July 2015

Eheh. Chleba. S. Máslem.

17. july 2015 at 12:37 | Erin |  Diary
Čauko, děcka. (asi nebude zelenkovo starý "čauko, kakauko" - aneb teď už víte, proč vám takhle z(ne)příjemňuju každý článek :D jeej :D tak odteď budete děcko, protože bacha.! Z Erin teď za pár dní, konkrétně 24.7. velká holka! Takže teď ste děcka B|)
(ale ne, prostě budu vás nazívat jak chcu a kdy chcu, a taky jak chcu :DD Logic :D :*)

----------------------------

Čauko, děcka,
jak víte, či nevíte, jedu opět tenhle rok na mysliveckej tábor, aneb NF ZST, prostě musím teď zamachrovat, kam sem se to až dostala.

No. Prostě jedu.
Tento rok jsem se tam těšila. Minulej rok jsem totiž byla vystresovaná, bobky až za ušima, protože jako fakt si nedělám srandu.
Nakonec jsem si zde našla přítele, se kterým to už jakž takž táhnu (1. srpna) 9 měsíců. Tento rok se znovu uvidíme. Vlastně už za jeden den. Prostě zítra.
Tešila jsem se jak.. já nevim k čemu to přirovnat. Jak moucha na h*vno. Nevim, proč mě to napadlo. (potřebuju na záchod, to bude tím :D - Erin, pane bože uklidni se x_x odrazuješ tímle všechny návštěvníky tohoto skoro dávno bohem zapomenutým blogem. Snaž sa!)
No jednoduše jsem se těšila. Jenomže, jak se nám to pomalu blíží.. občas jsem dostávala střevní potíže, bylo mi na zvracení a tak. Kvůli blbosti, že? Jo. Je to blbost. Ale já se fakt bojim. Bojim se celkově těch děcek, jak to bude vypadat, jestli se tam se mnou někdo bude bavit a taky, jestli to s ním vydržím nebo se pohádáme. U tohoto faktu se uklidňuji tím, že když ne teď, tak by to přišlo stejně později. Povede se nebo nepovede no. Svět se nezboří. Doufám. :/

Horší je to s tím kolektivem. No, jednoduše se bojím.


Co se stane ale potom? Možná to obrečím.. nevím. Ale každopádně týden s rodinkou na Šumavu. No, kdo by se sakra netěšil, že.
Eh.
Bude to hrůza. Proč? Protože stačí dva dny spolu, 30 minut v autě a táta spustí přednášky, my logicky nemůžeme zalest do pokojíku (vystoupit za jízdy jsem ještě neskoušela) a prostě si tohoto pocitu užívá. Většinou si všimne, že mám sluchátka a buď začne řvat: "Ty máš sluchátka, ty máš sluchátka." a nebo je potichu a baví se s mámou. Já jsem si zvykla a moje puberta už není (doufám) tak moc silná, (ikdyž třeba v týhle situaci si připadnu jako ta blbá malá puberťačka a asi se mi znovu vrací či co :D) jako tomu bylo před 2-3 rokama, takže je to na pohodu. Zvyklá. Ale i tak se bojim. Hlavně, co bude s klavírem. Achjo. 3 tejdny pryč. 4x21. 84. 84:24. No moc. Hrála bych tolik tyjo.. Tak beru sebou hudební nauku, což strašně (nedělám si srandu) potřebuji, takže doufám, že promarněnej čas to nebude.

Jinak plánujeme, že se podíváme do Boubína a k pramenu Vltavy.. a doufám, že nás nechaj sedět s bratrem na posedu. Bude srnčí říje, takže se moc těším :) Bude to pecka! Těším se na tu přírodu, protože budu určitě rozjařená z přírody na mysliváku a budu odjíždět jako pořádný zapálený mladý myslivec a ochránce přírody! :) No těším se na Šumavu, tak snad mě nezklame.

Taky potom plánuju, že až se budem vracet, pojedeme do Prahy, a tam bych se mohla sejít s přítelem,.. když se samozřejmě nerozhádáme.

