March 2015

Recenze: Love Song

31. march 2015 at 7:21 | Erin |  Recenze

Obsah

Gretta a její přítel Dave jsou spolu již od vysoké školy a společně skládají hudbu. Když Dave podepíše smlouvu s jednou z největších nahrávacích společností, odstěhují se spolu do New Yorku, aby zde začali život, o kterém vždycky snili. Dave však rychle nabytou slávu neustojí a brzy Grettu opustí. Všechno se však změní, když Gretta potká během svého vystoupení v zapadlém baru v East Village bývalého hudebního producenta Dana. Ten na tom taky není zrovna nejlíp a svoje zkrachovalé manželství a nedávný vyhazov z práce utápí v alkoholu. Když ji pak uvidí vystupovat, rozhodne se vsadit všechno na její talent a nahrát netradiční album přímo v ulicích New Yorku. Z náhodného setkání dvou zklamaných lidí se tak začne rodit hudba, která možná nedobyje svět, ale rozhodně si získá srdce všech.

Jak to vidí Erin?

No.. já nevím, co na tenhle film mám říct :D Není nic extra ani propadák. Děj pěknej,a le nadšená jsem z něho teda nebyla. Nic mi nedal. Ale zajímalo mě, jak to dopadne a chtěla jsem toho producenta a tu zpěvačku dak sobě :D A oni nic :/

Zhlédnout zde!

Zaujal vás tenhle film?
Carpe Diem
Erin


What's in my phone?

28. march 2015 at 21:04 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
Tak si procházím svým mobilu a koukám se na ty aplikace. Vlastně.. u některých ani nevím, co vlastně sou, znamenají a co je důvodem jejich stvoření. A tak jsem si řekla, že si prostě taky napíšu tenhle článek, protože si myslím, že některé appky stojí vážně za to. (a taky jsou tam už od začátku nainstalovaný a nejdou odinstalovat x_x) Jdeme na to!

značka: HTC Dexire X | přes 1 rok | barva: černá

7digital
Děkuju taky tomuhle článku, že jsem mohla proskoumat i nepoužívané aplikace. Tahle appka je vlastně taková hudební. Můžete si tu kupovat písničky, které jsou okolo 5$ a víc i míň samozřejmě :D Samozřejmě si hudbu můžete i poslechnout. Zadáte svůj oblíbený žánr nebo roky, ve kterých chtete, aby se daná píseň vydala a máte to :) Když se vám zalíbí daná píseň, tak si ji samozřejmě na např. ulož.to stáhnete :)
Aplikace dobrá, když máte čas, ohrály se vám songy a hlavně když máte wifi :)Car
Tohle je spíše pro lidi s řidičákem. Nevím, jak to nazvat. Prostě si otevřete tuhle aplikaci, dáte souhlas, že ji nebudete používat při řízení a kdby jo a něco se stalo, nebude to na ně, ale na vás a pak už máte jenom otočenej svůj telefon, kde si ho dáte do takového držátka v autě nebo jak to říct, a vlastně máte to :D Já to samozřejmě nemůžu vyzkoušet nebo tak, ale máte tam vlastně všechno od hudby až po samotnou navigaci. Tak nevím :D Každopádně ta appka vypadá mile :D


#3. Day Challenge

25. march 2015 at 11:50 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D

18 Name you like


1. Erik
2. Linda
3. Patrik
4. Erin :D
5. Alice
6. Michael (jak v E tak i Č)
7. Eva
8. Ondra
9. Charlotte
10. Amy (taktéž Amélie)
11. Ellie
12. Olivia
13. Rebecca
14. Amber
15. Hayley
16. Ryan
17. James
18. Chris

Nevím, podívala jsem se na nějaké stránky a ty jména, která mne padla do oka jsem napsala :D Ono totiž všechna jména jsou krásná, pokud je hezky skloníte. Alena je taky pěkný jméno, když tu slečnu nazvete 'Alča' :) Ono záleží, jak vás ostatní nazvou :D
A jaké jsou vaše oblíbené?
A všichni prosím povinně otázky SEM!! :D Thanx :)
Carpe Diem Guys!
Erin


#2 Questions

23. march 2015 at 11:59 | Erin |  Výplavy z mého mozku..

Čauko.
Aneb vítejte u druhého vydání téhle série aneb prostě ptej se blogerky nebo tak. Otázek bylo míň, ale když jsem na vás tak naléhala :D Několik se jich tam objevilo a prostě děkuju, že jste napsali otázku.

Zpíváš/hraješ anglický skladby nebo jenom ty táborový?
No tak nějak "prozpěvuju" si pořád a hlavně ty anglický, mám radši zahraniční hudbu. A jinak myslím, že to bylo směřováno na kytaru.. hraju i normální písničky, asi jsem se už několikrát zmiňovala WMUWSE od Greenů a poslední, co jsem tak nějak přidala je Scars od Papa Roach. Kytaře se ale moc nevěnuji kvůli času. Jinak pár táborovek se taky najde :D

Od kolika let hraješ a jak to začalo? (btw, týká se to klavíru)
Hraju od druhé a půl třídy, ale počítá se mi to od třetí. A myslím, že jsem to už taky v minulosti někde psala, každopádně mamka chtěla, abychom všichni hráli alespoň na klavír a znali základy, protože ona hrát nemohla a když chtěla, tak ji dali akordeon.. asni se nedivim, že nechtěla :D

Bavilo tě to ze začátku?
Aji jo :D Učitel mi dal zlehčenou verzi evropské hymny a strašně se mi to líbilo (+ máma byla nadšená :D protože to byl první rok, co se na naši školu zuška přisrala :D)

Chtěla jsi s tím už někdy seknout?
Vlastně vcelku i jo. Po tom půl roku myslim :D Naši nechtěli, baych začala ještě chodit na zpěv, spíš kvůli penězům a tak jsem jako malá navrhla, že nebudu teda hrát na klavír :DD Mamka to okamžitě zamítla, že to nepřichází v úvahu a jsem teď za to ráda :) Jinak jako že bych si řekla, že už na klavír nikdy nesáhnu, to se mi myslím nestalo. Byly chvíle, kdy jsem na klavír totálně sr*la, ale nikdy tak, že bych si řekla Konec!

Jak dlouho zvládneš nehrát na klavír?
Den a druhej začínám být nervní :D Musím si aspoň pět minut na něj sahat, abych se toho divnýho pocitu zbavila. Ikdyž jak jsme jezdili do toho chorvatska, tak jsem to minulej rok těch 9 dní zvládla a na mysliváku 14 dní taky. Teda když jsem odjížděla tak jsem hrála a loučila se strašně s ním, ale zvládla jsem to v pohodu. Ono hlavně záleží jestli mám co na práci nebo ne.. Když každej den jsem s děckama, děláme sračky, jsem v přírodě a nebo hraju celej den na cello, tak je to v pohodě. Horší je to, když mám co dělat, ale není to nic moc, tak to jsem pak druhej den pomalu nervní :D Je to o zvyku tak ;)

Kdyby si byla vědkyně a objevila si nový chemický prvek, jak by jsi ho nazvala?
Tak tohle se zapíše do historicky nejlepších otázek :D V životě by mě nenapadla.
Ale asi Aleromium :D Však po mě to musí být ne? :DD Ale vážně nevim. Každopádně Aleromium zní fakt obře. Sem šikovná na první pokus :DD

A všichni prosím povinně otázky SEM!! :D Thanx :)
Carpe Diem Guys!
Erin


Rozhovor - Zazinka

21. march 2015 at 11:54 | Erin |  Rozhovory
Čauko.
Po dlouuuhé době nám tu zas přibyl nějaký ten rozhovor :) Tak snad se bude líbit.


1. Jak jsi se dostala k blogování?
Ani nevím, bloguji už od 11ti let, nepamatuju si, co mě k tomu tenkrát vedlo :)

2. Je tohle tvůj první nebo už několikátý blog?
Nejspíš 5. První byl o twilight, když jsem zakládala druhý, byly v módě ty blogy o kouzelnických školách, a můj blog právě takový byl. Pak docela úspěšný blog o celebritách a blog, na kterém mám jeden článek zaměřený na mé malby.

3. O čem píšeš články popřípadě jaké je zaměření tvého blogu? A co tě k tomu vedlo?
Chtěla jsem moc moc natáčet na youtube, a protože jsem se styděla, raději jsem si založila blog o kráse, holčičích záležitostech, recenzí a plný mých názorů.

4. Kde bereš inspirace na tvé články?
Většinou je sama vymýšlím, když mě napadnou během vyučování, nebo nějaké události. A když jsem psala článek o správném používání kleštiček na řasy, které jsem sama neuměla používat, vyhledala jsem správný postup a napsala podle svých slov. Vždy píšu zdroje, přeci ani mně by se nelíbilo, kdyby mi někdo beze zdroje kopíroval články :)) Takže všude možně.

5. Ví tvé okolí o tvém blogu? Jestli ano, jak na to reagovali či reagují?
Ano. Pár závistivců se samozřejmě našlo, dokonce až dost sprostých. Ale časem si lidé zvyknou a není to tak hrozné. Naopak mám i u nás ve škole pár svých "fanoušků", dá se říct, kteří mi vždy pochválí video nebo článek. Je to skvělý :) !

6. Co očekáváš od svého blogu a co by jsi chtěla změnit do budoucna?
Momentálně mám menší pauzu, abych nabrala nové nápady. Rozhodně očekávám to, co teď. Milé čtenáře a aby mě blog i nadále bavil, to je můj cíl. Už mám pár spoluprácí, takže jsem moc nadšená.

7. Jak zvládáš blog a školu dohromady?
Právě že moc ne. Za měsíc píšu přijímačky na novou školu a kvůli blogu jsem nic nestíhala.

8. A teď něco o tobě. Povíš nám něco málo o sobě?
Tak je mi 15 let, miluju kočky, blogování, a jídlo :D Jsem velmi přátelská, snažím se být na lidi kolem mne milá. Také jsem moc ukecaná, nikoho nepustím ke slovu a pořád vyprávím a vyprávím.

9. Každý má nějaký sen, jaký je ten tvůj?
Zrovna včera jsem říkala, že chci mít velký dům a obrovskou zahradu, kde budou mí svalnatí zahradníci a mí milovaní rotvajleři :3

10. A poslední otázka.. co by jsi vzkázala svým čtenářům?
Asi to, že se moc omlouvám za pozastavení, ale že se brzy vrátím. Mám je všechny moc ráda, hlavně affs, se kterými si pravidelně navštěvujeme blogy a tím se sbližujeme, jsou to takové kamarádky :)


Děkuju moc za blogerčinu chvíli času a hodně štěstí jak s blogem, tak i na přijímačkách. :)

Zaujala tě blogerka natolik jako mě? Podívej se na její blog, který je na adrese www.borntobebeautiful.blog.cz


Carpe Diem Guys!
Erin


#3 DIY - My Bedroom

19. march 2015 at 12:02 | Erin |  Moje patlaniny :D
Čauko.
Znovu se u tohoto článku. Minule jste mě překvapili, jak jste mě chválili, že pořád něco vytvářim a tak. Ano, jsem taková tvořivá a pořád chci něco jiného nebo to alespoň trošku obměnit, což můžete vidět i na mých vzhledech na blogu. Už po nejvíce 20 dnech to chci vyměnit :D Ale tak aspoň se hecuju, abych si to nechala do toho měsíce, když už. No každopádně děkuju :)
A taky jak jsem asi před půl měsícem sem psala, že mě můžete sledovat na instagramu, tak jsem toho poté začala litovat, protože teď už nebudete prostě překvapení :D Ale tak, no co :D
Here we go!

Jako první tu mám stěnu. V minulém článku DIY jsem vám říkala, že jsme klavír a postel malinko stěhovali. Bohužel mi to přišlo takový holý, pořád jenom bílý a tak.. A prostě jsem s tím chtěla něco udělat. Na YT amerických youtuberek jsem už několikrát viděla, jak si píší na zeď citáty. Zaujalo mě to. Bohužel den před zkoušením na přírodopis :D Celej sešit a já si místo toho hrála - naštěstí to dopadlo dobře.
Vzala jsem si zbytek časopisu Fakker! a začala na jednotlivé strany psát písmenka, které jsem poté vystřihla a poskládala na zem v jakém pořadí je chci. Na písmenka dala izolepu a mohla je přilepit na stěnu. Po menším upravování jsem si vzala z jedné mé stěny světýlka a pověsila na zeď.


#6 Pictures

17. march 2015 at 13:31 | Erin |  Výplavy z mého mozku..

Snad se vám obrázky líbily :)
A všichni prosím povinně otázky SEM!! :D Thanx :)
Carpe Diem Guys!
Erin

Rozruch po celé škole.. aneb kdo to asi zavinil?

15. march 2015 at 11:09 | Erin |  Diary
Čauko.
Už jen podle toho nadpisu :D Jo, asi je teď kvůli mě ve škole menší rozruch. Sice se to už o hodně z lepšilo, ale ve středu to, co jsem slyšela. I já se hodně divila. Aneb je to kvůli té recitačce. Prej jedny holky se brutálně pohádali s jednou češtinářkou a tak. A víte co ony nato? Každej den se mi omlouvali :D pořád :D Zní to, jako kdybych ty lidi poštvala a hurá na ty svině učitelský! Bohužel, předem mě nic takovýho nenapadlo :/ (:DDDDD) Jinak je vcelku pěkný, když za váma furt chodí a jak sem to publikum pobavila a kdesi cosi. A to se s tou učitelkou pohádali holky, který mě nenáviděj a já je, což je ještě víc k pousmátí, aneb.. ego mi pěkně stoupá.

No. Jinak sem ještě napíšu, co se dělo celej týden.
Pondělí - odpadlo nám zase cello, takže happy jak dva grappy a ráno bitka se sestrou.
Úterý - jo, to byla ta recitačka :D Plus akademie moderování :) Možná, že se o ní ještě někde zmíním.
Středa - s Lukym jsme jeli do Boskovic, spíš jsme měli společnou cestu :D Ale trošku kamarádi teď :) upřímně neznám víc holčičího kluka. Prostě je citovej strašně :') Akorát okolí ho bere jako zas*anýho machra - i já předtím, ale on vůbec takovej není. Chudák malej :/ Jinak v korepetici jsme se pohnuli z místa :D Mám teď lehčí doprovad - doprovázím Míšu :D a v orchestru jsme se myslim váleli zase smíchy :D Aneb jako vždycky :D Bude se mi po nich stýskat..
Čtvrtek - myslim, že ani nic novýho O.o jenom na ty urzy na přijímačky do Bozaka a jinak nic zajímavýho myslim..
Pátek - měli jsme jenom čtyři hodiny kvůli těm volům, kteří se chtěli ulejt ze školy a nakonec jsme se ulili my :D Best :3 Pak jsem teda ve volným čase hrála a hurá do Boskovic na hraní :D mezitím jsem dala přihlášky na pedák. Klavír byl super a učitelka mě začíná podceňovat x_x :DD Každopádně je asi tak jako já ráda, že už hraju víc než to bylo minulý pololetí :D No a z klavíru rovnou na spolčo. Vlastně ještě dom a pak na spolčo odnest pizzu, co mamka dělala. Na spolču vcelku dobrý, malinko záchvaty, takže super :) Večer jsem byla na fb a psala si s děckama :D Pomalu mě začínají vyčítat, že tam nejsu každej den a že něco potřebovali a tak :D Njn, není čas :D

No malinký shrnutí a nicmoc článek :D A jak jste si užívali týden vy? :))
A všichni prosím povinně otázky SEM!! :D Thanx :)
Carpe Diem Guys!
Erin


#7 Music Challenge

13. march 2015 at 12:46 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
Už po sedmé mnou a doufám, že i vámi oblíbená Music Challenge. Našla jsem zase spoustu nových songů, takže snad se vám budou líbit, nebo je znáte :)
Taky musím ještě říct, že jsem byla hodně ovlivněna blogerkou Lory, která vcelku nedávno dělala taky tady tu challenge (dobře, byl to jenom výpis songů, ale prostě tenhle způsob) a hodně songů se mi líbilo. Takže jí ještě jednou děkuji :)

1. Starset - Let It Die
-myslím, že tenhle song jsem našla u blogerky Lory :)


2. Nine Lashes - Anthem of the lonely


Recitační soutěž #2015

11. march 2015 at 9:56 | Erin |  Diary
Čauko.
Už jako minulý rok jsem se zúčastnila recitační soutěže. Tentokrát jsem se neumístila na prvních třech, ale to až na později.
Musím se pochválit, tenhle rok jsem se text naučila tak za hodinu a hlavně dva týdny před vystoupením. Talže to nebylo hnedka, ale ani to nebylo tak, že bych si to znechutila a tak - ikdyž poprvé to bylo asi nejlepší :D. Narozdíl od minulého roku jsem se jenom třásla a trošku se mi zvýšil tep než obvykle, ale tak jak minulej rok, že sem se tam málem pozvracela a ještě sem dostala málem infarkt nebo prostě něco kolem toho, to ne. Takže musím říct, že tréma lepší :)
Říkala jsem jako šestá z osmi. Co bych si mohla přát lepšího? Nejsem ani poslední a jsem za polovinou. Dokonalý. Když jsem text říkala, všichni se smáli a prostě jsem si to užívala :) Fakt dokonalý. Jedinou blbost, co jsem tam udělala a nechtěla bylo tlesknutí. Prostě kretén si tam jen tak tleskne, že :DDDD Proč ne! :D
Po mém výstupu mi všichni říkali, že sem to říkala fakt hustě, což.. jo. :D Bylo to krutý - sebevědomíčkooo :D a že mám být první. to asi ne, ale tak, jak jsem to cítila já myslím, že to byla fakt super :) A.. ti starší. Víte, jak sem říkala minulej rok, že to vyhrála jedna kráva, která to vůbec neuměla? Tak ona to vyhrála znova :'DDD Fakt hrůza, ale tak who cares.

Já osobně myslím, že víc vymáčknout jsem už ze sebe nemohla - až na to tlesknutí :'DDDD debil!, a myslím, že to bylo super a hlavně sem tam šla jenom proto, aby si to užila a abych se zbavila trémy a tak :D Takže za mě super :)
Pozn.: Bylo jasný, že to nevyhraju :DD Přece když nejsem nejlepší kamarádka jedné té porotkyně a té druhé porotkyně tak, tak to prostě nepřichází v úvahu! :O Y'know. Musela jsem si rejpnout :DD

Jinak sem si to vážně užila, to jak mě všichni chválili a tak. Bylo to fakt pěkný :) Takže jsem si to užila :3
Doufám, že jste si úterý užili alespoň tak jak já :)
Carpe Diem Guys!
Erin

Btw, velmi kvalitní fotka :DD tak se prím nesmějte :DDD s Viki v pozadí :D a na záchodech? jop, velmi kvatních :DD