August 2015

#10 Pictures

30. august 2015 at 12:13 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D


Omlouvám se, nevim co se to se mnou děje, poslouchám SlipKnoTy :D už jakou dobu, asi potřebuju přitvrdit :D "přitvrdit" Jinak doufám, že sem vás zas tak nesklamala, ale tu je pár nejznámějších kapel..
Carpe Diem Guys!
Erin

Recenze: Umění zapadnout

28. august 2015 at 12:38 | Erin |  Recenze

Obsah:

  • Freddie Highmore si zahrál George, osamělého puberťáka odevzdaného osudu, který se dostal až do posledního ročníku střední školy bez toho, aniž by hnul prstem. George se spřátelí se Sally (Emma Roberts) - krásná a komplikovaná dívka v něm vidí svou spřízněnou duši...(HBO Europe)

Můj názor:

  • A můj názor na tento film? Viděla jsem vlastně recenzi od blogerky Adelle: http://adelleheally.blog.cz/1508/the-art-of-getting-by-umeni-zapadnout , u které se mi tento film zdál úplně nejlepší film na světě. Tak moc jsem se na něj těšila, až jsem si ho ještě teho dne pustila. Herci zahráli svoji roli opravdu perfekně, dokonce i ten děj byl naprosto facsinující, ale byli tam scény, které se mi zdáli takové zvláštní a hlavně střižené na špatném místě a celkově ten film byl chaotický. Ne, že bych mu neporozuměla či se v něm nevyznala, ale film se mi kvůli tomuto hodně nelíbil. Za tohle herci nemohli, mohl za to režisér a tyhleti lidi kolem :D Takže pro mě velké zklamání.

Zhlédnout ZDE


Viděli jste někdo tento film? Vaše názory?

JINAK!! Dolů prosim hlasujte (a klidně to můžete i okomentovat v komentářích proč) v anketě, proč vy potřebujete motivaci nebo spíše k čemu (co vy děláte a nejste na to moc cílevědomí) :) možná dělám nějaký projekt na toto téma, takže bych byla vážně ráda :) Děkuji :)

Carpe Diem Guys!
Erin


New School. New people. New beginning. F**k!

26. august 2015 at 11:46 | Erin |  Diary

Asi tohle postihlo už každého, kdo přestupoval na jinačí školu, šel na střední. Střední škola je podle filmů největší užívačka, pokud jste někdo. Což je tak i prý v reálném životě. Už jste většinou z puberty, k 18mnáctým narozeninám, což znamená nic jiného než propařené pátky. Teda. Mělo by to tak být.

Je to nový začátek. Jdete do nového prostředí. Neznají vás a z úplného loosera se může stát oblíbenec třídy. Můžete se změnit od základu (nemusíte prosim vás čekat na střední), ale nadruhou stranu můžete všechno ztratit. Víte, já v šesté třídě nebyla vůbec oblíbená, ale dostala jsem se za těch pár let až na tohle místo a teď vám to všichni vezmou. Tohle není fér. Nechci si tu ztěžovat, ale tohoto se dost bojim. Bojim se zároveň i toho, že budu chtít být zase aspoň na té pozici jako jsem byla doteď, ale budu se o to tak snažit, že se ze mne stane taková pip*na a bude to jako v šestce. Když nad tím přemýšlim, myslim, že ten neúspěch byl z poloviny tvořen touto blbostí. Mysl mne ovládla.

Na školu, na kterou jdu teď jde sice dalších 10 lidí z mého ročníku ze školy, ale přece jenom s některýma jsem neměla dobré zkušenosti.. Jednoduše se bojim. Každý se bál. Ale každý to zvládl. Tak proč bych to neměla zvládnout já? .. Protože jsem úplně blbá. Tohle nedopadne dobře, já to vim.

Ale rozhodně, co budu dělat, tak bude to, že se nebudu přetvařovat, ale stále budu ta šlílená, bláznivá, drzá a hlavně original se svým stylem.!!

ErinI hate new beginnings.

I'm gonna cry a lot this week. 😅


#13 Music Challenge

24. august 2015 at 12:43 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
1. Green Day - Fuck Time


2. Nirvana - Rape Me


3. Black Veil Brides - Coffin


4. Santa Cruz - Nothing Compares To You
- sladcí nejvíc <3


5. A Day To Remember - Better Off This Way


6. Simple Plan - You Suck At Love--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JINAK!! Dolů prosim hlasujte (a klidně to můžete i okomentovat v komentářích proč) v anketě, proč vy potřebujete motivaci nebo spíše k čemu (co vy děláte a nejste na to moc cílevědomí) :) možná dělám nějaký projekt na toto téma, takže bych byla vážně ráda :) Děkuji :)

Carpe Diem Guys!
Erin

I don't know anything.