No není ta číča roztomilá? :3 <3


Na konci prázdnin (když už tu máme takhle krásně propracovaný deníčkovský článek) taky chci zajet opět kousek od Prahy do jednoho města za kámoškou. Respektivě kámoškama :) Jedny hudebnice nebo jak je nazvat, takže spřízněné dušičky. Možná bych mohla ještě jednou stihnout přítele :D

A 30. Srpna je u nás čoch. Jsem už 'pozvaná' a taky domluvený, že půjdem s děckama na ten čoch a prostě takhle před školou se trošku zkouříme a opijeme :D (neberte doslova slova malý puberťačky) Nemám to ale v plánu. Nebudu si kupovat drinky schválně, abych se opila. Koupim si něco malýcho, třeba pár piv a když mi někdo zaplatí nějakou vodku nebo ruma, tak si dám že :D Jsem mrcha a čubka, ale nehodlám tam prochlastat všechny peníze. Kouřit budu tak, jak to pití. Jakože stejný způsob :D

Chci se naučit na skatu :3 <3


Jinak teda brigáda. Ehemeh. Do Zeasu mě asi vezmou, takže nějakejch těch 60Kč na hodinu budu mít. Takže tak. Jinak je to sběr ovoce ;) ještě to nemám domluvený, ale oni berou všechny a všechno ;) Jinak proč nejdu teď. Je mi 14. Takže tak. Peněz bude asi málo, ale tak něčím musím začít :)

Další taková kapitolka je zase stres či depky. Napíšu vám ale o ní víc, až tu depku budu mít (1x za 1-2 týdny, - chodí neočekávaně a ve chvílích, kdy jsem šťastná). Takže asi tak a taky kouření. To napíšu až po těch třech týdnech ;) Jinak se všem omlouvám za to, že kouřím.. Nemůžu za to. Jo. Můžu!

INFO: NEJSEM TU OD 18.7. - cca do 7.8. 2015! Články přednastavené nebudou!

Děkuji za pochopení :)

-------------------------------------------------------------------

A co vaše prázdniny? Jak užíváte?
Carpe Diem Guys!
Erin


Co mám nového?

15. july 2015 at 15:07 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
Moc extra věcí si nekupuju, ale od doby, co jsem měla pauzu až do teď se toho nahromadilo, a tak jsem to musela dát do jednoho článku a trošku se i pochlubit.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Pižamo: Tepláky (H&M) + 2x pruhovaný tričko (C&A)


Green Day placka

-fotka není- (ale je pěkná :DD)

Converse taška (R), Vinted


#9 Pictures

13. july 2015 at 11:56 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D

Summer Time! :)


Sunlight


Carpe Diem Guys!
%

Drawing

11. july 2015 at 12:34 | Erin |  Moje patlaniny :D
Čauko,
tak tohle je asi naposledy a to vážně (!), obrázek, který neztvárňuje reálnou postavu. Proč? Je to pro paní učitelku ;) Líbí?Carpe Diem Guys!
Erin

#5 DIY My Bedroom

9. july 2015 at 13:26 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
zas po několika měsících (dobře.. třech asi :D) jsem se rozhodla, že bych mohla přidat nějaký článek z této série, protože já prostě miluji ruční práce nebo spíše zdokonalování. Jdeme na to!

Jako první tu mám takovýto stromeček. Tohle vlastně můj nápad nebyl. Mámu napadlo, že by mohl brat vzít do školy vrbové proutky, nalakovat, připevnit a byl by z toho takový stromeček na šperky. Upřímně, trvalo mu to asi čtyři měsíce :D Ale stojí to za to :)
Ve zkrácené podobě byste si mohli do nějaké vázy dát vrbové proutky a nechat je tak ;) nebo ty proutky ještě něčím přestříkat :)


Nevím, kde jsem tento nápad vzala (asi u amerických youtuberek), ale prostě myslím měli trička, na ty tričky namalovali něco barvama na textil a měli krásný tričko. Napdalo mě, že bych si ty barvy také koupila, nějaké trička a povlek na polštář a nějak si jej popsala :)


Už jste viděli u mě ty obrázky připevněné na nějakém provázku? To mám také od amerických youtuberek, akorát tam měli fotky. To s těma obrázkama bylo provizorní a teď mám na ně rámečky, ale jak jsme se fotili na konci školního roku, tak na památku sem si ty fotky naše připevnila :) Zároveň jste určitě viděli mé pomalované kolíčky, takže jsem je přidělala jimi :) (je to z dálky a kousek schválně ;))______________________________________________________________________________


Carpe Diem Guys!
Erin

domodi.cz

7. july 2015 at 11:27 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko, děcka,
kámoška je zaregistrovaná na stránce domodi.cz a je z ní nadšená. Tak jsem si prostě řekla, že to taky skusím a zároveň přidám nějaký ten set na blog. Tenhle je můj první. Co tomu říkáte? :)Trošku rock style :PCarpe Diem Guys!
Erin

#2 So much fun!

5. july 2015 at 13:12 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
ano, ano. Pokusím se to zmírnit pro některé ;) ale z těch komentářů jsem fakt ráda, že se vám také líbí černý humor, nebo jen jeho odvětví :)
Dneska jsem si pro vás připravila spíše jenom vtipy na pobavení :D užijte si to :)


Byla bych ráda za vaše názory, tipy a zlepšení :) Jinak nejsem proti ničemu, nic nezhazuju, prostě se u tohoto bavím, no :D
Carpe Diem Guys!
Erin

#11 Music Challenge

3. july 2015 at 11:36 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko,
zas a opět vás vítám u této série Music Challenge :)

1. Three Days Grace - One X


2. Green Day - Haushinka


3. Nirvana - In Bloom


4. Sex Pistols - Anarchy in the UK


5. Nickleback - Someday


6. Simple Plan - Gone too soon


7. Haydn - 12 Sonata in E - moll
- tak něco z té klasiky, že.. :P tuhle budu hrát a je úplně krásná :3 taková bláznivá no :DD hlavně začátek :3 <3 (od 0:51 - a aspoň pár sekund si to nechte hrát ;))


________________________________________________________________

Jaké jsou to u vás písničky v poslední době? :)
Carpe Diem Guys!
Erin

Zmrdy vystřídají noví zmrdi

1. july 2015 at 12:17 | Erin |  Diary
Děcka, škola za náma.. prazdniny zde. Upřímně? Neuvědomuju si, že by byli prázdniny :DD Možná je to tím počasím..
Ale pro mě, to nejdůležitější bylo to, že už se s těma mejma kreté*ama neuvidim a že už mě nikdo nemá srat. Když jsme měli poslední zvonění (projdete se školou a všichni vám tleskají), tak jsem se smála. Jo. Byla jsem ráda. Učitele už nebudu muset poslouchat. Ale přiznejme si. Spolužáci budou chybět :')


Jako sladká tečka a zakončených devět a čtyři roky bylo to, že jsme měli rozlučák. Darlings.. v životě sem nepila :D Měla jsem tři piva, půlku 1,5l džusu s vodkou a asi dvě skleničky (0,3l) rumu s kolou - tou mě potom ještě dolívali. Při smyslech jsem byla. Horší to bylo s nohama.
Také se musím omluvit.. ale vykouřila jsem krabičku cigaret,- teď je mi z toho ještě blbě, ikdyž je to lepší, ale zapálit si nechci. To je také další téma. Nany.. omlouvám se, ale kouřím. Dobře, teď už ne, ale prostě.. promiňte mi to.

Upřímně? Bylo toho tolik, co jsem vám k rozlučáku chtěla říct. S jednou blogerkou tady odsud sem se bavila ještě před tím, než mě prolívali vodou a rozchozovali to se mnou. Ale vím, že jsem do ní valila, aby o tom napsala článek :'DD

Nakonec bych chtěla říct, že jsem si to moc užila a to, co jsem tam řvala, jsem myslela vážně, ikdyž jsem nevěděla, co melu :) (ano, až na to, že měním orientaci, že jsem lesba a kdyžtak i další věci, který se ke mně zatím nedostali x_x) Budete mi chybět a všechno zlé dávám pryč, protože jste se ke mně chovali na rozlučáku jako opravdoví spolužáci :) A doufám, že se s většinou uvidím v autobuse a nebo někdy na kafi či u cigaretky :)) Miluju vás! Forever!