Bagrem přejetá..

4. october 2015 at 12:15 | Erin |  Diary

Tož teda od začátku. Ráno sem vstala brzo, táta mě vyhodil v Brně kousek od Hlavasu a já nastoupila do autobusu Student Agency. Byli trošku problémy s placením (že prej nejsem student :D), ale nakonec to bylo v pohodě. Vedle sebe jsem naštěstí nikoho neměla. Objednala jsem si čokoládu (prvně jsem chtěla kafe, abych to všechno zvládla, ale nakonec jsem dělala hodnou holčičku :DD) a poté usnula..
Vzbudila jsem se až v Praze, tož sem vystoupila a tam už na mě přítel čekal. Nasedli jsme poté do auta a jeli jsme na všestranný zkoušky psů - nemusí vás to nijak zajímat, nic zajímavýho, jednoduše myslivecká záležitost, tož sem se něco přiučila z oboru kynologie :D Ano, jela jsem jak šulek v zelenym :D Ale who cares..
Odpoledne sme jeli k nim domů. Jsme spolu teda byli (:D), poté volal jeho kámoš, tak jsme šli za děckama od nich, tak jsem byla přestavena a zasvěcena do jejich "života" tam u nich :D Na večer jsme šli za jejich takovou partou. Nic moc zajímavýho.
No a večer.. neříkám, že jsme neblbli, ale večer teda jako dost (:D). Takže fakt úplně libový :3
Další den byla u nich hasičská soutěž, tož jsme sa šli podívat na ně. Nakonec přítele potřebovali, tož běžel za starší taky. Dali jsme si na půl pivo (ano, vyžírka sem mu to skoro celý vypila :D bylo hold dobrý..). Poté přišla nějaká slečna (hrozně nesympatická, v poslední době si připadám, jako kdybych si vyžívala v předsudcích O.o ikdyž názor si musim udělat..), že máme dojít na hřiště prej. Tož jsem šla já, přítel a jeho kámoš.. naznali jsme nakonec, že se nám nechce, tak jsme si sedli na jedno takový cosi a kecali sme. Nakonec ta holka přišla znovu a že prej má jít aspoň jeho kámoš. Tak šel. Zůstali jsme tam sami. Už dlouho mě přemlouval, abych mu řekla svojí minulost.. (šestka a tak..) tak nakonec jsem mu to řekla a tak nějak jsme se bavili, jak to všechno bylo, blbá psychika a tak.. Po chvíli avšak přišel opět jeho kámoš a že jestli nechcem pivo a nějaký maso, tož sme samozřejmě souhlasili. Za chvílu u nás byl a my naštěstí moji kreténskou minulost nedopovídali. Ale ať si teho váží, takhle otevřená jsem k nikomu nebyla a už snad ani nechcu. Byla jsem představena aj jeho bratranci. Se ptal z kama su, ne, tak říkám, že kousek od Brna. A on úplně, jako cože, od Brna? :DD Sorry, ale musela jsem se fakt smát. Ten jeho pohled, že su až takhle přes republiku daleko od něj..
Už se stmívalo, tak jsme naznali, že asi už půjdem k nim. Zastavili jsme se ještě u jedné party jeho kamošů, kecali sme a tak. (opět představení a tak, twl už tam znám skoro všechny :DD)
Když jsme odešli, tak ho napadlo, že půjdeme na jednu vyhlídku. Když jsme byli skoro tam, tak mi zavřel oči, či mě chápete a šli jsme na takovou vystouplinu, či jak to nazvat. Ty svítící vesnicky byli naprosto dokonalý. Ten výhled. Jo, víte jak měl být ten měsíc? No, sme si řekli, že se budeme též dívat, ale nakonec bylo zataženo, takže nic. Joo.. večer jsme též malinko zlobili :D


Už dlouho sem ho chtěla vidět hrát hokej. Takže ráno jsme vyrazili směr jeho utkání. Tipněte si, jak to dopadlo.. debilovi (omlouvám se) nějak vyskočilo koleno a zhroutil se na ledě. Sem myslela, že se poseru. Furt se mu něco stává.. chudák :/ Tož sme jeli zpět domů, tam dostal jakýsi prášky a že je to lepší. Tak jsme si ještě nějak povídali a tak, a kolem čtvrté hodiny mě odvezli do Prahy. Mysleli jsme, že budou kolony, tož jsme jeli dřív, ale bylo to v pohodě, takže jsme hoďku a půl (cca) čekali v Praze. Zase jsme si nějak povídali, líbali a tak. Potom mě šel s tou nohou doprovodit na nádraží, kde už na mě kámoška čekala.
Cesta proběhla dobře. Večer jsme ještě volali a já se prostě rozbrečela. Bylo mě prostě tak strašně blbě od břicha, od srdce a celkově, stýskalo se mi po něm moc a prostě jsem se rozbrečela. Zvykla jsem si na pocit být s ním, spat u něj, jeho náruč, vůně a tak.. Naštěstí mám bavlněný pyžamo a i po týdnu mi voní stále po něm <3

Tož takhle moje love story.. stýská se mi, ani nevíte jak.. (btw, škola na pohodec)
Carpe Diem Guys!
Erin

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lia Lia | Email | Web | 4. october 2015 at 16:01 | React

Já si vždycky vzpomenu na naše chatičky, když my se dívali na hvězdy :D on ze sebe dělal toho chytrýho a říkal, že to je vůz atd., byla sranda :D Stále cítim jeho vůni, když se večer přitulim ke svému medvídku.. Jenže tu teď přišla VŠ a on se musí učit, nemáme moc na sebe čas. Závidim ti.. My se měli vidět už minulý týden, tenhle týden a stále nic. Prý má ale překvapení, tak uvidíme :)

Přeju vám to moc ^^

2 Monča Monča | Web | 4. october 2015 at 17:59 | React

To je tak krásně od srdce psaný článek :D Je vidět, že jsi zamilovaná jak blázen a ty pocity, co popisuješ, přesně znám. Vůni z pyžama miluju, ten můj když odejde, tak mi navoní i plyšáka :D Přeju ti to štěstí :)

3 Lory Lory | Web | 4. october 2015 at 19:17 | React

Opět moc pěkné nahlédnutí do tvého života. Já si tohle prožívám zatím jen v představách a žiju ve vědomí, že mám času dost - po jistých neúspěších teď jsem ráda, že jsem sama a mám se dobře :)

4 Ginny . Ginny . | Web | 5. october 2015 at 5:55 | React

Wow , to zní super :) Otevření se někomu a tim ho nechat nahlídnout do tvojí minulosti by si člověk měl hodně vážit))
Ta vyhlídka musela bejt úžasná <3

5 ~*~Janii~*~ ~*~Janii~*~ | Web | 5. october 2015 at 17:26 | React

je krásný že jsi zamilovaná, ten úraz mě mrzí :( Jinak mě pivo nechutná vůbec ale maso bych brala :D

6 Nany Nany | Web | 11. october 2015 at 1:19 | React

Tak ve Student Agency jsem nespala snad nikdy. A čokoška je tam fakt dobrá, jednou jsem měla kafčo a dost toho lituju, čokoška je stokrát lepší!
Hmm, zablbli.. to muselo být fakt supr ;D
To s tím úrazem muselo být docela debilní, no. Ale i tak jste byli dost spolu.. ta tvoje zamilovanost je tak krásná, úplně ti rozumím.. bude dobře, zanedlouho se zase uvidíte a bude to fakt boží :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement