June 2015

Drawing

29. june 2015 at 11:30 | Erin |  Kreslící koutek :3
Čauko,
Tentokráte jsem okusila kreslení lidí. Upřímně jsem z toho nadšena, protože takhle 'napoprvé' a kresleno z postele.. No teda Erin, smekám. (jen ta hlava mi trochu ujíží..) Kreslila sem Billieho Joea Armstronga. Jde poznat, ne? :)


#1 So much fun!

26. june 2015 at 12:14 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
taky tak milujete obrázky z facebooku a jiných sociálních sítí, ať už jsou černého nebo jiného humoru? Já nehorázně a můj mobil už tak trošku praská ve švech. Rozhodla jsem se, že se s vámi o tyhle vtípky podělím. Podobnou serii dělá i blogerka Nany, od které jsem se taky trošku inspirovala.
Btw, omlouvám se, ale mám ráda spíše černý humor :D


,,No co, že jsem slepý, alespoň nejsem černý" - Stevie Wonder


Doufám, že se tu někdo najde se stejným humorem jako já :D Do budoucnosti bych chtěla přidat i ty normální vtipy. Tak snad mě teď neukamenujete, ale přiznejte, že jste se museli u něčeho zasmát. :DD
Carpe Diem Guys!
Erin

#8 Pictures

24. june 2015 at 13:59 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
nová sbírka nových obrázků :) Který je podle vás nejlepší?Carpe Diem Guys!
Erin

Rozhovor - Barlie

22. june 2015 at 13:59 | Erin |  Rozhovory
1) Jak jsi se dostala k blogování?
Můj první blog jsme si založily s kamarádkou a byl o koních. Pak jsem si zakládala blogy o všem možném a vydržely mi pár dní. Až v šesté třídě jsem si znovu založila blog a tentokrát si řekla, že vážně vydržím a blog mi fungoval asi tak čtyři pět let, ale pak se mi přestalo líbit jméno, tak jsem přesídlila na svůj současný blog.

2) Máš blog na adrese the-barlie.blogspot.com. Kolikátý to už je?
Poslední dobou jsem nevěděla na který blog psát, tak mám teď dva - blogspot a blog (http://barlie.blog.cz/) Asi bych to nespočítala kolikátý je to můj blog, ale řekla bych, že takový druhý třetí pořádný.

3) Ví okolí o tvém blogu? Pokud ano, jak na to reagují?
Můj blog zná hodně mých přátel. Mě to asi nevadí, nepíšu žádné tajnosti a naopak si cením toho, když vidím, že můj blog čtou kamarádky. Je to milý :)

4) Tvůj blog je v angličtině. Jak tě napadlo, že ho budeš mít zrovna v tomto jazyku?
Tak blog v angličtině, nad tím už přemýšlím tak od léta a hrozně mě to lákalo z toho důvodu, že tam můžou chodit i cizinci, může se to snáz propagovat a miluju angličtinu. Ale má to i své nevýhody.

5) Máš nějaké speciální tajemství na "dobrý blog"?
Rozhodně články nekopírovat, psát o tom, co skutečně myslíš, co tě vážně baví, psát aspoň trochu pravidelně a navštěvovat jiné blogy. Důležitý je vzhled musí podle mě by měl být jednoduchý a přehledný.

6) Na jakou školu chodíš? A co by jsi v budoucnosti chtěla dělat?
Chodím na všeobecný gympl. Hrozně ráda bych se živila jako spisovatelka nebo muzikantka.

7) Co ráda děláš ve svém volném čase?
Ve volném čase hodně čtu, poslouchám hudbu, píšu a hraju na housle a kytaru :)

8) Přemýšlela jsi někdy o nadpřirozenu? (Duchové, posmrtný život a tak..) Co si o tom myslíš?
V nadpřirozeno asi nějakým způsobem věřím. Sama naštěstí nemám žádné historky, co by to potvrzovali, ale občas se o toto téma zabývám a znám některé příběhy. Nejlepší film, co jsem viděla na toto téma byl V moci ďábla, byl na základě toho, co se skutečně stalo a byl to první případ, v kterým se bralo potaz, že ta holka mohla zemřít na základě nadpřirozených sil.

