April 2015

What's new with me?

29. april 2015 at 12:04 | Erin |  Diary
Čauko,
omlouvám se, ale asi vám tu shrnu duben a polovinu března. Omlouvám se.

- 1. místo v okresním kole recitační soutěže.
- pochvala od hodně lidí na kreslení.
- další vývin mých názorů.
- největší chyby v mém životě (aneb ten borec, víte)
- opakování největší chyby (což jsem mu dovolila dohromady asi 3x nebo 4x)
- poznání nových lidí, kteří mají podobný sen jako já (akorát ten borec už natáčí film :) je naprosto boží.)
- 3. místo v krajském kole recitační soutěže.
- koupeno hodně nových věcí.
- vrátila jsem se znovu k čtení knížek.
- vracím se k magii (začíná všechno růst a tak)
- akademie a polonéza - citila jsem se jako princezna
- hluboké najití samu sebe - aneb jsem si naplno přiznala, co za stvoření jsem (toho článku se ještě dočkáte, vše dovysvětlím)
- příjímačky (gympl ne - dám odvolání, pedák - sem přijatá)
- chorvatsko - nakonec jedu.
- nejede mi mobil!!! asi ho roztřískám (ne, to bych neudělala, aneb tohle tu asi moc nemá co dělat :DD)
- sestra se se mnou na pět vteřin bavila.
- s mamkou jsme tři a půl hodiny prokecali (ano, a proto jsem nehrála)
- rekord v hraní 4h 50min (tenhle měsíc musim dat ještě nad pět hodin, já to prostě dám!!
- učitelka z klavíru mi říká, že jsem se za ten rok zlepšila a že mě napravila a tak.
- jsme s učitelkou teď velký kamarádky.
- nevím, jestli se dostanu na brněnskou konzervatoř, prý je těžká, ale já chci umět dokonale hrát a já se tam musim dostat za těch pár měsíců!!! ku*va!! Já chci! Musim!!! Hraj ty vol*!!!
- zanedbávala jsem vás - aneb to asi víte :D
- pochopení čarodějnictví aneb asi si to nejedu.. ikdyž bych chtěla, ale nesedí mi tam ten bůh a bohyně, protože vim, že tohle je snad ještě větší sračka než nějakej ježíš :D logičtější, yknow :D
- jarní koncert vážné hudby
- aneb chci ještě víc na konzervatoř, prostě si to dám!!
- rekord 4h 50min 6h 3min :) pyšná jsem na sebe :))
- kreslení :D hodně kreslení
- znovu předělávání nebo spíše doupravování pokoje :)
- Green Day - aneb psala jsem článek pod tím :3 jsem happy :3 <3
- poslední dobou nevim, co chci, aneb neumím se rozhodovat a když se rozhodnu, tak pak chci oboje a prostě všechno poslední dobou kur*im x_x
- nevim, jestli chci na gympl O.o uvidíme :D jinak už jsem tak 4 pod čarou :D (28.4. 2015, 14:53) takže šanci mám velkou :D
- byla jsem hnusná na kámošku, tak jakože jsem na ni vyjela a byla tam jedna holka a prej placák :D abyste to špatně nepochopili.. prostě asi začínám mít sebevědomí a já jsem většinou zamlklá nebo melu sr*čky, takže asi tak..
- vyjela jsem na učitele a pak musela zůstat po hodině :DDD vidíte? sebevědomí :D ani nevim, kde se to ve mě bere, ale pořád jsem taková.. no nesebevědomá, ale předtím sem jakoby nežila :D pokrok :D
- no celkově na učitelky co mě naserou vždycky něco řeknu :DD
- nechala jsem sednout starou paní - aneb konečně se mi to povedlo :) seděla za mnou češtinářka a to ste měli vidět ten její pohled :D nezmohla se ani na slovo :DD sem ale ráda, že jsem té paní tak nějak pomohla :) protože o sedmi večer už bohužel (ikdyž už je halellujah světlo) nikdo moc nechodí..

...

Dál už si moc nepamatuju, asi ještě něco budu připisovat, ale je to strašně dlouuuhá historie a na mé chápání je to asi příliš moc :D (mám jiné věci, yknow :DDD)
Carpe Diem Guys!
Erin

pre-party: ♛


Congratulations!

27. april 2015 at 11:24 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
ikdyž už je to pár dní starší záležitost, ale nemyslete si, že jsem na to zapomněla. Naopak. Skákala jsem po posteli a radovala se, až jsem na příjímačky se vykašlala ještě víc, než jsem chtěla, aneb na učení vlastně skoro nedošlo :D

Ladies and Gentleman.. Green Day is in a Rock'n'roll Hall Of Fame!

(omlouvám se, chtěla jsem tam hodit ten anglickej přízvuk, víte co :D) Aneb ten kdo neví, Green Day jsou v síni slávy. Nejvíc co je i všechny překvapilo je to, že tam myslim můžou kapely či zpěváci a hudebníci, kteří jsou samozřejmě slavní a hlavně už jsou na hudební scéně přes 30 let, což Greeni ještě nejsou (ale budou). Nakonec to s naší fanouškovskou podporou dotáhli až do síně slávy, takže velká gratulace.

A vlastně je to i další věc, která je tak jakože nakopla. Jen si vemte, rakovina prsu Mikovy (bassákovy) ženy, Jasonova (kytaristova) rakovina mandlí, Billieho už trošku delší problém (rok 2012, od té doby nic moc nebylo) a s Trém (bubeníkem) asi nic nebylo až na to že měl svatbu, ale to je ta lepší událost :) Takže tyhle věci je i tak přiměli k tomu, aby se 16. 4. 2015 (den po přímačkách) uskutečnil jejich první koncert v tomto roce. Lidi spali před halou a byli nedočkáví. No já se jim ani nedivim, zachovala bych se stejně. Nakonec za dva dny po tomto koncertě jsou uvedeni do síně slávy. Vážně pecka. Nakonec vám tu dám zprávu, kterou umístil Billie (zpěvák) na svůj instagram. Četla jsem si to ráno a vážně to byla ta nejkrásnější věc, kterou jsem mohla začít den a po celý zbytek dne jsem zářila jako sluníčko. (jinak Billie - ten zpěvák, je už znovu na černo :) pravděpodobně to bylo kvůli filmu, který teď natáčel - podle všeho nějakej film s punkem ;))


Važně dokonalý, no ne? Kdyby si to někdo nemohl doslovně přečíst tak to nevadí. Já si to doslovně taky nepřeložila, ale ono to pak vyplývá z textu. Takže ještě gratuluju našim čerstvým členům a doufám, že brzo bude nový cd nebo alespoň vyjedou někam do okolí, protože teď jsme všichni nabuzení :D :3 Gratulace!!
Carpe Diem Guys!
Erin


Green Day SPAM B|


3./4. Day Challenge

25. april 2015 at 13:02 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
17 words you like.

No tak předem. To se omlouvám.. 17 slov co mám ráda nebo se mi líbí? Ježiši kriste a to chcete přesněji slyšet jako co? Ehemeh. Tak se omlouvám, ale jdu na další :DDD

16 things you do when you are alone.


1. Poslouchám písničky.
2. Přemýšlím nad různýma věcma. Prostě co mne napadne.
3. Hraji na klavír.
4. Hraji na kytaru. (často moc ne, bych hrála víc, kdyby den byl delší.)
5. Kreslím.
6. Jdu ven do lesa na posed.
7. Jsem na internetu - instagram, facebook a kontroluju blog.

Omlouvám se, víc toho není. Pomalu ani neznám takovou situaci, protože jsempořád zaměstnaná a to se moc nepočítá. Nejhlavnější jsou první dvě věci, které poznám každý týden, když jedu autobusem.

Carpe Diem Guys!
Erin


#4 DIY - My bedroom

23. april 2015 at 12:03 | Erin |  Moje patlaniny :D
Čauko.
Tohle vydání není asi nic moc, ikdyž vyplnilo další bílé místo, ale na další mám přichystaný úplně supr čupr věci a jedna teda není k pokoji, ale DIY to je, takže tak. To už mám hotový a na další se už jenom čeká :3 Strašně se těším!!

1. Omluvte mě za blbé světlo, ale v reálu je to lepší :D Jinak.. já vím. Může se to zdát jako nic moc, lehký a tak. Ale tomu není tak. Než sem si všechny dílky v hlavě poskládala, než jsem zjistila že slovo Classical se píše s dvěma SS, celý přepsala, zvětšila, doupravila, vybarvila.. přes 4 hodiny práce. Bolavé práce. Ještě doteď mě bolý nohy, krk, záda.. Strašně moc se mi to líbí. To jak mě to napadlo a to, co jsem stvořila z tak málo obrázků, protože na internetu nic moc nebylo. Jsem na tohle pyšná :))


2. Ano, můžete vidět moje obrázky. Chtěla jsem si koupit rámečky, což taky udělám, ale provizorní je to zatím takhle. I přes to všechno to vypadá krásně. Určitě jste tento způsob viděli u několika zahraničních blogerek, ale místo obrázků davají buď fotky z tumblr a nebo vlastní s přáteli. Nemám žádný takový ten foťáček, ani nemám na vyvolávání fotek - což je v téhle době asi už nereálný, a ani nemám na takovej ten papír. Mám fotky v mobilu a počítači. To mi stačí.
Na tohle DIY potřebujete jenom nějaký provázek a něco, čím zajistíte, aby to drželo (pokud ste líní, mě postačila izolepa :DD . neumim si představit život bez ní). Pak už jen nějaké kolíčky nebo něco na fotky či obrázky a je to :)
Kolíčky jsem si vytvářela taky já :))


Jen ukázky ;) (výš sem už nedošáhla :D)

To je pro dnešek všechno. Těšte se na další, protože je na co - měla jsem z toho strach, ale je to dokonalý :3
Carpe Diem Guys!
Erin

#9 Music Challenge

21. april 2015 at 13:41 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
Ano, ano, ano. Vím. Není začátek nebo polovina měsíce května. Ani konec. Ale nevím, o čem mám psát, nebo si to chci prostě nechat až na začátek května či konec dubna. Víte co. Do toho přijímačky. Víte co. Do toho všechno dokonalý věci, jako například 1. show Greenů a vstup do síně slávy jak jsem tak pochopila - přičemž při tom skákání jsem asi rozesr*la postel a bude to chtít prostě novou. Ne. Bude stejná. Tohle všechno napíšu až na konci měsíce, protože myslím,ž e tohle bude předposlední článek. Ne. Není konec. Nestíhám.

Zároveň přidávám klipy, protože stojí za to :))

1. Rybičky 48 - My ještě nejsme starý
Dokonalost <3


2. Visací zámek - Punkový králoství
Anarchie a total chaoos!! :3


3. Black Veil Brides - Youth and whiskey


4. Aqua - Barbie Girl (metal cover)
Líbí se mi, jak ten borec střídá hlasy, má velký rozsahy :3 Fakt borec :)


5. Aqua - Barbie Girl (metal cover)
Ano další, ale podívejte se aspoň na pár sekund než začne ten borec hrát na tu kytaru. Boží :DDDJelikož je to v půlce měsíce, je jich takhle málo, ale snad mě nezabijete, že je to takhle a hlavně že zrovna písničky, ale tak.. :D
Carpe Diem Guys!!
Erin

Erin kreslí..

19. april 2015 at 14:06 | Erin |  Kreslící koutek :3
Čauko.
Vítejte u článku, kde se má malá umělecká dušička chce podělit o své dílka :)


Názory? Jinak chystám se teď začít kreslit reálné lidi, protože je kreslit neumím, ale chtěla bych.. a když už vím, že jsem schopná nakreslit vlastně všechno, tak teď už chci pořádný reálný lidi :)) takže tohle je asi poslední takhle malovaný článek ode mě ;) další bude, čekám tak půl roku a víc :D, takže tak :D
Carpe Diem Guys!
Erin


Recenze: Životní šance

14. april 2015 at 8:01 | Erin |  Recenze

Obsah

Příběh, který poslal celý svět do kolen a dal naději všem, kterým život rozdal jen nízké karty. V historicky první sérii televizní show "Británie hledá talent" předstoupil před krutou porotu a nepřátelské obecenstvo Paul Potts. Nevzhledný, jako exot ohlásil, že zazpívá operní árii a ve svých čtyřiceti letech sklidil to, co doposud od života - výsměch a kopance. Naposledy. Paul Potts začal zpívat árii z Pucciniho opery Turandot a jeho život se v té vteřině navždy změnil. Za pár okamžiků mu uslzená porota ležela u nohou a diváci nadšeně aplaudovali. Soutěž nakonec oproti všem předpokladům a sázkovým kurzům vyhrál, jeho operní vystoupení shlédlo na YouTube 120 milionů lidí, operní album, které následně vydal, se stalo nejprodávanější deskou v několika zemích světa. A na začátku byl jen drzý tlusťoch, který chtěl veřejně zpívat operu.


A jak to vidí Erin?

No co na to sakra říct? Tekly ze mě Niagáry, jak nikdy předtím. Upřímně, bylo to jenom 2x, ale prostě strašně dojemnej film, až sem nechtěla věřit tomu, že tenhle film je vážně podle skutečného života. To, co mu všechno dal život do cesty.. a zase na druhou stranu můžete i vidět, že ikdyž nejste zrovna dítě štěstěny a háže vám klacky ne pod nohy, ale přímo do ksichtu, tak vám tam odněkaď pošlela osobu, která vám z těch klacků pomůže udělat obrovskej dokonalej palác. Dokonalej film :')


Film ale není pro všechny lidi. Já tento film vyhledávala. Respektivě jsem chtěla něco o hudbě nebo tak a náhodně rozklikla tenhle a vážně nelituju :')
Ale víte co mě teď napadlo? :O Jestli jsem to živě neviděla :O kdysi to dávali jakože to s tou Británií a je možný, že jsem to viděla přímo :3 Každopádně luxus no :3
Carpe Diem Guys!
ErinTududum-dum..

12. april 2015 at 9:34 | Erin |  Diary

-


Erin Draw #už několikátý

10. april 2015 at 9:06 | Erin |  Moje patlaniny :D
Čauko,
po dlouhé době zase něco patlu. Napadlo mě to tak nějak náhodně. A to je to nejlepší, ne? Když to děláte s láskou a ne z donucení. :) Snad se bude líbit.


Jinak tohle moje dílko, na které jsem vcelku pyšná, idkyž je tam hodně chyb, ale řekla jsem si, že gumu nebudu používat, z čehož jsem také moc ráda, jsem dala na sociální sítě (Instagram a Facebook) a paní učitelka mi do komentářů napsala jaký je to pěkný a tak + do chatu mě požádala taky o nakreslení. A protože jsem nevypočitatelná mrcha hodna opovržení, nevěnuju jí tuhle namalvanou krásku, ale nakreslím něco jiného :D Doufám, že mi dá nějakou předlohu nebo aspoň něco, čeho bych se mohla držet,- téma a tak.

Jinak.. pro zajímavost, nečekala jsem, co to s facebookem udělá. Mám na tomhle obrázku nasbíraný za necelý den přes 50 liků, což jsem vážně nečekala.. Vcelku se stydím, že i ten obrázek je hezčí než moje samotná osoba :( :DD Každopádně mě to překvapilo :)

A další taková připomínka nebo tak.. Na fb jsem to dávat nechtěla, ale dokopala jsem se k tomu. Chci si zvýšit sebevědomí a tak to zkouším takhle. Na insta mi to problémo neděla, ale takhle na ještě větší veřejnosti ano. Možná proto, že jsou tam i učitelé. No, každopádně mi můžete do komentů napsat, jak bych si ho dál mohla zvětšit. Potřebuju to jak sviňa :D Thanx :3


A co na to říkáte vy? Milujete kreslení nebo jej ze srdce nenávidíte?
Carpe Diem Guys!
Erin