21. august 2015 at 22:13 | Erin |  Diary
Znáte ten tížící pocit pod hrudníkem? To, když máte depku či co to vlastně je a vlastně nevíte z čeho? Pocit na nic.
Co mám dělat? Proč jsem tak strašně moc stresující se člověk. Proč sem tak strašně moc empatická.
Chce mi spolužák pomoct, ale jak? Když ani nevím, jak si mám pomoct já. Nevim proč. Nevim nic. Jen tak. Z ničeho nic. Nečekaně.
'Rozkládáš se psychicky'. Bodejď by ne. Ale co mám kur*a dělat?!!Please..! :D

21. august 2015 at 12:59 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko..
znáte takový ten pocit, když hrajete přes 6 hodin na klavír a stále máte chuť hrát? Zoroveň, ale nevíte už co.. pocit na nic :D
Další věc.. znáte ten pocit, když přes 6 hodin sedíte v chládku, ale když vstanete, tak jste spocení až na zadku? Aneb když máte mokrý oblečení? Jen tak, z ničeho nic? :DD Aneb když už teď víš, že tenhle článek je jedna velká sr****!

Od doby, kdy jsem se vrátila ze Šumavy hraní asi takhle:

9. 3h
10. 5h
11. 1h 19min
12. 2h 14min
13. 2h 15min
14. 5h 22min
15. 6h 15min
16. -
17. 2h 5min
18. 2h 30min

Myslím si, že vcelku ke konci už dobrá práce, ale je tu tedy jeden problém.. chci hrát, ale nemám co :D Do komentu mi prosím napište nějaký písničky, které bych mohla hrát a zaujali někoho jako mě :D

JINAK!! Dolů prosim hlasujte (a klidně to můžete i okomentovat v komentářích proč) v anketě, proč vy potřebujete motivaci nebo spíše k čemu (co vy děláte a nejste na to moc cílevědomí) :) možná dělám nějaký projekt na toto téma, takže bych byla vážně ráda :) Děkuji :)

Carpe Diem Guys!
Erin


Motivation

19. august 2015 at 13:01 | Erin |  Výplavy z mého mozku..
Čauko.
Rozhodla jsem se napsat/udělat tento článek, protože vím, jaká hrozná s***ě je lenost. Sama nevím, co s ní dělat a když chce člověk něčeho dosáhnout a lidé v jeho blízkosti ani rodina není schopna dotyčného podpořit, potřebuje nějakou motivaci. Sama vím, jaké to je a mě samotné to pomáhá, vždy se vzpeřu a jdu na to. Proto tu mám pár bodíků, které mi pomáhají.

1. Filmy na dané téma
- pokud chcete cvičit, možná bych vám doporučila film Never Back Down, 1 000 000 dollars baby nebo Surfařka. Já osobně vyhledávám filmy na mé téma, většinou jsou to příběhy podle skutečné události, což mě zasahne ještě více u srdíčka.

2. Videa
- určitě lepší než ještě ztrácet čas s filmy je lepší se podívat třeba na jedno video na youtube. Jedno takové přidávám:
- na youtube k cvičení je samozřejmě lepší zadat "motivační video hubntí" fitness nebo cvičení a tak už vám to nabídne několik videí, které vám třeba dají víc.

3. Obrázky
- poslední takový bod, který se nachází všude. Spousta blogerek má tuhle serii a přidává fotky s dívčinami, které mají krásnévypracované tělo. Určitě hodně pomůže!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A jak se motivujete vy?
Erin

Dear me! .. in furure

17. august 2015 at 12:09 | Erin |  Výplavy z mého mozku..
Čauko,
poslední dobou hodně koukám na Vadaka (youtuber). Jednou na kanál natočil video "Dear me in future.". Jedná se o nějakej americkej projekt, který nese název "Dear me!" a Vadak si to trošku poupravil a tenhle jeho nápad se mi strašně líbil. Já teda hlavně doufám, že za 2-3 roky budu stále blogovat a hlavně stále budu na tomto blogu. No uvidíme. :)
Ale hlavně, aby vám to nějak přiblížila. Jde vlastně o to, že natočíte/napíšete dopis svému staršímu já. Na něco se zeptáte, cokoliv vás napadne a vy si to po několika rocích přečtete a třeba odpovíte a tak.
Asi jako Vadak doufám, že se už fyzicky (teda fyzicky jo, ale nebudu si připadat tak hrozně..) ani psychicky nezměním. Abych si nenadávala, jak jsem mohla být ještě trapnější než v šesté třídě. A to už by bylo co říct :D Nic, jdu na to!#3 So much fun!

15. august 2015 at 12:11 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D

--------------------------------------------------------------------------------------
Snad jsem vás ani dnes neomrzela a nezklamala :)
Carpe Diem Guys!
Erin

#1 Food

13. august 2015 at 11:45 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Čauko.
Prostě sem byla inspirovaná blogerkou LinDa. Takže trošku jídla i ode mě. Nevim, jestli to sem vůbec dávat, ale takhle teď papám já :DD jej.

Neděle, ráno.

- jak už někteří víte, moc snídaně nejím, ale prostě jsem se rozhodla, že když mám teda více času, tak začnu aspoň ty snídaně :P

Snídaně obsahuje: 2x rohlík
několik rajčat
několik plátků hermelínu (asi polovina)
hrnek (400 - 500ml) mléka


Neděle, večer

Večeře obsahuje: 5x bramboráky (cca 1h) - omlouvám se, že nedám recept, ale je to spíše od oka
několik rajčat
150ml čisté vody