Blah, blah, blah

13. august 2017 at 13:40 | Erin |  Diary
Ani nevím, co mám psat (zároveň naivně doufám, že mě někdo utěší). Je to takový, divný.. Nechci se k němu vrátit, ale.. Potřebuju něco jako vztah - ty benefity (hlavně objetí, věrnost, upřímnost,.. - proč? Protože mi tohle od mala nikdo nedával!! Jsem zas*anej introvert, snílek a já nevim, co všechno, kteří to prostě nemaj lehký, když vás nemá ráda ani vaše rodina a všemu jenom přihoršujou), zároveň mě štve, když se mě na nic nezeptá, chce mě jenom ošukat, a takový to - zavolám ti zítra a nakonec když se zeptám, jestli chce volat, tak řekne, že 'nn'' - nechce přece. Díkydikydiky. "Mám kolem sebe spoustu holek, ale vím, že mi žádná jen tak nedá a vím, že ty si taková dušička, kterou jde jen tak lehce oblbnout a stačí hrát na city - i když víš, že nesmíš a nechceš, prosim, můžu tě ošukat? To nevadí, já si pro ten "šuk" klidně přes celou republiku dojedu a neva, že nebudeme mít kde, my si přece vždycky najdeme místo - tak jak kdysi v tom kfc-čku." - jeho slova při rozhovoru 10.8. - čtvrtek.
Vím, jsem kráva. Kdybyste věděli, kolikrát jsme se po rozchodě vyspali - a to on je od Prahy a já od Brna. Jednou to bylo minulý rok v červencu, kdy jsem se po tom rozbrečela, protože jsem byla ve "vztahu" - kterým jsem si vlastně chtěla jen zaplácnout to místo po něm, a po druhý to bylo po/před - už nevim, koncertě Green Day - 22.1. 2017. Doufám, že to bylo jenom 2x. I tak je to hrozný a dost.

Btw, to mi připomíná další moje trable, a tím jsou již zmiňovaní Greeni, který miluju nadevše, ale přitom je už rok zanedbávám. A až teď při brečení je poslouchám, proč? Jsem teď strašná fanynka. Přitom je nadevše miluji. Co se to se mnou jen děje?!

‌Dnes (12.8.) jsem mu ráno zavolala.. po rozhovoru z něj vyšlo (po všech těch letech a po těch všech řečích, jaká su "bohyně" a že je to se mnou boží), že vlastně sex se mnou byl o ničem. Woow, dikydikydiky. Joo, nesnažila sem se nijak extra, ale já prostě sex k životu nějak extra nepotřebuju. Joo, občas se to prostě musí protáhnout😂😂😂 ale teda, že bych byla co chvílu nadržená a i 6x za den je málo.. Já k životu potřebuju lásku - a ty další benefity, ale to je vše. Pro mě vrchol je teda ten sex. Nevím, co na to říct. Štve mě ta neupřímnost, ta dlouhodobá neupřímnost. A zároveň, proč mě chce furt šukat. Coo? Wtf, nevim.

(13.8.) Sice večer, že prej to byl joke, potom, že si nepamatuje ani co říkal.. Nevim. Dneska ani neodepisuje, takže pro mě už asi úplně skončil.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Sčítání lidu :D

Byl sem tu :DD* :33

Comments

1 MatthikPeree MatthikPeree | Email | Web | 21. august 2017 at 3:25 | React

0433 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 9098

2 Hollyswift Hollyswift | Email | 2. september 2017 at 15:32 | React

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

3 Elis Elis | Web | 2. september 2017 at 16:51 | React

Moc hezky napsané a chápu tě, ale myslím že utěšování ti nepomůže, je nutné se poučit z chyb, ke kterým zákonitě došlo a zapřemýšlet  proč vztah nevyšel a přeji ti to dalších lásek více štěstí... :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement