September 2015

Přejetá bagrem..

29. september 2015 at 17:22 | Erin |  Diary
Ne jako :DDDD Tohle myslím vážně.. jestli jste četli můj poslední deníčkový článek, tak v něm se (pro zrychlení) psalo, že jedu za přítelem do hlavního města, Prahy. Jela jsem v sobotu v 5:00 z Brna (naspáno cca 3hodiny) a odjížděla v 19:00 z Prahy, dorazila jsem domů cca ve 23:30 (naspáno do dalšího dne a hlavně do školy necelých 6 hodin). Celý víkend s přestávkama jsem naspala každý den asi 2 hodiny.. ale tak nevyužijte toho, když jste s přítelem :D

Všechno ještě napíšu v dalším článku, tohle je prostě jenom takový uvedení do situace. A hlavně. Žiju. A jestli si pamatujete, jak jsem psala, že miluju přítele tak, že to snad už ani nejde, tak jsem se zmýlila. Miluju jej ještě víc! Ani to snad už vážně není možný. Všechno ještě povyprávim..

A proč se cítím, jak přejetá bagrem? Protože jsem teho málo naspala, rozlámaná, nevyspala, bolavá, zamilovaná a prostě jsem chodila po gymplu, jak tělo bez duše :D Aktuální nálada :DDD

A jaký byl váš víkend? :)
Carpe Diem Guys!
Erin


#15 Music Challenge

26. september 2015 at 16:12 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
1. Black Veil Brides - Nobody's Hero - Nightcore


2. Nickelback - If Today Was Your Last Day - Nightcore


3. Boy Epic - Say Something - Nightcore


4. The Band Perry - If I Die Young - Nightcore


5. Three Days Grace - Pain - Nightcore
Very SAD! - Ani nevíte, jak hrozně, trapně, smutně.. se teď cítím..
Carpe Diem Guys!
Erin

Listen To Your Heart..

24. september 2015 at 14:58 | Erin |  Diary
DHT - Listen To Your Heart - Nightcore

Snažila jsem se, abych za ním jela. Nakonec po přemlouvání, že neudělám žádnou hovadinu mě naši pustili.. ale za jakou cenu? Za cenu toho, že všechny ztrapní? Mě, jeho.
Víte, táta volal přítelově mámě a bavili se prej o tom. Táta začal mlet sračky, jako že nechce, abych s nim něco měla, že nechce, abych se nějak zhoršila ve studiu na gymnáziu či abych neskončila.. tati, zasekl ses na jednom bodě.. ony existují věcičky, které se nazývají kondomy, víš? x_x (a další sračky na tohle téma, např. antikoncepce a tak..) Když jsem se to dozvěděla, tak jsem byla nehorázně nasraná. Den potom mě bylo na zvracení. Ne, že jsem něco špatného snědla či prostě takové to normální bolení břicha, ale z psychiky. Jak jsem byla úplně totálně vytočená, jak jsem nad tím stále přemýšlela.. přešla mě chuť někam jezdit..
Víte, maminka říkala, že chtěla od svého otce odejít co nejřív a místo rozmýšlení si vzala stejnýho trotla, jako je její otec. Nechci, aby se tohle stalo! Nedávají mi prostor.. je fakt obdiv, že v patnácti pošlou děcko do Prahy.. ale to, že kvůli tomu budou dělat tyhlety scény.. víte, když chodím za kamarádama, co když jsem celý prázdniny jenom šukala? To jim nevadilo/nevadí? .. aha. Tak jo. I jeho máma říkala, že jsou zastaralý. To teda že jsou! Pi*i kur*adrát!Bee..

22. september 2015 at 12:23 | Erin |  Diary
Miluju uklízení. Opravdu, vážně. V sobotu jsem se rozhodla, že udělám mega velkej uklid. Uklízím. Uklízím. A na jednou, Hle! Cedéčko. Zaprášené cedéčko. Otočím. Co zřím? Beethoven. Cože? Co tam dělá Beethoven? Proč ho tam dali? Podívám se pořádně.. Jeho skladby pro orchestr. Zaraduji se a zároveň se podívím,.. co to tu u mě dělá..?

Napadla mě - mamka. Když jsem byla malá, poslouchala tuhle hudbu. Vyhrabala ze svých zásob i Vivaldino od Svěceného. Jsem šťastná. Další nová cedéčka <3 Děkuju, mami <3

Omlouvám se, tohle totálně nemá pointu. Prostě asi tak :D Miluje tu někdo taky Beethovena? :D (popř. Klasicismus <3)
Carpe Diem Guys!
Erin


Anonymita.

20. september 2015 at 12:04 | Erin |  Téma týdne
Anonymita. Heh. Jasně :D Až tohle všechno jednou praskne. Tyhle moje "diary články", které jsou vlastně mé nejtajnější tajemstí. Zajímavé, jak většina lidí si radši založí blog a svěří spoustě neznámých lidí tyhle svá tajemství, než aby si našel někoho, kdo tyhle tajemství vážně neřekne. S těmato narážkama se setkávám hodně často. Hlavně od rodiny. Ale kdo neskusí, nezažije. Já například mám ve svém životě už spoustu lidí, kteří tyhleta tajemství nikomu neřeknou, ale prostě je něco, co vážně říct nemůžete a zároveň, když máte trable, tak můžete využívat ostatní, aby vám nabídli pár řešení, což mi na blogu příjde úplně nejlepší. (ano, jsem mrcha, ale neskutečně mi pomáháte! :)) Nebo když čtete článek.. někdo má podobný problém. Vím, že spousta lidí nemá tohleto rádo.. no, tohle jsem prostě já,- mrcha, která prostě chce znát na všechno odpověď a vše vyřešit hned :D Za všechno vám ale strašně moc děkuju, jak mě podporujete, dáváte rady a tak :) Jsem za tohle moc vděčná.
Ale přeci jenom, někdy to asi praskne. Budeme tak dlouho (budu!) blogovat, dokud se to nerozšíří :D Prosím, ať se to nestane ani mě, ani vám. Nikomu!

Carpe Diem Guys!
Erin
Rozhovor: Lenuš

18. september 2015 at 12:14 | Erin |  Rozhovory
Čauko,
dneska tu pro vás mám rozhovor s blogerkou Lenuš. :)

1. Jak jsi se dostala k blogování a jak dlouho bloguješ?
Už asi ani pořádně nepamatuji, jak jsem se k blogování dostala. Asi díky mé spolužačce ze základky, která si založila blog. Viděla jsem to u ní a chtěla jsem ho také. To se stalo, když mi bylo 11 let. Teď je mi 20, tudíž u bloguji už 9 let. (Ale vždycky s menšími přestávkami.)

2. Máš blog na adrese www.lee-chan.blog.cz. Kolikátý to už je?
Ehm... Bude to druhý blog, s kterým to myslím vážně. Kdybych mezi to měla počítat i ty, který jsem si zakládala kvůli tomu, že mne bavilo klikat na "založit nový blog" tak by byly asi 4. :D

3. Ví okolí o tvém blogu? Pokud ano, jak na to reagují?
Mé okolí o blogu neví a docela se modlím, aby na něj nepřišli. Ne že bych se bála, že jim to bude vadit, že o nich třeba někdy něco napíšu, ale mám blog jako únik před realitou. Kdyby na něj někdo z okolí přišel, asi bych si musela založit nový.

4. O čem tvůj blog je?
Můj blog je především můj deníček. Občas se snažím ho vylepšit nějakým článkem, haulem, recenzí. Nejčastěji ale píši deníčkové články. :)

5. Máš nějaké speciální tajemství na "úspěšný blog"?
Mým tajemstvím na úspěšný blog je pořád si nestěžovat a nepsat smutné články. Ráda se zamyslím nad něčím vtipným, co by vás mohlo pobavit nebo prostě napíšu, co se u mne teď děje. Pokud se ale jedná o smutné zprávy atd., ty na blog moc netahám a když si všimnete, že jsem dlouho nic nevydala, pravděpodobně prožívám těžší chvilky..:)

6. Na jakou školu chodíš? A co by jsi v budoucnosti chtěla dělat?
V říjnu nastupuju na ČVUT na Fakultu stavební. No, takže bych v životě jednou chtěla projektovat stavby. :)

7. Co ráda děláš ve svém volném čase?
Ráda hraju počítačový hry, věnuji se blogu, kreslím, koukám na seriály a nejvíce miluju trávit čas se svými kamarády a přítelem, se kterým často venčíme jeho psa anebo jezdíme na kolech. A jako každá holka samozřejmě miluji nakupování a kosmetiku.


8. Přemýšlela jsi někdy o nadpřirozenu? (Duchové, posmrtný život a tak..) Co si o tom myslíš?
Přemýšlela. Ale snažím se na to moc nemyslet, protože by mi to připadalo reálné a bála bych se toho. :D

9. Blíží se definitivní konec světa a ty můžeš vyslovit poslední větu. Která to bude a proč? (konec věty odděluje tečka nikoli člárka. Souvětí se tedy taky počítá)
Vyjádřila bych lásku všem blízký. Bylo by to tedy sakra dlouhé souvětí, než bych všechny vyjmenovala. Určitě si to tedy dokážete představit. :) A proč? Myslím si, že je krásné slyšet od někoho, že ho máte rádi a slyšet toto před koncem světa by alespoň pro mne znamenalo, že jsem nežila zbytečně. :)

10. Poslední otázka. Přece jen tu je určitě pár blogerů, který tvůj blog neznají. Co bys jim vzkázala?
Ať se přijdou podívat ke mne, třeba je zaujmu. Ale hlavně bych jim popřála plno úspěchů se svýma blogama. :)

Děkuji za rozhovor :)


Taky děkuji za rozhovor a přeju mnoho úspěchu jak v tom 'blogerském', tak i osobním životě a hlavně na nové škole :)
Carpe Diem Guys!
Erin


Pictures #11

16. september 2015 at 12:46 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D

Snad se vám tato více tématická série opět líbila :)
Carpe Diem Guys!
Erin

Reklamy

14. september 2015 at 13:02 | Erin |  Blbost sem, blbost tam :D
Asi největší zlo, co? Taky to tak máte? Dívala jsem se na ně jednou, proč jsou jako na mém blogu a tak. Tak prej je to kvůli popularitě blogu a tak. Jasný.. můj a populární? A proč nejsou u jiných více populárních? Nejsou prostě. Štve mě to.

Víte, upřímně si myslím, že mám moc pěknej desing, a zkazej vám ho jenom kvůlu tomu. Tak jsem se prostě rozhodla.. co takhle ho přesunout na blogger.com? Jednou jsem to zkoušela, ale nějak mi to nešlo kvůli tomu, že prostě na tyhle složitější věci nejsem a blog mě vyhovoval, ale já se to naučím, protože tohle na svym blogu fakt nechci :D Samá reklama!

Proto vás prosim, nemáte nějaké rady nebo nějaké informace o blogger.com? Potřebuju poradit a popřípadě se ještě rozhodnu, protože nerada dělám ukvapená rozhodnutí, pokud to není důležité.
Děkuju!

Carpe Diem Guys!
Erin


Können Sie Deutsch?

12. september 2015 at 12:28 | Erin |  Diary
Puhdys - Es War Schön

Čauko!
Víte, mě nikdy němčina moc nebavila.. dobře, tak první rok, kdy jsme se měli naučit zájmena a nějaký ten přítomný čas, jenomže pak, jak se mi zhoršil zrak a já neviděla na tabulu, tak v sešitě mě toho dost chybělo a hlavně všechny ty "předsudky" na německý jazyk mi zkazili moji pověst o německém jazyku.
Angličtina. Začátek byl jakoby stejný, jenomže jak jsem četla články o Green Day, písničky, rozhovory a různé posty z instagramu, tak se mi angličtina zlepšila. Angličtina byla všude. Já pochytila jejich přízvuk a prostě to šlo pak už raz dva.

Jednou takhle o hodině německého jazyku na gymnáziu, kde se mimo jiné teď s ní trápím, tak jsem si řekla, že bych mohla zkusit něco podobného jako s angličtinou. Najdu si německy zpívající skupinu, budu jakoby "zpívat" s nimi, číst jejich posty z instagramu či budu číst nějaký články. A víte vy co? Já to vážně udělala. Našla jsem si německy zpívající skupinu, která vznikla mimo jiné v 70' letech = 1969, a jakoby zkouším zpívat s nimi. Já se do němčiny zamilovala. Ani nevíte, jaký je němčina boží jazyk. Vždyť to zní jako angličtina, akorát trošku jinak. A ty předsudky? Že ikdyby bylo dítě seberoztomilejší a řeklo něco tátovi, tak bude znít jako Hitler? Naprostá sračka! Teda, až na některé skupiny, které jsou na tomhle založeny, jako třeba Rammsteni (DU, du hast, du hast mich! :D - taky boží skupina :D), ale ani ti mě už jakoby nevadí.

Aneb jak zase působí na lidi předsudky. Nenechme se ovládat jimi.

Umíte německy? Jaký na vás dělá dojem?
Carpe Diem Guys!
Erin


School again. #2

10. september 2015 at 16:05 | Erin |  Diary
Never Gonna Be Alone - Nickelback

Čauko!
Tak jsem se právě vrátila z adaptačního pobytu.. a abych to celé nějak zkrátila. Boží. Naprosto boží <3 Lidi šílení, s podobným stylem na hudbu (Nirvana <3 2 holky, metalrap 1 holka, metal 1 holka). Další, co jsem se dozvěděla, tak jedna holčina miluje psycho a hlavně psychiatrické léčebny <3 moje!

Musím říct, že je to naprostá změna. Základka vs. Gympl. Na gymplu či střední, jsou lidi dospělejší, už ani ne v pubertě a ani se už moc nebojí dávat své názory najevo. Fakt sem ráda a znovu klepu *klep klep*, že máme tak úžasnou třídu a je zatim vše v pohodě a vypadá to, že mě berou :) Jinak se budu bavit spíše s holkama :D Aneb už mají prostě svý názory a bez puberty <3
Fotky budou později a okomentuju to víc :)

Co váš týden?
Carpe Diem Guys!
Erin