9) Blíží se definitivní konec světa a ty můžeš vyslovit poslední větu. Která to bude a proč? (konec věty odděluje tečka nikoli člárka. Souvětí se tedy taky počítá)
Tak aspoň jsme to zkusili. Ne, vážně nevím, pravděpodobně bych řekla nějakou blbost.

10) Poslední otázka. Přece jen tu je určitě pár blogerů, který tvůj blog neznají. Co bys jim vzkázala?
No myslím, že dělají životní chybu a určitě by se měli podívat! :D
Děkuji za rozhovor a hodně štěstí v blogování. :)

the-barlie.blogspot.com


Carpe Diem Guys!
Erin

Nová výzva? Tak dělej už, Erin!

20. june 2015 at 13:58 | Erin |  Diary

Jak říká nadpis, ano, nemusela jsem to hrotit, ale je tu pro mě výzva. A jestli ji nesplnim, tak si opravdu naliskám!! (jako bych už to nedělala, ale tohle bude hodně bolet!)
Víte, na absolováku se máma ptala učitelky, jak to se mnou je. (už jsem psala v minulém článku, taady to rozvinu) Že jako jo, udělala jsem velkej kus práce, že mě k ní dali vlastně jakoby od začátku a já jsem za rok (vlastně spíš přes půl roku :D) se vypracovala na pozici, kde mám být (absoloventů), ale že to vidí spíše lehčí konzervatoř, než tu těžkou brněnskou a že když na brněnskou, tak až za další rok. Z druháku. Ale že se dá vše změnit a mohla bych se tam dostat, že bychom to mohly zkusit. Ale že prý nechce, abych se trápila.

Já se trápila.
U ní.
A myslím, že jsem to zvládla. Já se chci trápit!! Kvůli klavíru klidně!


Hej děcka, já se tam musim dostat. To, co poslední týdny předvádim. Hraju buď hodinku nebo nehraju vůbec. Hmm.. Bravo, Erin. Všude tě chcou.

Víte, co nechápu? Když nestíhám, tak hraju tak 2-3h. Ale když můžu hrát celý dopoledne ty 3h a pak odpoledne klidně další 3h, tak to nee.. Erin se musí dívat na American Horror Story, že. (už je skoro dokoukaná - 4 serie, AHS FreakShow :))
Tak a dost! Teď si pojedu klavír!! Vrátim se zase do normálu 3h a pojedu si to teď. A já to dám. Musím to dát.
Samozřejmě blog bude, ano, ale prostě tohle bude teď pod přísným dohledem. Já se do toho Brna tenhle rok kurv*že dostanu x_x !!

Erin


Deprese, strach, nervy..

18. june 2015 at 11:38 | Erin |  Diary
Erin? Děláš si srandu? Chceš přijít v míru a v optimismu sem na blog a znovu přidáš tenhle článek?

Omlouvám se, ale přece jenom tohle nebude depka jako depka. Spíš se bojím, sem nervózní a ve mě se to celé třepe, nepříjemný pocit u hrudníku k srdci, stres.
Co myslíte? Víte z čeho to asi bude? Těm dlouhodobějším čtenářům by se mělo vybavit dvojí téma. Klavír, tedy přesněji konzervatoř, a to druhé: kluci. Upřímně, když se nad tím zamyslím, tak vlastně obojí. Článek ale vznikl hlavně kvůli konzervatoři. S druhým pohlavým sem se vypořádala už v Chorvatsku, ačkoli je to vlastně na stejném levelu, z mé strany nic a hlavně nikdy nebude. Ano, buďte na mě pyšní, snad i moje já dostává vyššího vzdělání, co se týče života. Btw, říkala sem vám, že jsem se dostala na gympl? No, ale to příště.

Konzervatoř. Psala jsem vám tu vůbec, že jsem odabsolovala? Jo, odabsolovala z klavíru. Po tomhle absoloventském koncertě se mamka vydala za mojí nejmilovanější osůbkou (bez ironie,- paní učitelka z klavíru) popovídat si, jak na tom zde (zatím :P) slečna Erin je. Ve zkratce: tehle rok asi ne, další rok možná jo a ten další by to se mnou ještě zkusila. Poté bych byla asi marná, co sem tak pochopila.
V Chorvatsku byl jeden klarinetista, který jde tenhle rok na konzervu a zároveň ho znám od tý učitelky. Strašně to chci stihnout!! A co nejhorší? Chci na tu společně s Prahou nejtěžší Brno. Ale já se chci klidně trápit.

Když se nad tím zamyslím. Je to sračka se stresovat, ale zase.. Dělat o několik let navíc školu? Vždyť bych to dokončila a za pár let si táhni Erin do důchodu. Těch let je moc a ty léta utíkaj. Chci něco dokázat a ne to brat lážo plážo. Asi mě nechápete ani nepochopíte. Tak jako já nechápu vás a nepochopim. Teda, myslím tu situaci a prostě celkově. Ale sem kurv*drát v řiti. Zároveň mě jeb* těch 14dní, kdy jedu na NF ZST. Ano, budu tam se svým přítelem. Ale jak už jsem psala jedné holce. Máš na výběr: dobré vzpomínky/nebo/ dobrou přítomnost a možná lepší budoucnost. Co si vyberete? Upřímně, za mě to druhé. Přítomnost i budoucnost. Pro klavír všechno.
Už teď mě sere ten promarněnej čas. Víte co. Když budu nejméně hrát 4h denně, tak 14x4. No sorry, ale to je kurv*že moc. 4 dny. Sere mě to!

Užívejte zlatíčka života, nejen dne.
Erin


Přivítejte absoloventku!

16. june 2015 at 12:35 | Erin |  Diary

Ano, ano, ano. Dělám, jako kdyby to bylo něco extra, že. Stačí mít peníze na zaplacení 7 let, zahrát a už jste absoloventi. Jenomže zahrát s trémou, kterou pociťuje každý absolovent, jde vážně horko težko. Ještě ke všemu když přestoupíte k těm lepším. No, nedivte se mi, ale jsem na to hrdá. V jiných rodinách se to sláví (ano, opravdu) no, a já se tím chlubím na blogu.
Musím na začátek taky dodat, že tohle bylo první datum, kdy jsem mohla odabsolovat, takže jestli to čte jedna má kolegyně ze školy, tak haha, už to mám za sebou :P Pokud ovšem si už taky neodabsolovala (no jo, to je tím pozastavením blogu x_x - a opravdu, kdybych to vydala po napsání, tak by mě ješt 14dní (nevim) škrtila a zabíjela :D ale můžeme být na sebe hrdí :3 :))

A teď, jestli mohu, trošku vás seznámím, co to znamená a hlavně, na co já jsem opravdu hrdá.

#10 Music Challenge

14. june 2015 at 12:28 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko!
Tyjo, už 10-tej playlist? Pěkný, tak proč se nevrátit do světa blogování právě tímto mnou milovaným (a doufám, že i ostatními :D) článkem? Myslím, že je to dobrá volba.
Ale stejně, bez blogu nebo s blogem, nevím. Musela jsem ho vždycky okukovat, jestli náhodou není něco nového. Jediné, co bylo jiné, bylo to, že jsem neměla výčitky z neaktivity, a tak. Asi mi to extra neulehčilo. No, ale to vám ještě povím v dalších článcích. Teď jdeme na tuhle challenge! (Btw, prosím vás, je psaná asi před měsícem :D ;) takže Adam teď už vážně novinka nebude, ale prostě je pecková, ne? :))

1. Adam Lambert - Ghost Thown
Novinka nenovinka, ale myslím, že tohle se zalíbí všem. :)


2. Green Day - You Lied
Lets Go Crazy!!


3. ZakázanÝ Ovoce - Automat Na Lásku


4. Rybičky 48 - Vážené Dámy
Božee.. Ondra (bubeník) je tam naprosto boží od 0:18 a od 1:33. :3 <3


5. A Day To Remember - If It Means A Lot To You
Od nich asi vážně nejlepší :3 Přemýšlela jsem o koncertě ve Vídni, 4. 6. 2015, bohužel, je to den před odjezdem do Chorvatska.. bylo by to bláznivý, ale naši by to asi taky nedovolili :D škoda no..

La, la la la, la la la
Now everybody's singin'


6. Beethoven - Sonata 26 in Eb Op.81a 'Les adieux' - III - Das wiedersehn
No není tohle sen? Bože, jak já tuhle sonátu miluju! :3

Tak jo, tady pár songů :) jinak asi je budu vydávat v menším provedení 2x do měsíce :)
Jinak jak si to užíváte vy? :)
Erin