Chleba s paštikou naruby.

7. august 2015 at 15:31 | Erin |  Diary
Čauko, děcka,
tož, já vás po dlouhém čase vítám u dalšího naprosto inteligentního článku. Ano, hrabe mi. Což znamená.. stále s přítelem sme spolu a ani nevíte, jak moc se navzájem milujeme. Kdybych četla u některé z vás tenhle článek, tak si nezapomenu rejpnout a napsat, že v čerstvě 15, které sem mimochodem nedávno oslavila, prostě nemůžou dva puberťáci takhle se navzájem milovat a myslet to vážně. Hlavně v této době. Ale asi to už tak bude. Sama se divím, mé okolí se diví. Na tohle já prostě nemám slov. Ale nepředbíhejme, článek bude spíše o těch šťastných chvílích :)

Psala se tedy sobota, 18. Července, seznamování.. no, prostě nic moc. V dalších dnech jsem doslova odpočítávala minuty, kdy pojedu domu. Nikdo v mém věku, samí malí, trapní, nikde žádný blázen a třeba chvíle soukromí s přítelem? Vůbec. Odchody s ním na ubytovnu doprovázené větami jako: "Jestli vás uvidim spolu držet se za ruce, nebo dělat cokolov jiného, tak najdu nejhnusnějšího kluka na zst a Alča (jako já) mu dá pusu." Brali sme to spíš z prdele, ale pozor jsme si opravdu dávali. Čas jsme teda na sebe vůbec neměli.
Nakonec jednoho večera jsem nasrala všechny buňky, které vegetují v mém těle a šla k němu do pokoje. S něžným zaklepání jsem otevřela dveře a zeptala se, zda má čas. Přitom jsme se trošku zakecali s dalšíma borcama od nich, a tak asi 15minut jsem tam byla. Nepodstatná věc. Nakonec nás 'vykopli', my odešli ven, zatáhl mě někam pod pár stromků (nad hřištěm byli), abychom aspoň trošku zmizeli z dohledu a očí zvědavých vedoucí, kteří až do konce tábora hráli "hru", kdo nachytá více párů, a já mu předala dárek. Jo, btw, koupila jsem mu řetízek a upřímně, chtěla jsem si ho nechat. Byl vážně krásnej, musím se pochválit. Objal mě, sladký slova,.. a prostě tak. Hej, ne děcka, já to tu píšu, jak kdyby to bylo znechuceně, ale bylo to sladký. On je sladkej. Ježiši kriste :3
Různě jsme si povídali a prostě tak. Nakonec začali pomalu chodit děcka na nástup, a tak jsme se každej vydali jinou cestou za vlastníma oddílama. Jo. Nebyli sme spolu v oddíle.

Pomali začalo mít všechno svůj spád. Já se přizpůsobila v 15-ti jedenáctiletým děckám a chovala se jako slušňoučká dívenka. S oddílem jsme tedy vycházeli vcelku pěkně. S přítelem jsme chodili o poledňácích ven, takže aspoň trošku.
Nakonec, jako každoročně, se konalo stanování,- ve zkratce 'stánko'. Stanovat jsme šli i s oddílem mého přítele. Yeey! Bylo toho hodně a bylo to dávno. Vše si nepamatuju, takže se omlouvám, alespoň to bude kratší :D Stanovat jsme šli vlastně z 23.-24.7., takže na moje narozeniny i jakoby. Večer, po půlnoci, mě kámoška vytáhla z jeho objetí a šla mi popřát. Bylo to od ní pěkný, že si vzpomněla a prostě takhle chvílu po půlnoci :3 No chtěla být první :D Nakonec asi po třicetiminutovém přání mě pustila k němu zpátky, ale to už nás vedoucí hnali, ať jdeme spat. Šla jsem k němu. Všichni do pár minut usnuli, a tak jsme na sebe s přítelem měli celou noc. Popřál mně k narozeninám a prostě.. bože, boží to bylo :3 just love him!Po stanování jsme došli na ubytovnu, kde tušim hned po obědě jsme měli jít na Křivoklát. S kámoškou z minulého roku jsme každé celotáborové výlety šly spolu. A kecali. Na Křivoklátě mi holky koupili také naušnice. Na jedněch je nota a na těch druhých je basový klíč :3 Aj já osobně jsem si nakoupila pár věciček. Na cestě zpátky ke mně přišel přítel s jedním kamošem. Objali jsme se za ramena a šli (přítel teho kamoša odpakoval, aby mohl obejmout mě,- sladký). Různě vtipkovali a tak. Super zpáteční cesta.
Po večeři teho samého dne jsem byla na pokoji sama, protože holky tušim se ještě cpaly. Přišel přítel a šel mi ještě jednou popřát a dal mi takovej řetízek se srdíčkem <3
Na nástupu, protože jsem měla ty narozky mě vzali vedoucí pod hadici, takže jsem potom vzala jednu kámošku, ať jde se mnou se převlíct. Večer jsme dělali s holkama na pokoji bordel, takže jsme šli na "skoťáky",- pod ledovou sprchu. Strašně jsme se pořád smáli a kámoška navrhla, že teď můžeme jít aj pod tu hadicu. Vedoucí to vzali vážně a tak jsme šli. Potom jen tak prohodila, že nám můžou dat skoťáky aj za špinavý nohy. A do třetice.. na skoťáky :DDD Za jeden den 4x pod studenou vodu. Pecka. Dostali jsme rýmičku a přetáhli to na ostatní děcka. Celej tábor na rýmičce :'DD


Další takovej zajímavej bod byl orienťák, kdy jsme běhali podle mapy. "Běhali". """""""""""""""""""""""""""""""""Běhali"""""""""""""""""""""""""""""""""""". To byla ta nejpomalejší chůze, jakou sem kdy viděla. Víte proč? Protože jsme tam měli jednoho kluka, kterej naschvál neběhal a když jsme šli z kopce a chtěli popoběhnout, tak ten kretén si sedl na zem a že nikam nejde. Nakonec jsme byli třetí, protože jsme se alespoň neztratili. A náš pokřik při orienťáku? *Žádnej stres, času dost, ale Mývale ty kurva běž!"
*Mýval = ten kretén

Vyhlášení. Věc, kvůli které jsme všichni na NF ZST jeli. Teda až na mě :DD Ale náhodou.. na který místo mě tipujete asi něco pod 70?
No?
28 sem byla :D Na to, že se každoročně neučim, tak naprosto dobrý :D Jinak jsme se fotili. Já a jeho kámoši a pak jenom s ním, ale fotky dávat nebudu ;)

Ten samý den se konala aj diskotéka. Šla sem za přítelem do pokoje a za chvílu aj jeden jeho kamoš, a že prostě si vezmou brýle a pudou jak největší bossi spolu s jeho přítelkyní prej, - jako já :DD Aj sem ty paka nahrávala, ale nejde to v tej tmě vidět, tož sorry :D
Stavila jsem se za kámoškou a že jeden kluk, kterej se jí líbí tam není. Šla jsem za ním, ať de na tu diskotéku. Najednou mi někdo volá. Přítel. Hledal mě kvůli tomu, že byl plaužák. A celkově všici mě hledali :3 To bylo roztomilý. Tak jsme spolu tancovali a tak. Pak když došlo na další song sem šla za tou kamoškou, ať se na něj vysere. Šli jsme k ní na pokoj, kde byl on a jedna holka. Byla na něj nasraná a prostě bylo jasný, že si celou dobu z té kámošky dělal prdel. Odešli a chudák se ta kámoška rozbrečela. Bylo mi jí líto. Fakt čuráci kluci, kteří si z holek jenom dělaj prdel, že ji milujou a pak hovno z toho.
Utřely jsme tedy společně slzy a šly zpět, kde byla jedna tlustčí holka a taky brečela, že si ji jeden kluk nevšímá. Tož jsem ji taky utěšila a šly společně tancovat. Tušim, že pak už skoro dokonce byli jenom plaužáky, a tak jsem s přítelem tancovali. Poslední plaužák byl od Green Day - Wake me up when september ends. Já se málem rozbrečela, ale byla jsem šťastná, že hrali mý heroes <3

Green Day - Wake Me Up When September Ends


S přítelem jsme se domluvili, že ráno k němu zajdu ještě před budíčkem a budem spolu ještě. Ráno se stalo tak, jak jsme se domluvili. Došla jsem k němu na pokoj a vlezla mu do jeho postele.
Když se borci z pokoje začali probouzet to byli pohledy :DD Zajímavý.

Po sklizení věcí jsme šli spolu úplně naposled do altánku. Různě jsme si povídali a prostě tak. Jo, je to moje princeznička :P Potom za nama došli ostatní kluci.
Když přijel jeho táta, tak jsem byla představená. A líp než jeho mámě :DD :P Jestli si to z vás ještě někdo pamatuje :D To byla pecička.. :D


A to je asi tak všechno. To nejzajímavější :D Nakonec jsem si ZST užila, ikdyž minulej rok byl lepší :)
To, co bylo na Šumavě a další scuk s přítelem bude v dalším článku ;)
A co vy? Jak jste si ty tři tejdy užívali? :) A užívejte dál! Protože škola se už opět blíží..
Caroe Diem Guys!
Erin

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Sčítání lidu :D

Byl sem tu :DD* :33

Comments

1 Jannah Jannah | Web | 7. august 2015 at 18:20 | React

Výborně, tak jsem si tě přidala :3
Je skvělé, že jsi si to takhle užila, já jsem posledních pár týdnů byla skoro pořád doma.. :D ale teď už to snad bude fajn xD

2 Lory Lory | Web | 7. august 2015 at 18:52 | React

Moc vám tu lásku přeju a nebudu rýpat. Myslím si, že tahle záležitost záleží hlavně na vyspělosti jedince, takže proč ne. Je to jen číslo :) A opožděně gratulace k narozeninám. Jak to tak čtu, vlastně ti hrozně závidím. Zní to tak trochu jako pohádka :)
Já jsem nikdy na táboře nebyla, kdybych měla stanovat nebo někde běhat po lese... ježiši to by dopadlo. 28 není špatné xD  No no, některý lidi mají nepochopitelný chování, buď si musí zvedat ego nebo si trapně z někoho dělat srandu.
To je fajn, že ti zahráli GD :)

3 Mirka. Mirka. | Web | 7. august 2015 at 22:12 | React

28. miesto je proste super :) Som na teba hrdá.
Jee, vy ste ale sladkí s priateľom :) Ja som bola najviac zamilovaná práve vtedy, keď som mala 15. Odvtedy už takmer nič. Nikto pekný a normálny sa neobjavil :/ Takže vám to spolu prajem, nech vám to vydrží čo najdlhšie.. ;)

4 Luci Luci | Email | Web | 7. august 2015 at 22:39 | React

to je tak sladký, moc vám to přeji ať vám to vydrží :)) očividně sis to tam totálně užívala a já se ti ani nedivím :) k 28. místu gratuluji - je to krásné umístění :)) no a když jsem byla naposledy na táboře, měla jsem v týmu kluka co byl jako ten váš Mýval :D za trest to bylo :D myslela jsem, že ho při každém běhu snad zabiju, jelikož nám neuvěřitelně kazil skóre....

5 L. L. | Web | 8. august 2015 at 12:50 | React

♥ myslím, že lásku věk neomezuje a věřím, že se milujete ♥ ♥
:-)))
tak aspon, že na tom táboře jste mívali aspon chvilku pro sebe:-))) musel to být nezapomenutelný zážitek :-)
ledová sprška jo :-P no ale tak v horku neber to viď :-D
a holek je mi líto no, kluci...
tedle song od Green Day je ♥♥♥

at jste spolu štastní!!! ♥

6 Heaven Heaven | Email | Web | 8. august 2015 at 18:02 | React

Věk je jenom číslo, důležitý je, jestli to máš srovnaný v hlavě, což ty podle mně máš :) Vážně vám to přeju :) Jo a ta písnička od Green Day je prostě úžasná :)

7 pauliahobby pauliahobby | Web | 9. august 2015 at 8:39 | React

Aspoň někdo má štěstí, Alenko, doufám, že vám to vydrží, co nejdéle. :)

8 Simix Simix | Web | 17. august 2015 at 21:48 | React

~Čaué~
Spíš myslím, že v patnácti může být láska myšlena vážně!! :)
Nezní to vůbec nechutně.. zní to opravdu sladce, hezky, zamilovaně a romanticky :D :3
Prej "běhali" a ten pokřik dobrý no :D
A hezké obrázky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement