsem si sedla. Za dveřmi se začaly objevovat nějaké hlasky a poté smích. A já? Stále sama. Zavřená. Opuštěná. Nechtěná. Voda ze mě začala okapávat a mě byla zima. Vzala jsem si své nohy a dala je co nejblíže k nahému tělu. Ruce jsem obmotala kolem noh a hlavu položila na kolena. Za dveřmi se stále mích zvyšoval. Vzpomněla jsem si na to, co řekl v pátek farář, co mi odpověděl bratr, co naši a na celoutu situaci.

Am I Shit?! Sorry, but I'm just human!!

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Sčítání lidu :D

Byl sem tu :DD* :33

Comments

1 Brunet. Brunet. | Web | 12. january 2015 at 14:29 | React

ak smiem, dám ti takú radu o ničom, ale predsa.. je dôležité nepodľahnúť tomu, pretože skončíš ako ja a ver mi, nechceš to.. dennodenné hádky, vždy som najhoršia, jediné čo viem urobiť je nič.. údajne čoho sa chytím to poserem - je to pravda? už to beriem ako samozrejmosť, urobili zo mňa človeka, ktorý si neverí, nemá štipku sebavedomia, nemám nikoho komu by som sa vyrozprávala (snáď len blog:)) ) a vvšetko je viac zle ako dobre, bolí to veľmi.. preto sa snaž o to, aby si tomu nepodľahla celým svojim vnútrom, nič nie je také zle aby nemohlo byť horšie.. - áno viem, ja som tá pravá, ktorá to hovorí, čo mám len depkárske články, ale snáď som aspoň trochu povzbudila a nejako pomohla (viem, že vôbec, ale snaha:-) )
DRŽ SA!!

2 Nany Nany | Web | 12. january 2015 at 15:32 | React

Já to vlastně vůbec nemůžu zhodnotit, protože se mi nikdy takové věci neděly. Za to jsem maximálně vděčná, protože rodina drží vždycky při mě a i když na mě serou "kamarádi", něco je totálně v háji, tak oni jsou se mnou.
Trošku mě zaráží jejich reakce na tvůj celkový styl: je to snad tvoje věc, ne?! Můžeš poslouchat Green Day, můžeš poslouchat Biebra. Můžeš se bavit s fetkama, můžeš se bavit se šprty.. (neříkám že to tak máš ;)) ale jim to může být jedno. Smůla, že ses nenarodila podle jejich přání :/
Pevně věřím, že to bude časem lepší, hlavně mysli pozitivně a tyhle rodinné "blbosti" ignoruj ;)

3 Steeeva Steeeva | Web | 12. january 2015 at 20:02 | React

tak to je na posranie toto vôbec ti to nezávidím ako je to na hlavu ja som rada, že nemám brata
a to s farárom to ako čo malo znamenať ?čo tým chcel dosiahnuť ? to bolo dosť nevhod na pána svätuškára 8-O
to s tou husbou ako to poznám dobre na mňa to kričí sestra, jej frajer, niekdy aj mama ale tá si už asi zvykla a prečo nosím tie také tričká vyťahane tričká s kapelami WTF je to moja vec nie ?
dúfam, že sa ti to tam zlepší

4 Ginny . Ginny . | Web | 13. january 2015 at 8:51 | React

- Promiň , snad tě tim neurazim ,ale seš si jistá  že to byl farář ? Mně to spíš přijde jako ňákej magor , co si na tobě potřebuje vybít svoje komlexy . Vůbec si to neber k srdci co řiká . Takovou sračku by neměl k holce vypustit žádnej dospělej , (natož někdo jako farář ) protože tohle kurva bolí .
- Ten poslední odstavec (y) .
Naprosto přesně si to vystihla . Ve sprše taky vždycky celá skrčená přemejšlim ...
- Rodina se možná chová jinak , to já nemůžu vědět , když jí neznám , ale vim určitě , že tě maj a budou mít rádi ať už budou tvoje koníčky jakýkoliv .)

5 Ellaria Ellaria | Web | 13. january 2015 at 17:00 | React

:-( Nevím, co bych Ti napsala a jak bych tě podpořila, je mi líto, že musíš něco takového zažívat doma, že tě rodiče nerespektují v tom, co máš oblíbené a chovají se k tobě tak odtažitě.
Buď silná, jsme tu pro Tebe!

6 kaja kaja | Web | 13. january 2015 at 17:21 | React

Ten farár riadny fail ako prečo by ťa malo zaujímať aký úžasný je tvoj brat,mala si povedať že sa poňahláš a srať naňho aj to s tou otázkou,že sa pýtal ktorú sestru má radšej. Toto je farár ? Si sa vôbec ani nemala pýtať,podľa mňa ťa tým chcel len nasrať. Jo to s tými súrodencami poznám,som najstaršia a keď niečo poviem sestre alebo bratovi tak jak inak najhoršia som predsa vždy ja. Každý deň vyhrážky že mi vezmú tablet,že som papuľnatá a tak dále,každý deň ma vytočia,nerob si z tvojich rodičov nič,ako sa správajú oni k tebe správaj sa aj ty k nim. Alebo sa od nich odsťahuj k starkej alebo tak,aj keď neviem či to pomôže. Proste na to nemysli,viem že je to asi ťažké ale pokús sa o to :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement